شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایا حرفهای عاشقانه عادی میشوند ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

1. با عرض سلام خدمت دوستان
    ایا استفاده مکرر و دائمی از الفاظی مانند "گلم" "نازم " و ...(کلا کلمات و جملات عاشقانه) توسط اقایون که برای نامیدن همسرانشان استفاده میشه به طور دائمی برای همسرانشان لذت بخشه یعنی بعد از یه مدت واسه همسر تکراری نمیشه ؟؟؟یا بعد از یه  مدتی اثرشون از بین میره ؟؟؟؟؟؟
    با تجربه تر ها کمک کنن
    مرسی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. با توجه به تجربه شخصيم كه در اين زمينه دارم بايد بگم اگه عشق واقعي باشه نه.نه تنها تكراري نميشه و اثرش از بين نميره بلكه پايه عشقو محكم تر ميكنه.كلا برقراري رابطه عاشقانه مستلزم كلمات عاشقانه است.بازم ميگم اين تجربه شخصيمه.

3. نظر من هم اينه كه نه . هيچوقت تكراري نميشه. مثل خوردن و آشاميدن و خيلي كارهاي ديگه كا ما اونها رو براي رفع نيازمون بدون هيچ كم و كاستي انجام ميديم. اگر ما اين كلمات را واقعاً براي اغنا كردن شريك و يا حتي دوستمون بكار ببريم، چون باعث به آرامش رسيدن اون و پاسخي به ميل مورد محبت قرار گرفتن او خواهد بود، تكراري نخواهد شد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. من هم فکر نمی کنم که تکراری بشه البته اگه مرد از ته دلش به زنش بگه نازم یا گلم زن نه تنها خسته نمیشه بلکه به این کلمات عادت میکنه اون وقت نگفتنش سخت میشه.یعنی اگه نشنوه واسش سخته.

5. سلام
    استفاده از الفاظ زیبا برای خطاب کردن همسر (خانم وآقا فرقی نمیکنه) مخصوصاً مواقعی که برای باهم بودن وقت گذاشتیم یا میخواهیم خستگی را از تن هم در آوریم و مواردی از این قبیل،همیشه وهمیشه تاثیرگذاره و باعث دلگرمیه.بشرطی که حرف دل و زبونمون یکی باشه.

ولی اغلب ما خودمون باعث تکراری بودن زنگیمون میشیم،آنهم با استفاده نکردن از این الفاظ ،بعد از گذشت چند سال از زندگی مشترکمون.و بعد هم که دیگه احتمالاً رومون نمیشه .
    به نظر من اگه همسرتون رو دوست دارید،علاوه بر اینکه توی عمل بهش نشون میدید، توی حرفهاتون هم بهش بگین که دوستش دارید و یکی از راههاشم همینه...و هیچوقت هم تکراری نمیشه.

6. سلام دوست من
    استفاده از این الفاظ نه تنها تکراری نمی شه بلکه باعث تداوم در عشق هم می شه....خانوم ها هیچ وقت محبت ها رو فراموش نمی کنن حتی اگه به روی خودشون نیارن....
    گفتن این الفاظ درست مثل شنیدن دوستت دارم می مونه....فقط یه چیز رو همیشه یادت باشه...درست و به جا و به اندازه از این کلمات استفاده کن....گاهی لازمه اسم همسرت رو هم استفاده کنی...گاهی هم این الفاظ گوش نواز هست...یعنی با این کلمات و الفاظ شگفتی آفرین باش...

7. سلام jij
    متشکرم که این سوال رو پرسیدی (سپاس)سوال منم بود.مطمنا اگه تکراری می شد یکی از خانمها جواب منفی میدادواین طور که مشخصه تاثیر خیلی خوبی داره.
    آنچه ازدل براید بر دل نشیند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. saide نوشته است: من هم فکر نمی کنم که تکراری بشه البته اگه مرد از ته دلش به زنش بگه نازم یا گلم زن نه تنها خسته نمیشه بلکه به این کلمات عادت میکنه اون وقت نگفتنش سخت میشه.یعنی اگه نشنوه واسش سخته.

با تشکر از جوابتون ولی  منظور من این عادته هست که شما هم گفتین !!!! یعنی منظورم اینه که اگه زنی به این حرفا عادت کرد این حرفا براش لذت بخش میمونه مثل قبل یا نه ؟؟؟

9. این حرفها هیچوقت واسه زنها تکراری نمیشه منظور سعیده هم از اینکه میگه به صورت عادت درمیاد یعنی اینکه جزئی از مسائل زندگی میشه که بودش بهتر از نبودشه . نه اینکه خسته کننده بشه!
    دوست خوب فکر کن یک زن همیشه به دوست پسرش یا همسرش محبت کنه .
    آیا این محبت کردن که مسلما به صورت عادت در میاد واسه ی شما که یک پسری ابراز احساس و محبت از طرف زنی که دوستش داری بعد از مدتی دیگه لذت بخش نیست؟!!!

جواب این سئوالت رو خودتون بدید متوجه احساس طرف مقابل هم میشید.
    شاد باشید.

10. اگر از صبح تا شب دائم بخواهین بگین گلم بیا،عشقم در را باز کن،عسلم کانال راعوض کن و...
    خب معنی کلمات از بین میرن.و مثل یک چیز روتین و تکراری در میان.

باز هم میگم اگر توی زمانهای مناسب (حتی هر شبانه روز) و از ته دل حرفهای عاشقانه بیان بشن همیشه معجزه زا هستند.
    و لحن بیان و حسی که دارین، روی به دل نشستن اون بسیار موثره.

عشقتون پایدار

11. سلام رفیق
    در هر کاری اگر افراط بشه تکراری و احمقانه میشه .......
    ولی مطمئن باش برای یک خانوم خیلی مهمه که مرد زندگیش بهش بگه.........بگه عشقم ....عزیزم......گلم......خانومم........
    ولی یادت باشه خدا در وجود زنان چیزی گذاشته که براحتی دروغ رو از حقیقت تشخیص میدن......شک نکن
    پس اگر از دل برنیومده باشه و به خاطر زبون بازی و و از سر عادت گفته بشه خانوم دلشکسته میشه........
    ===================
    چند نکته جالب برات بگم تا بدونی کی و برای کی چه کلمات و جملاتی مناسب.......
    1- بستگی به فرهنگ خانوادگی خانوم داره........دختری که در خانواده سنتی زندگی کرده و هر روز شاهد نگاه عاشقانه پدر به مادرش بوده......و جملات در رتبه دوم قرار دارند براحتی نمیتونه کلمات عاشقانه رو بپذیره.......ولی نگاهت تا عمق وجودش نفوذ میکنه......
    2- خانمی که شاهد گفته شدن جملات عاشقانه و روابط سالم پدر و مادر بوده......براحتی از شنیدن این جملات لذت میبره........
    البته این دو حالت فوق فقط در باره زندگی نرمال بود
    ولی از اون جایی که زندگی اکثر خانواده های ایرانی دستخوش طوفانهای شدید و خفیف....
    و زندگی معنی واقعیشو از دست داده........بهتره خیلی محتاط عمل کنی......
    به زنی ابراز علاقه کن و از این کلمات استفاده کن که از جون و دل بخوایش.......
    =============================
    مادر بزرگم......همیشه میگفت یه جمله جادویی هست که دروازه دل هر دختری و پسری رو باز میکنه......نباید الکی ازش استفاده کنی وگرنه اثرشو از دست میده........
    ( دوست دارم)
    این همون جملس.......که قدیمیها در استفاده ازون بسیار محتاط بودن.......چون مقدس میدونستن.......
    شاید در فرهنگ قدیمی ایران ابراز علاقه جایگاهی نداشته..........ولی اینو بدون عشق مقام و جایگاه خاصی داشته و زنان و مردان با نگاه با هم ارتباط داشتند......
    امروزه چون نگاه رنگ باخته......زبان انجام وظیفه میکنه........
    من مخالف گفتن کلمات نیستم.........ولی بعد از اینهمه سال فقط یک کلمه در ذهنم مونده از یک نفر......که همیشه بهم میگفت خانوم....که اندازه دنیایی برام ارزش داشت......
    دیگران هم گفتند......ولی برام پشیزی نمیارزید......چون اون وقتی بهم گفت خانوم......من برق نگاهشو دیدم.........ولی دیگران........فقط احترام سرسرانه بود یا تعریفی الکی.......
    این قدرت زنانس که براحتی نیات طرف رو میبینه.........اگر به خودش و نیروی درونش ایمان داشته باشه......
    به کسی بگو دوستش داری........به کسی بگو گلم......عزیزم......که بخوای دلشو تسخیر کنی.........

12. سلام دوست خوبم

من با اكثر نظر دوستان موافقم اما چند نكته رو بنابر تجربه شخصيم ميگم در واقع خودم اينها رو تجربه كردم

اول از همه اينكه براي ما خانمها ابراز علاقه و به كار بردن كلمات محبت آميز سيري ناپذيره اما به چه شرطي؟! به شرط اينكه همسرمون رو دوست داشته باشيم .اگر خانمي زندگي و شوهرش رو دوست داشته باشه اين كلمات چنان جادويي ميكنند كه حيرت آوره.اما اگر علاقه اي به زندگيش نداشته باشه اين القاب مفهومي ندارند

دوم اينكه گفتن اين القاب نبايد به يك نوار ضبط شده تبديل بشه.يعني درست مثل يك نوار بدون هيچ هيجاني و به صورت تكرار مكررات به زبان آورده بشه.همسر من(1 ماه عقد كرديم اما 5 سال با هم بوديم و اين 5 سال سراسر تجربه بود) يك مدتي كلماتي مثل :گلم - هاني- فدات بشم -خوشكلم و و و و(كلكسيون القابه عجيب غريبه)شده بود اول و آخر همه حرفهاش
    و ديگه براي من جذابيت نداشت.وقتي باهاش اين قضيه رو در ميون گذاشتم تعجب كرد چون فكر ميكرد من دوست دارم اين كلمات هميشگي و دائمي باشه!!!!
    خوب ديگه مردا مريخين زنها ونوسي!!! حالا استفاده از اين القاب يك كم كمتر شده و هيجان بيشتري داره و براي هر دومون لذت صد برابري داره.
    مثلا وقتي از سر كار ميآم شنيدن كلمه به ظاهر ساده "هاني" تمام خستگي منو ميبره يا وقتي داريم دعوا ميكنيم كافي يكيمون وسط دعوا بگيم"گوش كن عزيزم"

اين كلمات اگر درست و بجا استفاده شوند قدرت حيرت آوري دارند فقط يكم خلاقيت مرد رو ميطلبه

اميدوارم جوابي كه دادم بتونه مفيد باشه

13. سلام

تكرار كلمات عاشقانه،هم بي معني ميشه هم عادت اگر با رفتار عاشقانه همراه نباشه.

شايد خانمها از شنيدن جملات عاشقانه خوشحال بشن ولي در عمل هيچ چيز به اندازه كمك كردن و درك كردنشون در شرايط بحراني و نياز، شادشون نمي كنه.
    خيلي وقتها انجام كارهاي كوچيك خونه،ترك كردن عادتهايي كه مي دونين خانمتون رو ناراحت ميكنه،توجه كردن به تغيراتي كه در خونه و حتي در مورد آرايش و پوشش خودش ايجاد ميكنه مي تونه تاثير بيشتري داشته باشه .
    هيچ خانمي دوست نداره وقتي شوهرش از راه ميرسه ،لباسهاشواين طرف و اون طرف پرت كنه و بگه :
    سلام عزيزم،ناهار چي داريم؟.....يا خوشگلم امروز چي پختي؟

من كه تو چنين شرايطي ترجيح ميدم سرش جيغ بكشم و بگم :اينقدر به من نگو عزيزم در عوض لباساتو جمع كن ... يا يه خسته نباشي خيلي بيشتر خوشحالم ميكنه تا بهم بگي عزيزم.

از يه چيز مطمئن باشين ،اينكه خانمها خيلي زود چاپلوسيها،تظاهر كردنها و فريبها رو تشخيص ميدن. نه لزوما با توجه كردن به تضادهاي رفتاري مردها بلكه با احساس زنانه قوي و قدرتمندشون.

هميشه،صادقانه و همونطور كه خودتون دوست داريد مورد عشق قرار بگيرين به زنها عشق بورزيد.

14. سلام
    از نظر من حرفهای عاشفانه هم مثل خیلی از حرفهای قشنگ دیگه که تو زندگی میشنویم همیشه قشنگه و هیچوقت تکراری نمیشه مخصوصا اگه آدم این حرفها رو از کسی بشنوه که دوستش داره  ، اونوقت شنیدن تک تک این  خیلی با ارزشتر و دوست داشتنی تر میشه
    البته گفتن بیش از حد این حرفها ممکنه نتیجه عکس داشته باشه و این ذهنیت رو در فرد بوجود بیاره که شخص مقابل از گفتن زیاد این حرفها منظور خاصی داره
    به هرحال اگر این حرفها درست و به موقع استفاده بشن هیچ وقت تکراری نمیشن و به مرور زمان همیشه شنیدنش خوشایند هست

15. به نظر منم این حرفا تکراری نمیشه و یک زن همیشه دوست داره همراه زندگیش وقتی اونو صدا میزنه همراه با این کلمات کلیدی مخصوصا عزیزم و جانم باشه و اگه واقعا اون همراه از اعماق دلش این جان رو بگه نه از روی عادت گاها میتونه به لحاظ عشقی یک زن رو به اوج برسونه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید