شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پیدا کردن یونتوفورزیس

1. با سلام خدمت دکتر و دوستان

با توجه به اینکه یکی از راههای درمان تعریق زیاد استفاده از دستگاه یونتوفورزیس است  و اینکه دکترم بهم گفته از  این دستگاه  استفاده کنم..من نیازم به این دستگاه ضروریه..
    آیا چنین دستگاهی توی ایران هست ؟
    اگه آره آدرسش رو میخواستم؟

خیلی ممنون...

2. سلام

شما برای درسترسی به یونتوفورزیس می تونید به مركز تحقيقات پوست وابسته به  دانشگاه علوم پزشكي و خدمات درماني شهيد بهشتي مراجعه کنید . قبل از مراجعه با تلفنشون تماس بگیرید که هماهنگ کنید ، ببینید مراجعه برای عموم آزاد هست ؟
    به آدرس :
    تهران، ميدان قدس ، خيابان شهرداري، نرسيده به ميدان تجريش، مركز پزشكي آموزشي درماني شهداي تجريش
    تلفن : 4-22744392

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام خدمت سامی و دوستان گرامی
    من این شماره تلفن هایی رو که دادی چک کردم بمن گفتن فقط تو مرکز تحقیقات پوست یک دستگاه یونتوفورزیس بیشتر نیست. که بیمارای درمانگاه از اون استفاده می کنن. من توی جنوبی ترین نقطه کشور زندگی می کنم نمیتونم که بخاطر این دستگاه بیام تو تهران زندگی کنم.من میخوام این دستگاه رو بخرم. چطوری ؟  اول یه آدم قابل اعتماد توی امارات پیدا کنم بعد یه ملیون پول بدم دستش که با این پول برای خودش یه حساب توی یکی از بانک های
    بین المللی باز کنه و یه ویزا کارت بگیره بعد مشخصات کارت رو برام بفرسته و من از یکی از فرشگاههای آلمان بصورت اینترنتی خرید کنم. بعد دو ماه دستگاه یونتوفورزیس میرسه دستم .
    که دیگه ضمانت 8 هفته ایش تموم شده.  که اگه دستگاه سالم نباشه یعنی همه این کارا بیهوده بوده و پولا هم به باد میره. من وضع مالی خوبی ندارم از طرفی راضی کردن خونوادم هم کار آسونی نیست.آیا این کارا ارزش انجام دادن داره؟ بین دو راهی موندم , نمی دونم چکار کنم؟ من به خونوادم نگفتم که ممکنه دستگاه خراب ازاب در بیاد چون اون موقع دیگه از پول خبری نیست.از شما ها میخوام کمک کنین بگین چکار کنم؟ کاشکی من بیماری تعریق نداشتم.کاشکی توی  ایران بدنیا نمیومدم خدایا...

4. من متاسفم  که نمی تونم بیش از این کمکتون کنم
    ولی همونطور که دکتر به شما گفته یکی از راههای رفع تعریق زیاد ....
    شما می تونید به راههای دیگر هم فکر کنید اگر امکانش هست
    مثل تزریق آمپول یا خوردن قرص و ...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید