شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

احتمال حاملگی

1. سلام  اصلا و اصلا نگران نباش  باردار نیستی  منم مشکل شما را ماه قبل داشتم  بعدش پریود شدم تعویق افتادن پریودت فقط به خاطر اضطراب است  و اینگه میگی گرفتگی و درد شکم داری علائم پریود است مطمئن باش چند روز اینده حتما پریود  میشی   شاید  1 هفته طول بکشه ولی اصلا نگران نباش  انشا اله چیزی نیست  ولی یه پیشنهاد میتونم بدم شما اگر از دکتر رفتن میترسی برو داروخانه  و یک تست خانگی بگیر تا اطمینان بیشتری پیدا کنی.

2. دوست خوبم خانم مهسا

چرا اينقدر نگراني؟آقاي Cloony پاسختون رو مختصر و مفيد دادند و من در ادامه صحبت ايشون ميگم كه علت حالت تهوع سوزش نوك سينه و درد واژن مصرف همون قرص ال.دي هستش.اگه به قصد جلوگيري مي خواستي بخوري بايد هرشب يكي مصرف كني.اگر هم به منظور روش اورژانسي بوده كه كلا اشتباه مصرف كردي.اما همين قرص سيستم بدنتو بهم ريخته.و ممكنه به اين زودي ها پريود نشي.نگران نباش

ميتونم 2 تا پيشنهاد كوچولو بكنم؟
    1)سعي كنيد رابطه مقعدي رو كلا از روابط جنسيتون حذف كنيد.مضرات زيادي داره كه تو همين سايت و سايت "پزشكان بدون مرز" بارها گفتند

2)كلكسيون بيماري تعبير جالبي از خودت نيست.مشكلاتي كه داري غير قابل درمان نيستند.من توصيه ميكنم سعي كن همشونو پيگيري كني تا به مرور زمان دردسر ساز نشند

موفق باشي عزيزم

3. يكي به داد من برسهههههههههههههههه ....

سلام آقاي دكتر

خواهش ميكنم هر چه سريعتر به من جواب بدين ...

نامزد من بين 11 تا 15 تير پريود شده (روز دقيقش معلوم نيست) و ما روز 22 تير با هم يه نزديكي داشتيم كه نزديكيمون رو توضيح ميدم ...
    اون روز مقدار زيادي پيش آب (شايد مني) از من خارج شد . شورتم كاملاخيس و شلوارم هم حالت خيسي پيدا كرده بود .من چندين بار نامزدم رو بغل fiكردم (به مدت حدودا 10 دقيقه) . همين حالت خيسي كه براي من پيش اومده بودواسه اونم اتفاق افتاده بود و شورت و شلوارش خيس شده بود و خیسیشلوارهامون بهم چسبید و  ...

آيا ممكنه اسپرم به واژن رسیده باشه ؟
    احتمال این نوع بارداری چقدر هست ؟
    آیا تا به حال کسی به این شیوه باردار شده است ؟
    تا چند ماهگی می توان از آمپول استفاده کرد ؟

اگه هرچه زودتر جواب بدین یک دنیا ممنونتون میشیم ...
    با تشکر

من ديروز اين سوال رو پرسيدم ولي گفتن كه احتمال بارداري نيست !
    اما
    امروز نامزدم زنگ زد و گفت كه دلش (زير شكم و نزديك تخمدان) به شدت درد ميكنه !
    مگه اين نشانه ي بارداري نيست ؟
    چرا تلگرافي جواب ميدين ...
    ما دو نفر الان يك هفته ميشه كه خواب و خوراك نداريم ...

آقاي دكتر كجايين ؟

4. fotros

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.ممنون از سایت خوبتون.همسرم هر 25 روز پریود میشه 7 روز مونده به پریودیش با هم رابطه جنسی داشتیم البته با کاندوم و به نظرم هم احتمال حاملگی نداشت ولی 2 روز است که همسرم پریودش انجام نشده؟چه کار کنم ؟اگه حامله شده باشه راهی داره که ازش جلوگیری کنیم چون ما هنوز عقدیم.تورو خدا دارم دیونه میشم کمک

5. fotros نوشته است: سلام.ممنون از سایت خوبتون.همسرم هر 25 روز پریود میشه 7 روز مونده به پریودیش با هم رابطه جنسی داشتیم البته با کاندوم و به نظرم هم احتمال حاملگی نداشت ولی 2 روز است که همسرم پریودش انجام نشده؟چه کار کنم ؟اگه حامله شده باشه راهی داره که ازش جلوگیری کنیم چون ما هنوز عقدیم.تورو خدا دارم دیونه میشم کمک

شما در روزهایی نزدیکی کردین که احتمال بارداری زیاده
    خانومتون پریود منظم داشتند؟
    اگه تا 72 ساعت بعد از رابطه شک میکردین میشد از روش اورژانسی استفاده کرد

ولی شما خوشبختانه از کاندوم استفاده نمودین
    دیونه نشین چون احتمال اینکه خانومتون باردار شده باشن خیلی کمه

باز هم میگم احتمال بارداری خیلی کمه
    احتمالا همسرتون دچار اضطراب هستند
    ناراحت نباشین و چند روزی هم صبر کنین
    میتونین آزمایش هم بدین تا خیالتون 100 در 100 راحت بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. within98 نوشته است: يكي به داد من برسهههههههههههههههه ....

سلام آقاي دكتر

خواهش ميكنم هر چه سريعتر به من جواب بدين ...

نامزد من بين 11 تا 15 تير پريود شده (روز دقيقش معلوم نيست) و ما روز 22 تير با هم يه نزديكي داشتيم كه نزديكيمون رو توضيح ميدم ...
    اون روز مقدار زيادي پيش آب (شايد مني) از من خارج شد . شورتم كاملاخيس و شلوارم هم حالت خيسي پيدا كرده بود .من چندين بار نامزدم رو بغل fiكردم (به مدت حدودا 10 دقيقه) . همين حالت خيسي كه براي من پيش اومده بودواسه اونم اتفاق افتاده بود و شورت و شلوارش خيس شده بود و خیسیشلوارهامون بهم چسبید و  ...

آيا ممكنه اسپرم به واژن رسیده باشه ؟
    احتمال این نوع بارداری چقدر هست ؟
    آیا تا به حال کسی به این شیوه باردار شده است ؟
    تا چند ماهگی می توان از آمپول استفاده کرد ؟

اگه هرچه زودتر جواب بدین یک دنیا ممنونتون میشیم ...
    با تشکر

من ديروز اين سوال رو پرسيدم ولي گفتن كه احتمال بارداري نيست !
    اما
    امروز نامزدم زنگ زد و گفت كه دلش (زير شكم و نزديك تخمدان) به شدت درد ميكنه !
    مگه اين نشانه ي بارداري نيست ؟
    چرا تلگرافي جواب ميدين ...
    ما دو نفر الان يك هفته ميشه كه خواب و خوراك نداريم ...

آقاي دكتر كجايين ؟

سلام دوست من.به سایت خوش آمدی

چرا اینقدر نگرانید؟؟؟البته حقم دارید واقعا تصورشم آدم رو نگران میکنه.من دکتر نیستم اما اگه اجازه بدهید در حد دانسته هام شما رو راهنمایی کنم
    اگر پریود خانمتون منظم باشه شما تقریبا 1 هفته بعد از قاعدگی رابطه داشتید و در این زمان به احتمال قوی بارداری منتفی است.اما به طور کل در مورد شما از ابتدا بارداری متنفی بوده.چون مگه نشتی داره که ار شلوار با اون ضخامت نشت کنه بیرون؟؟؟بابا ببیخیال
    مایع مانی باید حتما در واژن ریخته شود تازه وقتی هم ریخته میشه از اون حجم چند میلیونی فقط یک اسپزم میتونه لقاح انجام بده به شرطها و شروطها.

پس کلا خیالتون راحت باشه.درد های خانمتون هم احتمالا به خاطر تلقین و استرسه.

اگه دوستان تلگرافی (به قول شما) جواب می دهند می خواهند مختصر و مفید اصل مطلب رو گفته باشند.

موفق باشید

7. سلام
    از دوستانی که پاسخ دادن خیلی خیلی ممنونم
    لی لی جان من دوتا ال دی خوردم تو اون مدت
    یعنی فقط دو تا ال دی میتونه این همه مشکل به وجود بیاره؟
    پس سوزش استخون لگن و سایر نواحی علتش چیه؟
    ممکنه عفونت باشه؟
    بله اشتباه بزرگی کردیم
    شما دعا کنید که به خیر بگذره
    فردا میرم بیبی چک میگیرم و جمعه چک میکنم
    اگه جواب منفی باشه یعنی قضیه بارداری منتفیه و دیگه نیازی به آزمایش دیگه ای نیست؟
    بعدش میتونم با خیال راحت برم دکتر تا دردهارو درمان کنم؟
    و اگه مثبت بود باید چکار کنم؟
    میدونم که تو  این سایت درباره ی سقط غیر قانونی صحبت نمیشه
    فقط از دوستانی که تجربه ای تو این زمینه دارن تمنا میکنم بهم اطلاع بدن
    ممنونم از همگی

8. سلام مهسا جان

آره.متاسفانه قرص های ال دی و اچ دی اینجورین.پریودت که صد در صد عقب می افته این درد ها هم یک مقدارش به خاطر اونه یک مقدارش هم براس استرس.اما سوزش لگن رو نمی دونم مسلما نشونه بارداری نیست. اصلا نزدیکی از عقب باعث بارداری نمی شه که.اگر بی بی چک منفی بو(که حتما هست) آزمایش نمی خواهد.

یک مقدار آرامش خودتو حفظ کن و ریلکس باش

9. با سلام
    من روز 23 هر ماه پريود مي شدم... ولي اين ماه در حدود يك هفته از زمان آن گذشته است و هيچ چيزي مشاهده نكردم. روز 27 همين ماه تست Baby ‍chek  داشتم كه جواب آن مثبت بود... اين تست را براي اطمينان بيشتر تكرار كردم كه بازهم مثبت بود...
    به دليل شرايط فعلي زندگي مشتركم نمي خواهيم كه فعلا فرزندي داشته باشيم... در اين شرايط بايد چه كاري انجام دهيم كه اين موضوع منتفي شود... متاسفانه دكتري كه هميشه به او مراجعه مي كردم در سفر خارج از كشور است.
    ممنون مي شوم راهنمايي كنيد

10. چقدر مطمئن باشم ؟
    100% ؟
    اگه باردار شه چي ؟
    شما تا حالا شنيدين كسي بدون دخول باردار شه ؟
    اگه يكي بفهمه كه 1 ماهه بارداره چيكار بايد بكنه ؟
    راهي هست يا ... ؟

11. within98 نوشته است: چقدر مطمئن باشم ؟
    100% ؟
    اگه باردار شه چي ؟
    شما تا حالا شنيدين كسي بدون دخول باردار شه ؟
    اگه يكي بفهمه كه 1 ماهه بارداره چيكار بايد بكنه ؟
    راهي هست يا ... ؟

عزیزه من چرا بیخودی نگرانی و شلوغش کردی
    به هیچ عنوان بارداری به این شکل صورت نمیگیره نگران نباش
    این درد همسرت هم ناشی از خیلی چیزا میتونه باشه استرس و ترس از بارداری بعد رابطه میتونه این درد رو ایجاد کنه
    نگران نباشید

12. من در تاریخ 29 تیر ماه رابطه پیشگری نشده داشته ام و بلافاصله داخل واژن را با محلول پوویدون آیداین شستشو دادم و از قرض لونورژسترل استفاده کردم اما پس از 9 روز هنوز پریود نشده ام با توجه به این قبلاً هم پریود نامنظم داشته ام و آخرین بار در 4 اردیبشهت ماه پریود شده بودم و حتی یک با برای 1 ماه کامل پریود نشده بودم آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟

با تشکر

13. با سلام
    اگر قرص لوورژسترون را به درستي مصرف كرده باشيد(رجوع شود به http://www.roham.ws/web/ftopict-7617.html)

احتمال بارداري وجود ندارد.ضمن اينكه استفاده از روشهاي اورژانسي باعث نامنظمي در سيكل بعدي قاعدگي ميشود

14. fotros

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام این جواب آزمایش بارداری زنم است. برام توضیح میدید :Adequate Smear Sufficient endocervical cells No abnormal cells Inflammation : Moderate Histiocytes Lactobacillous.مرسی

15. سلام
    من در روز 15 پریودی رابطه جنسی بدون محافظت داشتم
    از روش پیشگیری اورژانسی استفاده کردم یک ساعت بعد از اون کارو 12 ساعت بعد با جمعا 8 تا ال دی اما از اونجایی که خیلی میترسیدم از قرص های مورنین افتر به نام vikela استفاده کردم که کسی بهم معرفی کرد، می خواستم ببینم بازم احتمال بارداری هست؟ و اینکه من الان تو روز 21 پریودی هستم و پریودام همیشه منظم بوده، اگه بخوام ازمایش خون بدم کی باید بدم که مشخص شه؟
    ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 24
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید