شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 47 ...   

احتمال بارداری ..

1. سلام خدمت دوستای گلم ...

ببخشید دوباره مزاحمت و این حرفا ...

دوستای گلم امروز به یه سوال مفهومی خوردم که می پرسم ازتون ... اگه یه خانوم روش اورژانسی رو انجام بده و بعد یه مدت ( 3 یا 4 روز ) خون ریزی داشته باشه ( به شرط این که خون ریزی مطمئنا در اثر قرصا باشه نه عادت ماهیانه ) آیا میشه با اون خون ریزی مطمئن شد که بارداری منتفیه ؟ یعنی اون خون ریزی به معنای عدم و رفع بارداریه ؟

البته تو پست قبلیم تقریبا سوالم مشابه این بود که دوست عزیز لطف کردن موردی جواب دادن و جواب سوالمم بقیه جاها پیدا نکردم ...

اگه لطف کنین جواب سوالمو تخصصی و کامبل بدین ممنون میشم ... نمی دونین با چه مصیبتی اومدم بالا ... adsl تموم کردم با dial اومدم ... راستی ما کارمون It و Internet و ایناست ... خوشحال میشم بتونم زحماتتونو جبران کنم ...

ممنون به خاطر محبتتون ...

2. سلام خدمت دوستای گلم ...

ببخشید دوباره مزاحمت و این حرفا ...

دوستای گلم امروز به یه سوال مفهومی خوردم که می پرسم ازتون ... اگه یه خانوم روش اورژانسی رو انجام بده و بعد یه مدت ( 3 یا 4 روز ) خون ریزی داشته باشه ( به شرط این که خون ریزی مطمئنا در اثر قرصا باشه نه عادت ماهیانه ) آیا میشه با اون خون ریزی مطمئن شد که بارداری منتفیه ؟ یعنی اون خون ریزی به معنای عدم و رفع بارداریه ؟

البته تو پست قبلیم تقریبا سوالم مشابه این بود که دوست عزیز لطف کردن موردی جواب دادن و جواب سوالمم بقیه جاها پیدا نکردم ...

اگه لطف کنین جواب سوالمو تخصصی و کامبل بدین ممنون میشم ... نمی دونین با چه مصیبتی اومدم بالا ... adsl تموم کردم با dial اومدم ... راستی ما کارمون It و Internet و ایناست ... خوشحال میشم بتونم زحماتتونو جبران کنم ...

ممنون به خاطر محبتتون ...

3. سلام

اگر اون خونریزی هم رخ نمی داد بازهم بعد از استفاده صحیح از روش اورژانسی احتمال بارداری خیلی نزدیک به صفر بود ، الان دیگه با اطمینان میشه گفت صفر هست

4. سلام به شما دوستان عزیز و تشکر از این سایت خوب

من 10 روز از زمانی که باید پرید می شدم گذشته.  در طول این ماه به علت انجام رابطه خطرناک 2 بار به صورت اضطراری از اچ دی استفاده کردم یعنی مجموعا 8 تا خوردم.. اما پریدم به تاخیر افتاد. حالا آزمایش خون دادم و عدد بتای اون 45 هزاره...  یعنی حاملگی قطعی. اصلا این عدد 45 هزار یعنی در چه زمانی از بارداری؟ هفته چندم است؟

ولی من و همسرم بچه نمی خواهیم. آیا روشی خانگی برای از بین بردن این قضیه وجود داره؟

مثلا از کسی شنیدم از آمپول فشار (عامیانه) میشه استفاده کرد و بعدش مثل یک پرید کمی شدیدتر از عادی خونریزی میشه و از بین میره.  آیا درسته؟

تو رو خدا کمکم کنید. اصلا امکان بجه دار شدن نداریم...

5. سلام
    من هم تازه حامله شدم و نمی خواستم ازمایش خون بتا من 70 بود
    شروع کردم به دکتر رفتن که تا دیر نشده با امپول ردش کنم
    ولی دکترها به من گفتن این کارا نکن هیچ دکتری با سقط موافق نبود
    تازه بچه من هنوز قلبش تشکیل نشده ولی بچه شما قلب دارد
    و سقطش گناه است چرا نگرش نمی دارین نا شکری نکنید
    من نمی خواهم نصیحت کنم ولی بچه خیلی شیرین می باشد
    راستی شروع کنید به قرص فولیک اسید خوردن
    موفق باشین

6. با سلام
    سوال مهمی دارم که تقاضا دارم سریع جواب داده شود

همسر بنده حدود 2 ماه قرص LD مصرف میکرد که بدلیل ناراحتی کبدی دچارهپاتیت و زردی شد، بطوریکه تا 2 هفته تحت درمان بود، با توجه به این موضوع الان رابطه ای برقرار شده که در آن احتمال بارداری میرود، چگونه میتوانم از آن جلوگیری کنم؟ آیا روش اورژانسی امکان دارد دوباره دچار ناراحتی کبدی شود؟ و اینکه آیا داروی ضد بارداری وجود دارد که دفع آن از کلیه ( به جای کبد ) باشد؟

7. rezapashmak نوشته است: با سلام
    سوال مهمی دارم که تقاضا دارم سریع جواب داده شود

همسر بنده حدود 2 ماه قرص LD مصرف میکرد که بدلیل ناراحتی کبدی دچارهپاتیت و زردی شد، بطوریکه تا 2 هفته تحت درمان بود، با توجه به این موضوع الان رابطه ای برقرار شده که در آن احتمال بارداری میرود، چگونه میتوانم از آن جلوگیری کنم؟ آیا روش اورژانسی امکان دارد دوباره دچار ناراحتی کبدی شود؟ و اینکه آیا داروی ضد بارداری وجود دارد که دفع آن از کلیه ( به جای کبد ) باشد؟

با یک پزشک متخصص زنان مشورت کنید

8. سوال خيلي خيلي فوري و مهم ....

سلام خدمت آقاي دكتر رهام...

چند روز پيش مقدار زيادي پيش آب يا مني (درست نميدونم كدومش !) از من خارج شد طوري كه شلوارم كاملا خيس شد و من چندين بار نامزدم رو بغل كردم و اونهم ازش ترشحات وازينال زيادي خارج شده بود و كاملا شلوارهامون خيس و بهم چسبيده بود .
    آيا ممكنه اسپرم از شلوارهامون عبور كرده و به داخل بدن نامزدم رفته باشه ؟
    احتمال اين نوع بارداري چقدر هست ؟
    آيا ترشحات وازينال باعث بارداري ميشه ؟
    اسپرم ميتونه از شلوار يا پارچه عبور كنه ؟
    آقاي دكتر خواهش مي كنم سريعا و كامل جواب بدين چون زندگيمون در خطره ....
    با تشكر

9. دوست عزیز این مسئله اصلا موضوعی نیست که بخواید به خاطرش اینقدر نگران باشید ! ... بارداری مستلزمه اینه که اسپرم از واژن عبور کنه و به رحم برسه و اونجا زمانی باشه که تخمک آماده است و بین این دو برخورد صورت بگیره ......

حالا شما نگرانی که از لباس زیر و شلوار شما و نامزدتون اسپرم گذشته باشه بعد رفته باشه داخل واژن و همون موقع هم ...............

یه سوال ساده ! .. بعد از این اتفاق قسمت داخلی لباس زیر نامزدتون مرطوب بود؟ و یا سطح آلتشون؟ ..

نگران نباشید ... احتمالش 0.0000001 درصده !

10. با سلام
    من برای کیست تخمدان قرص دزوسپتیو مصرف میکنم.الان هم در دوران نامزدی هستم اما رابطه جنسی کامل دارم.آیا خوردن قرص 100 درصد کفایت میکنه برای جلوگیری از بارداری؟
    و اینکه روز 7 پریود اگر رابطه جنسی کامل باشه،البته اگر مایع منی داخل ریخته نشه با خوردن قرص آیا بازهم احتمال بارداری وجود داره.(دوره ی دومیه که قرص مصرف میشه)

11. m_s_m نوشته است: با سلام
    من برای کیست تخمدان قرص دزوسپتیو مصرف میکنم.الان هم در دوران نامزدی هستم اما رابطه جنسی کامل دارم.آیا خوردن قرص 100 درصد کفایت میکنه برای جلوگیری از بارداری؟
    و اینکه روز 7 پریود اگر رابطه جنسی کامل باشه،البته اگر مایع منی داخل ریخته نشه با خوردن قرص آیا بازهم احتمال بارداری وجود داره.(دوره ی دومیه که قرص مصرف میشه)

سلام

اگر پیش از نزدیکی یک دوره کامل از دزوسپتیو که فکر کنم همین یاسمین خودمون ! باشه استفاده کرده اید اونوقت ، نزدیکی کامل در شما به بارداری نمی انجامد .

12. سلام .... یه سوال داشتم ... ببخشید اگه یکی روش اورژآنسی رو سه چهار ماه پیش استفاده کنه آیا در استفاده مجدد از اون می تونه دچار مشکل بشه ؟ منظورم اینه که استفاده پی در پی به شرطی که استفاده قبلی سه جهار ماه پیش باشه ممکنه تاثیر دارو رو بیاره پایین ؟ من همسرم سه چهار ماه پیش یه بار روش اورژانسی رو استفاده کردن , حالا هم استفاده کردن ... الان پریودشون به تاخیر افتاده و علائم خاصی هم ندارن ... منظورم علائم بارداریه ... ممنون به خاطر جوابتون ...

13. سلام

روش اورژانسي بايد در هر سيكل يكبار انجام بگيرد.يعني حداقل ماهي يكبار
    اما به طور قطع اگر كسي قرار است هر ماه از اين روش استفاده كند به علت اينكه تعادل هورموني زن بهم ميخورد بهتر است از يك روش جلوگيري مطمئن تر استفاده كنند

در مورد شما هيچگونه مشكلي پيش نمي ايد و تاثير روش كم نمي شود

موفق باشيد

14. آیا احتمال بارداری روز 8پریود حتی با خوردن قرص ضدبارداری و نریختن منی داخل واژن،با پیشاب ممکن هست؟

15. m_s_m نوشته است: آیا احتمال بارداری روز 8پریود حتی با خوردن قرص ضدبارداری و نریختن منی داخل واژن،با پیشاب ممکن هست؟

نخیر به هیچ عنوان با شرایطی که عنوان کردید امکان بارداری وجود ندارد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 47 از 57
رفتن به صفحه :    ... 47 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید