شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

كمبود هورمون

1. wushu

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دارم خدمت دكتر رهام صادقي . من احسانم و 18 سالمه. قدم 180 و وزنم هم 76 هست. از اسمم هم معلومه پسرم.
    من حدود 1 سال بود (سال قبل) كه ورزش رزمي ميرفتم و كارم هم خيلي خوبه.. تعريف نمي كنم ولي اين ورزش هيچ تاثيري روي فيزيك بدنم نداره. يعني احساس مي كنم هرمون مردانه توي بدنم كمه با اين وجود كه بين هم سن و سالام فقط من ريش دارم . مثلا دور باسن من 100 و دور كمرم 91 است. كمي هم سينه هام درشت تر از حد معمول است البته نه خيلي بزرگ باشن كمي.. بسيار ممنون ميشم كه بگيد من بايد چيكار كنم..

2. wushu نوشته است: سلام دارم خدمت دكتر رهام صادقي . من احسانم و 18 سالمه. قدم 180 و وزنم هم 76 هست. از اسمم هم معلومه پسرم.
    من حدود 1 سال بود (سال قبل) كه ورزش رزمي ميرفتم و كارم هم خيلي خوبه.. تعريف نمي كنم ولي اين ورزش هيچ تاثيري روي فيزيك بدنم نداره. يعني احساس مي كنم هرمون مردانه توي بدنم كمه با اين وجود كه بين هم سن و سالام فقط من ريش دارم . مثلا دور باسن من 100 و دور كمرم 91 است. كمي هم سينه هام درشت تر از حد معمول است البته نه خيلي بزرگ باشن كمي.. بسيار ممنون ميشم كه بگيد من بايد چيكار كنم..

سلام

اگر موی صورتتون کامله
    موهای ناحیه تناسلی و زیربغل روییده شده
    میل جنسیتون سرجاشه
    بیضه هاتون کوچک نیستند
    اونوقت یکم بعیده که مشکلی از لحاظ هورمون مردانه داشته باشید و احتمال اینکه فرم اسکلت بدنی شما باعث بشه ظریفتر از معمول بنظر برسید هست .
    و خلاصه اگر حس می کنید مشکلی از لحاظ هورمونها دارید ، ما از اینجا نمی تونیم کمکتون کنیم و باید به متخصص غدد و یا داخلی مراجعه کنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. wushu

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خانمها و اقايان. و سلام مخصوص به رهام خان. ازتون ميخواستم بپرسم كه
    "من 17 سالمه و 178 قدمه وزنم حدود 79 كيلو ميشه. احسانم پس پسرم !! قبلا در مورد كمبود هورمون پرسيده بودم ولي جواب نگرفتم الان ميخوام بدونم كمبود هورمون مردانه چه علايمي داره و ايا ميشه خودسرانه مصرف كرد و اگه ميشه چه دارويي و با چه دوزي؟ و همينطور دكتر مربوط به اين مسايل چه دكتري هست. من تقريبا رش هام دو انگشت فاصله با گونه دراومده و از نظر اندازه الت هم در همان حدود كه در مقاله هاتون گفتيد هستم لطفا جواب؟؟؟؟  "
    با تشكر

4. سلام

شما باید همونطور که پیش از این گفتم به متخصص ( فوق تخصص ) غدد مراجعه کنید .
    علائم کمبود تستوسترون کاهش هضم و قدرت عضلانی ، کاهش میل جنسی ، افزایش چربی زیر پوست ، عدم ظهور نشانه های ثانویه بلوغ ، حتی افسردگی و ... می باشد . درمانش هم مصرف تستوسترون بصورت تزریق و خوراکی هست که بدلیل داشتن عوارض شدید به هیچوجه بصورت خودسرانه توصیه نمیشه .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید