شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خواهان رابطه با خانمهای دیگر

1. سلام
    من 1سله نامزدم ولی نمیدونم چرا دلم میخواد با خانومای زیادی رابطه داشته باشم هم جنسی هم صحبت
    باید بگم تا به امروز هیچ خییانتی نکردم و خودمو کنترل کردم ولی این خواسته به من فشار میاره و نمیدونم چه کنم
    لطفا راهنماییم کنید

2. gabriel نوشته است: سلام
    من 1سله نامزدم ولی نمیدونم چرا دلم میخواد با خانومای زیادی رابطه داشته باشم هم جنسی هم صحبت
    باید بگم تا به امروز هیچ خییانتی نکردم و خودمو کنترل کردم ولی این خواسته به من فشار میاره و نمیدونم چه کنم
    لطفا راهنماییم کنید
    سلام دوست عزیز این نظر شخصی خودمه اگه نامزد داری سعی کن بیشتر باهاش باشی تا دلت پیشش گیر کنه  دیگه همه چی فراهم میشه که دیگه به فکر یکی دیگه نباشی اخه ادم که تنها میشه شیتون میره تو جلدش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. gabriel نوشته است: سلام
    لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز تلاش کن که این احساس رو از دلت بریزی بیرون چون تنها چیزی که میتونه زندگیت رو به هم بریزه و باعث جداییت از همسرت بشه همینه چون زنها روی این موضوع خیلی حساسن.سعی کن با نامزدت بیشتر بگردی و باهاش رابطه جنسی هم برقرار کنی.دقت کن ببین چه چیزی توی زنهای دیگه توجهت رو جلب میکنه ،مثلا اگه یه زن آرایش کرده باعث تحریک تو میشه از نامزدت بخواه که برات آرایش کنه.سعی کن خانمهای دیگه رو در نظرت پایین بیاری و بیشتر عیب هاشون رو ببینی تا زیباییهاشون.گرچه واقعا اینو باید در نظر بگیری که اون چیزی که تو توی خیابون از یه زن میبینی یه ظاهر آرایش کرده و کاملا تزیین شده هست و تو چیزی از باطن اونها نمی بینی.
    من به عنوان یه زن ازت خواهش میکنم که خیانت نکن چون این باعث میشه که یه روزی پشیمون بشی و به خودت بیای و ببینی که دیگه نه نامزدت واست مونده نه تو احساس خوشبختی می کنی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  4. اگه نامزدت رو دوست داری و نمی خوای رابطه تون بهم بخوره اصلا این کارو نکن و حتی اصلا به این کار فکر هم نکن! به نظر من مشکل تو اینه که خیلی زود نامزد کردی اول باید این میل تو ارضا می کردی بعد به فکر ازدواج می افتادی.اگه فکر خیانت به سرت زد اول نامزدی تو بهم بزن بعد این کار بکن اینجوری هم خودت عذاب وجدان کمتری می گیری هم بهترین کار رو در حق نامزدت کردی.

5. ولي من به همه زنها ميگم اين را بدونيد كه مردها هميشه تنوع طلب هستند وهرچيزي را كه ببيند واز ان خوششان بيايد دوست دارند مال خود كنند ويااز ان استفاده كنند واين در ژنهاي مردانه نهفته است ونميتوانند ان را تغيير دهند پس پيشنهاد ميكنم براي همسران خود بهترين باشند واو راجذب خود كنند بداخلاقي وشلخته بودن باعث دورشدن مرد از زن و به دنبال بهترين گشتن براي مرد خواهد شد

6. سلام
    دوست عزیز باید اذعان داشت که هر جنسی (مرد و زن) خصوصیات جنس خودشو داره بدین قرار :
    - شهوت مردبه چشمشه و زود با هر صحنه تحریک میشه و لذا  کنترل آن با اوضاع و احوال جوامع(به خصوص جامعه ما) کمی با مشکل روبروست . درمورد خانومها این قضیه به  عکس بوده، بطوریکه در بیشتر مواقع (اکثراً) باید، با تحریک شریک جنسیشون به اورگاسم برسند و صرفاً با دیدن تحریک نمیشن.
    -  با توجه به بند فوق اگر خدای ناکرده در این قضیه(ارضای جنسی) زن کوتاهی کنه و کمتر به شوهرش برسه صد البته مرد هم  با عنایت به خمیر مایه اش که توضیح داده شد به تلافی با همسرش (نامزدش) خواهد پرداخت.
    پس هم خانمها و هم آقایان باید نکات بالا که  بسیار ظریف هستند رو  بخاطر داشته باشند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. با عرض سلام
    در مورد مشکل شما من نظرم اینه که به همسرتون خیانت نکنین چون شوهر من هم مانند شما فکر کرد و عمل کرد ولی بعد چندین سال نتیجه اش این شد که عشق منو از دست دادحالا طوری شده که اون همش از من نگرانه که مبادا منم مانند خودش خیانت کنم حتی کارش به افسردگی هم کشید پس اگه خودتو دوست داری نکن این کارارو دوست عزیز

8. سعی کن حسنای خانومت و با خودت بشماری مطمئنا دوست ندای یه همچین حسی با نامزدت پیش بیاد

9. فقط میتونم یه چیز بگم هر کنشی یه واکنشی داره اگر خیانت کنید خیانت میبینید من که واقعا بهش اعتقاد دارم.
    بیت زیرم همین و میگه.

10. بنده خدا نگفت كه مي خواد خيانت كنه.ميگه زيبايي هايي را كه خدا افريده دوست داره و ازشون خوشش مياد.طفلكي خيلي هم مقيده.دوست عزيز جوش نزن ذات آدم ها اين طورييه.

11. همیشه سعی کن قبل از اینکه کاری یکنی به مجازات اون فکر کن رابطه جنسی خیلی لذت داره مخصوصا متنوع باشه ولی قبل از اون به ایندش فکر کن که نامزدت متوجه بشه همه لذتش ازبین میره در پایان همشون یه مزه رو میدن اینقدر ارزش نداره ولی اگه تنوع رابطه جنسی خیلی برات مهمه تا زوده کس دیگه رو بدبخت نکن مجرد زندگی کن ولی همینکه تو ذهنتونه مطمئنم یه روز این کارو میکنید بزودی خیلی مواظب باشید

12. سلام دوست عزیز....
    شما یه لحظه فکر کن . همه مردا دوس دارن واسه خانومه خودشون جامعه امن باشه یا خواهراشون.  شما چه طور.
    ازهر منطقی که تامل کنی خدتم همچین امنیتی رو واسه خانوادت میخوای . خداروشکر نامزد داری با اون باش از نظر
    شرعی هم که ایشون حلالت هست.
    شما فکر کن هر زیبایی رو میبینی قراره ماله تو باشه اصلا امکانش هست؟همه اونایی رو هم که شما میبینید پشت لوازم
    آرایش پنهان شدن.
    پسره خوب فکر کن این حس تو خانومت باشه(خدای نکرده) کاسه چه کنم چه کنم دست نمیگیری .؟؟؟؟

13. سلام رفیق
    این حس در مردها عمومیت داره.........شما خیلی زود اقدام به تشکیل خانواده کردی.....احتمالا از نظر روحی هنوز امادگیشو نداشتی......
    همسرت جذاب بوده و ترسیدی از دستش بدی واسه همین اقدام به نامزد کردنش کردی
    شاید هم خانواده سنتی و سختگیری داری که برای جلوگیری از ایجاد روابط نامشروع در ذهنت اینو ایجاد کردند که زودتر ازدواج کنی
    -----------------------------------
    به هر حال .......اول ببین دلیل اینکه به زنان دیگه علاقه داری و میخوای باهاشون باشی چیه؟
    تعصبات خانوادگی
    یا اینکه از ترسیدن و ریسک کردن لذت میبری
    یا اینکه به رابطه جنسی زیاد علاقه داری
    شاید نامزدت اونقدر که باید و شاید برات انرژی نمیزاره
    یا اونقدر افراط کرده که خسته شدی
    به هر حال.........به نظرم بهتره کمی عاقل باشی و با خودت روراست
    پسری رو میشناسم که از نظر تحصیلات و کلاس خانوادگی بسیار بالاست........ولی همین مشکل رو از زمان جوانی داشته و الان که 33 سالشه نمیتونه هنوز پایبند یک زن باشه.....
    بنابراین از خیر ازدواج گذشته.......باز خدا خیرش بده ازدواج نمیکنه که زنی رو بیچاره کنه
    ولی تو نامزد کردی........فکر همسرتو کن که فردا با هم میرید زیر یک سقف و اگر بهش خیانت کنی داغونش میکنی........
    اینو بدون زنان دیگه در برابر همسر تو هیچن........÷س بهشون نگاه نکن.......اصلا تصور کن وجود ندارن.........
    برو پیش مشاور
    درمان کن.....و خودتو کنترل........
    از همین حالا شعله این ماجرا رو خاموش کن
    وگرنه چنان بزرگ و همه گیر میشه که نمیفهمی چی شد
    شوخی نگیر این ماجرا رو.........نگو ژنتیکی..........نمیشه کاریش کرد
    این چیزا مربوط به فکر و ذهن آدمهاست......
    تو سن حساسی هستی
    همین

14. gabriel نوشته است: سلام
    لطفا راهنماییم کنید

با سلام
    دوست عزیز این حالت میتونه هم نرمال باشه هم غیر طبیعی
    ببینید درسته که میگن مردها تحریک پذیری شون بیشتر هست اما در کل برای شما دو حالت هست
    در حالت اول باید یک انسان از تحریکات دوری بکنه تا بتونه روی میلش کنترل داشته باشه تا به موقش لذتشو ببره برای همین از تعریفها فیلمها و عکس ها محرک دوری کنید سعی کنید ذهنتون را به نامزدتون معطوف کنید
    اما در حالت دوم ممکنه که فرد از نامزد یا همان شریک جنسیش لذت خوبی نبره و ناکامی ها همیشه ادامه دار باشه که باعث میشه فرد دنبال محرک های ذهنی و روحی دیگه بگرده
    پس ببینید مشکل از کجاست از عدم ارضا یا محیط های محرک
    که در حالت اول باید عفت پیشه کرد و در حالت دوم با کمک نامزدتون به نیازتون جواب بدید

15. سلام .  یکی از امامان(ع) می فرمایند :
    چه بسا لحظه ای خوش گذرانی باعث یک عمر پشیمانی شود .
    شما یا نامزدتان را دوست دارید که حساب آن معلوم هست همانطور که شما دوست ندارید که او به شما خیانت کند آن نیز چنین انتظاری از شما دارد و  یا نه او را دوست نداری که حساب آن را هم می توانی معلوم کنی .
    یا مکن با فیل بانان دوستی    یا محیا کن خانه ای از بحر فیل

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید