شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بیماری بعد از آمیزش مقعدی

1. با سلام
    رابطه جنسی از پشت(مقعد) رو توصیه و تایید میکند؟
    چه بیماری های ممکنه پیش بیاد برای طرفین؟
    ممنون و متشکرم!

2. سلام
    با اجازه مدير محترم سايت آقاي دكتر صادقي :
    رابطه جنسی مقعدي چه از نظر شرعي و چه از نظر پزشكي مورد تاييد نيست و ميتواند خطر انتقال بيماريهاي مقاربتي از جمله ايدز را افزايش ميدهد
    در ضمن  لایه مخاطی انتهای روده بزرگ در مقایسه با واژن بسی نازکتر و به همین دلیل امکان آسيب ديدن  آن بر اثر اصطحکاک بالاترست.  حلقه مقعد نیز تنها تا حد محدودی می تواند باز شود، و فشار بیش از حد باعث ایجاد شکاف در آن خواهد شد.

3. sarin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام. با اجازه ي اقاي دكتر. همونطور كه كاوه جان هم گفتن رابطه جنسی از مقعد هم شرعي هم عرفي توصيه نشده. اما يكي از مسائلي كه ممكنه پيش بياد گشاد شدن تدريجي دريچه مقعد و بعضا بيرون امدن روده و ناراحتيهايي هست كه تو خيلي موارد متخصص ها اونو توصيه نميكنن.

4. سلام دوست عزیز
    لازم دونستم که عوارض رابطه جنسی مقعدی رو واست پیدا کنم

عوارض رابطه جنسي مقعدي در دراز مدت

. انجام رابطه جنسي مقعدي به صورت مکرر به تدريج سبب فراختر شدن مقعد شده و چين هاي مخاطي مقعد از بين رفته و در موارد پيشرفته نارسائي عضله اسفنگتر مقعد و بي اختياري مدفوعي نيز ايجاد خواهد شد

. از طرفي، حلقه خروجي جداره مقعد به دليل اينکه مانند واژن قابليت ارتجاعي و انعطاف پذيري لازم براي نزديکي و حرکت رفت و برگشتي پنيس ( آلت تناسلي مرد) را ندارد، در تيجه احتمال خراش برداشتن و خون ريزي آن بسيار بالا مي باشد. اين خراش ها و بريدگي
    ها اغلب در بافت و بسيار ريز مي باشد و معمولاً با چشم غير مسلح قابل ديدن نيستند

. همچنين، نوک آلت تناسلي مردان نيز به دليل عدم وجود محيطي مناسب براي
    حرکت رفت و برگشتي احتمال دارد که دچار خراش در سطح گردد که اين مورد خطر دريافت ويروس را در شخص فاعل هم افزايش مي دهد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام.من و نامزدم از مقعد رابطه جنسی داشتیم.بعد از در آوردن آلتم و ریختن آب منی به بیرون چند ثانیه بعد در ناحیه مقعد خونریزی داشت.ممکن است به پرده بکارت فشار آورده شود یا نه؟ اصلاً در امیزش مقعدی خونریزی وجود دارد؟ من خودم یک شکاف سطحی در جداره مقعد نامزدم دیدم ولی ترسیدم که به پرده آسیب رسیده باشد .. توضیح دهید ممنون میشم

6. fjsh18 نوشته است: سلام.من و نامزدم از مقعد رابطه جنسی داشتیم.بعد از در آوردن آلتم و ریختن آب منی به بیرون چند ثانیه بعد در ناحیه مقعد خونریزی داشت.ممکن است به پرده بکارت فشار آورده شود یا نه؟ اصلاً در امیزش مقعدی خونریزی وجود دارد؟ من خودم یک شکاف سطحی در جداره مقعد نامزدم دیدم ولی ترسیدم که به پرده آسیب رسیده باشد .. توضیح دهید ممنون میشم

سلام

نزدیکی مقعدی ارتباطی با بکارت ندارد و اون خونریزی احتمالا به آسیب مخاط مقعد مربوطه احتمالا براثر رابطه مقعدی ایشون دچار شقاق شده اند .
    توصیه می کنم به جراح عمومی مراجعه کنن چون شقاق اوائلش خیلی خوب به درمان جواب میده و برطرف میشه ولی به مرور عود می کنه و کار به جراحی می کشه . عبارت شقاق رو سرچ کنید به نتیجه می رسید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. من با دوست دخترم از 4 ماه پیش روابط جنسی بالا تنه داشتیم.اما دفعه آخر من ازش خواستم ارتباط مقعدی داشته باشیم،اونم گفت به خاطر من قبول میکنه.و من یه کم بیشتر از سر آلت رو وارد کردم و سعی کردم آروم باشم تا اذیت نشه.اونم میگفت دردش قابل تحمل بوده و یه کمی هم لذت داشته.در ضمن منی داخل ریخته شد. چند تا سوال دارم،1-اینکه دردش زیاد نبوده یعنی قبلا هم رابطه داشته؟شک کردم بهش 2-منی از توی روده خود به خود نیاد بیرونو بره تو واژن؟ باید مقعدو با صابون میشست؟ 3-آیا ارتباط مقعدی باعث عادت کردن زن به این نوع رابطه و احتمال خیانت میشه؟ اگه آره حتی واسه یه بار؟ 4-هیچ کدوم بیماری مقاربتی نداریم،آیا ممکنه میکروبهای توی روده باعث بیماری من بشه؟ 5-یه بار هم وقتی میخواستم منی رو روی شکمش بریزم،خیلی پرت شد و تو چشمش رفت و بعد چشمشو شست و قطره استریل ریخت تو چشمش،جای نگرانی داره؟ میدونم این آخری خنده دار بود اما مجبور بودم بپرسم. ببخشید زیاد سوال کردم. ممنون

8. دوست عزيز شما اطلاعاتتون خيلي كمه ريسك نكنيد و حتما قبل از نزديك شدن به دوست دخترتون از طريق منو جستجو در همين سايت به افزايش اطلاعات خود بپردازيد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. shahramkhan نوشته است: من با دوست دخترم از 4 ماه پیش روابط جنسی بالا تنه داشتیم.اما دفعه آخر من ازش خواستم ارتباط مقعدی داشته باشیم،اونم گفت به خاطر من قبول میکنه.و من یه کم بیشتر از سر آلت رو وارد کردم و سعی کردم آروم باشم تا اذیت نشه.اونم میگفت دردش قابل تحمل بوده و یه کمی هم لذت داشته.در ضمن منی داخل ریخته شد. چند تا سوال دارم،1-اینکه دردش زیاد نبوده یعنی قبلا هم رابطه داشته؟شک کردم بهش 2-منی از توی روده خود به خود نیاد بیرونو بره تو واژن؟ باید مقعدو با صابون میشست؟ 3-آیا ارتباط مقعدی باعث عادت کردن زن به این نوع رابطه و احتمال خیانت میشه؟ اگه آره حتی واسه یه بار؟ 4-هیچ کدوم بیماری مقاربتی نداریم،آیا ممکنه میکروبهای توی روده باعث بیماری من بشه؟ 5-یه بار هم وقتی میخواستم منی رو روی شکمش بریزم،خیلی پرت شد و تو چشمش رفت و بعد چشمشو شست و قطره استریل ریخت تو چشمش،جای نگرانی داره؟ میدونم این آخری خنده دار بود اما مجبور بودم بپرسم. ببخشید زیاد سوال کردم. ممنون

سلام
    ارتباط مقعدي باعث بروز بارداري نميشود.
    در مورد دردش در همه افراد يكسان نيست اما به طور قطع طرف نبايد غش كنه تا شما خيالتون راحت بشه
    حتي اگر مني براي چشم خطر ناك باشه(من تا حالا جايي نخوندم ) با استفاده قطره مشكلي پيش نمي اد
    رابطه مقعدي بيشتر از اينكه زن رو عادت بده مرد رو بدعادت ميكنه و عوارض بسسسسسسسسسسسيييييييييييار خطرناكي داره( به كلمه بسيار توجه خاص شود)
    و در آخر اطلاعات عمومي خودتون رو سعي كنيد افزايش بدهيد.چون با توجه به سنتون اين اطلاعات لازمه
    (ازدواج كرده بودي دخترت الان همسن من بود)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید