شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرده بکارت ..

1. سامی28 از پاسخ شما سپاسگزارم ...اما من جواب کامل خود را نگرفتم ...
    این واضح است که پزشک قانونی براحتی می تواند همه چیز را تشخیص دهد ...
    اما من از عوارض ترمیم و عمل لیزر که جدیدا مد شده سوال داشتم ...قانع نشدم !

و سوال جدید هم اینکه در اثر تماس آلت ها با هم ( بدون ورود آلت به واژن ) خراش هایی بروی آلت زن ایجاد میشود - این مطلب رو حتما بیشتر دوستان تجربه کرده اند- آیا این خراش ها با گذر زمان بهبود می باید درست مثه خراش بروی نقاط معمولی پوست؟ یا ماندگار می شوند و طی بررسی پزشک مربوطه قابل شناسائی ست ؟!

معمولا پزشکان مربوطه چندان همکاری نمی کنند و در مقابل سیل سوالات ما ، با بی حوصلی و کلافگی دست به سرمان می کنند... باور کنین حقیقت را می گویم ... نمی بینید چقدر این تاپیک پست داشته ؟

لطفا جواب ما را کامل بدهید و به دکتر پاس ندهید !

2. nox7 نوشته است: سامی28 از پاسخ شما سپاسگزارم ...اما من جواب کامل خود را نگرفتم ...
    این واضح است که پزشک قانونی براحتی می تواند همه چیز را تشخیص دهد ...
    اما من از عوارض ترمیم و عمل لیزر که جدیدا مد شده سوال داشتم ...قانع نشدم !

و سوال جدید هم اینکه در اثر تماس آلت ها با هم ( بدون ورود آلت به واژن ) خراش هایی بروی آلت زن ایجاد میشود - این مطلب رو حتما بیشتر دوستان تجربه کرده اند- آیا این خراش ها با گذر زمان بهبود می باید درست مثه خراش بروی نقاط معمولی پوست؟ یا ماندگار می شوند و طی بررسی پزشک مربوطه قابل شناسائی ست ؟!

معمولا پزشکان مربوطه چندان همکاری نمی کنند و در مقابل سیل سوالات ما ، با بی حوصلی و کلافگی دست به سرمان می کنند... باور کنین حقیقت را می گویم ... نمی بینید چقدر این تاپیک پست داشته ؟

لطفا جواب ما را کامل بدهید و به دکتر پاس ندهید !

سلام
    دوست عزیز
    در خصوص سوال اول باید بگویم که اطلاعاتی در این خصوص ندارم
    اما مورد دوم
    اگر این آسیب ها و خراش ها بر روی  هایمن واقع شده باشد قابل تشخیص است  اثرات آن باقی میماند ولی اگر بر روی سایر قسمت های واژن و حتی اطراف هایمن باشد که معمولاً اینگونه است به مرور زمان از بین میرود .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام اقای دکتر یه سوال تخصصی داشتم
    من دخترم 21 ساله چند ماه پیش رفتم پزشک قانونی به من گفت باکره نیستم یعنی گفت نمیتونم تشخیص بدم درصورتی که من هیچ رابطه جنسی نداشتم قرار شد دوباره معاینم کنن که روز بعد دوباره معاینه شدم توسط 2 پزشک  که وقتی معاینم میکرد به اون یکی گفت این واجن ها نشانه بکارته و کفت باکره ام اما من که کنجکاو شده بودم خودم خودمو معاینه کردم و دیدم که پرده ام به صورت حلقویه اما از قسمت پایین پرده ام یه تیکه کوچیکی مثل غضروف زده بیرون من تا حالا این شکلیشو تو این مدلای پرده ندیده بودم میشه راهنماییم کنین که پرده ام از چه نوعیه؟

4. silent5 نوشته است: سلام اقای دکتر یه سوال تخصصی داشتم
    من دخترم 21 ساله چند ماه پیش رفتم پزشک قانونی به من گفت باکره نیستم یعنی گفت نمیتونم تشخیص بدم درصورتی که من هیچ رابطه جنسی نداشتم قرار شد دوباره معاینم کنن که روز بعد دوباره معاینه شدم توسط 2 پزشک  که وقتی معاینم میکرد به اون یکی گفت این واجن ها نشانه بکارته و کفت باکره ام اما من که کنجکاو شده بودم خودم خودمو معاینه کردم و دیدم که پرده ام به صورت حلقویه اما از قسمت پایین پرده ام یه تیکه کوچیکی مثل غضروف زده بیرون من تا حالا این شکلیشو تو این مدلای پرده ندیده بودم میشه راهنماییم کنین که پرده ام از چه نوعیه؟

سلام

بکارت شما از نوع حلقوی غضروف بیرون زده هست !
    دوست من ، دو تا پزشک نگاه کردن و آخرشم جواب قاطعی ندادند ما اینجوری چطور می تونیم به شما بگیم بکارت شما چه نوعی هست ؟
    تشخیص بکارت نیاز به تجربه کافی داره و هر متخصص زنانی هم دقیقا از پسش بر نمیاد . هرچند با توضیحاتتون شما باکره هستید ولی اگر در این مورد نگرانی دارید باید به متخصص زنان باتجربه مراجعه کنید . و در مورد شکل بکارت هم می تونم بهتون بگم تصاویر شهودی و شماتیکی که دیدید تصاویر کلی از بکارت  هستند و اینطور نیست که شکل و شمایل بکارت به همون 6-7 مورد محدود بشه و غیر از اون نباشه . مفهوم بکارت حلقوی یک مفهوم کلیست و اینکه لبه های این حلقه و میزان انعطافش چگونه و چقدر باشه جزو خصوصیات فردی هر شخص هست .

5. جناب مدیر دوست من روز 6 پریودیش با لگد از پشت ضربه محکممی وسط پاهاش میخوره به طوریکه درد زیادی همراه با تیر کشیدن پیش میاد و همزمان به قول خودش شری خون هم میاد .البته خون با اینکه یکدفعه با درد ریزش میکنه اما نه حجمش زیاده و نه درد بعداز 5 تا 10 دقیقه باقی میمونه.حالا به نظر شما اون خون پریودیش بوده یا بعلت پارگی بکارت.ضمنا به خاطر خجالت و ترس از اینکه بهش بگن بکارتش از بین رفته هنوز به متخصص مراجعه نکرده.
    متشکرم

6. kianam نوشته است: جناب مدیر دوست من روز 6 پریودیش با لگد از پشت ضربه محکممی وسط پاهاش میخوره به طوریکه درد زیادی همراه با تیر کشیدن پیش میاد و همزمان به قول خودش شری خون هم میاد .البته خون با اینکه یکدفعه با درد ریزش میکنه اما نه حجمش زیاده و نه درد بعداز 5 تا 10 دقیقه باقی میمونه.حالا به نظر شما اون خون پریودیش بوده یا بعلت پارگی بکارت.ضمنا به خاطر خجالت و ترس از اینکه بهش بگن بکارتش از بین رفته هنوز به متخصص مراجعه نکرده.
    متشکرم

سلام

بستگی به شدت ضربه داره . احتمال آسیب دیدن بکارت در این حالت ( با فرض یک ضربه متوسط ) بالا نیست اما منتفی هم نیست . تنها راه پیش روی ایشون مراجعه به متخصص زنان هست . شاید در مرحله اول از روی آثار ضربه حتی درصورت آسیب دیدن بکارت بشه گواهی صادر کرد که بکارت براثر ضربه آسیب دیده و نه براثر رابطه جنسی
    بهرحال کسی نمی تونه نظر قطعی بده .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. با سلام
    آقای دکتر واقعا سایت خوبی دارید که مشکلات بچه ها را حل می کنید .
    من یه سوال داشتم از خدمتتون
                                            من با دوستم قسط ازدواج داریم ، اما به تازگی متوجه شوم که پرده وی به گفته خودش در اثر افتادن در کوه چند سال پیش پاره شده ، می خواستم بدونم چطور میشه تشخیص داد که پارگی در اثر ضربه بوده یا چیز دیگر ... ؟؟؟  این را هم بگم به هیچ عنوان حاظر نیست با من به دکتر مراجعه کنه حتی برای برگه ازدواج هم نمی ذاره و فکر میکنه من بهش بی اعتمادم و خیلی ناراحت میشه . و به همین دلیل نمی تونیم به دکتر مراجعه کنیم ،
    در ضمن به گفته خودش اون زمانی که این اتفاق افتاد با خونریزی شدید و درد همراه بود .
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

8. silent5 نوشته است: سلام اقای دکتر یه سوال تخصصی داشتم

دوست عزیز.آقای سامی درست میگن.خود پرده حلقوی هم انواع مختلفی داره .مثل حلقوی کروی،حلقوی باز،حلقوی بسته،حلقوی ارتجاعی،در ضمن خداوند که همرو قیچی نذاشته صاف ببره.هرکس ممکنه یه شکل باشه ممکنه تو همون پرده حلقوی یه قسمتش کنگره باشه که حتی با پارگی اشتباه گرفته بشه.

9. اگر واقعا دوسش داری بهش اطمینان کن و وارده جزئیات قضیه نشو و خودت و دوستت و ناراحت و لحظه هارو خراب نکن.
    مگه اون وارده گذشتت شده؟ یا اگرم شده باشه از کجا میتونه مطمئن بشه راست میگی؟
    اونم فقط میتونه بهت اطمینان کنه و تنها راحش اعتماد کردنه.
    الان دوتاتون یک شرایط و دارید.
    نذار اصرارت برای معاینه باعث بشه حس بی اعتمادی تو ذهنش بمونه.
    اگر میخوای دوسش داشته باشی همین جوری که هست دوسش داشته باش و دیگه به این قضیه فکر نکن تا فکرت نسبت به دوستت خراب بشه.
    امیدوارم زندگیت و با اعتماد شروع کنی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. ali021 نوشته است: با سلام
    آقای دکتر واقعا سایت خوبی دارید که مشکلات بچه ها را حل می کنید .
    من یه سوال داشتم از خدمتتون
                                            من با دوستم قسط ازدواج داریم ، اما به تازگی متوجه شوم که پرده وی به گفته خودش در اثر افتادن در کوه چند سال پیش پاره شده ، می خواستم بدونم چطور میشه تشخیص داد که پارگی در اثر ضربه بوده یا چیز دیگر ... ؟؟؟  این را هم بگم به هیچ عنوان حاظر نیست با من به دکتر مراجعه کنه حتی برای برگه ازدواج هم نمی ذاره و فکر میکنه من بهش بی اعتمادم و خیلی ناراحت میشه . و به همین دلیل نمی تونیم به دکتر مراجعه کنیم ،
    در ضمن به گفته خودش اون زمانی که این اتفاق افتاد با خونریزی شدید و درد همراه بود .
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام
    پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده ضمنا ببین اگه میتونی یه عمر با این حرف که "در اثر افتادن در کوه چند سال پیش پاره شده "سر کنی اشکال نداره اینم یادت باشه
    انرا که حساب پاک است                     از محاسبه چه باک است.
    موفق باشی

11. مریم خانوم ممنونم از جوابتون ، آره واقعا دوستش دارم ولی این موضوع واقعا فکرم را مشغول کرده ما مدت بسیار زیادی با هم دوستیم و خیلی حرف و حدیث پشت تک تکمون است .
    در ضمن آقای jiji مشکل من همینه که نمی تونم برم دکتر بعد شما میگی بریم پزشک قانونی ؟؟؟

12. ali021 نوشته است: مریم خانوم ممنونم از جوابتون ، آره واقعا دوستش دارم ولی این موضوع واقعا فکرم را مشغول کرده ما مدت بسیار زیادی با هم دوستیم و خیلی حرف و حدیث پشت تک تکمون است .
    در ضمن آقای jiji مشکل من همینه که نمی تونم برم دکتر بعد شما میگی بریم پزشک قانونی ؟؟؟

ببین اگه واقعا دوسش داری همین جوری که هست دوسش داشته باش قبلا هم گفتم.
    شاید اصلا با خودارضایی پردش و از دست داده میترسه با معاینه دکتر متوجه بشه برای همین نمی یاد یا هزارتا شایده دیگه به جای اینکه فکرت و مشغول این چیزا کنی از لحاظاتی که از این به بعد کنارشی لذت ببر.
    مهم اینه که از حالا به بعد مال توء و بهت وفادار می مونه.
    فکر نکنم انقدر دختر بدیی باشه که بخوای دربارش فکر بد بکنی.
    گفتم الان شرایطتون مثل همه همونجور که اون به تو اعتماد کرده توام بهش اعتماد کن.
    ولی اگر واقعا میخوای بهش اعتماد کنی دیگه به این قضیه فکر نکن.
    نظر من که اینه.
    موفق باشی و خوشبخت.

13. سلام...
    ببین علی جان
    گل پسر مگه خودت انتخابش نکردی ؟ خوب دقت کن میخوام بهت بگم اون خانوم قراره مادر
    بچه هات بشه. قراره یک عمر در کنارت باشه و باهم بخوابین.
    از رویه عقل و بر اساس اعتقاداته خودت تصمیم بگیر.
    خدایی نکرده امکان داره تا عقد کردین چشماتون باز بشه . پس چشماتو ببند برو به زمانی که
    همه چی رسمی شده. چیزی هست که ناراحتت کنه؟سوالی تو ذهنت هست که رو زندگیت تاثیر
    منفی بذاره؟
    یه چیزیم میگم : شب عروسی (شب زفاف) خبری از ازاله بکارت توسط شما وجود نداره.اینو
    گفتم خدایی نکرده اون لحظه دو دستی نزنی تو سره خودت.
    حتما برو پیشه مشاور اونم از مدله ماهرش. همه چیو بگو و شک نکن پنجره هایی واست باز
    میشه که رو تصمیمت تاثیر گذاره.
    نمیخوام بگم اگه دوسش داری چشماتو ببندو برو بگیرش نه. حقه مسلم تو که بفهمی ماجرا چیه.
    پسره خوب نری گیر بهش بدی یا اینکه بهش فشار بیاری.
    بهشم بگو شاید مادرت برگه سلامت بکارت رو بخواد.
    لطفا با منطق جلو برو چرا که اینجا نظرات دوستان رو میبینی اما در نهایت این تو هستی که
    تصمیم نهایی رو میگیری.
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام دختری 22 ساله هستم با توجه به اینکه در هفت سالگی چندین بار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته ام تا به امروز راجع به بکارت خود تردید داشته ام می خواهم بدانم در صورتیکه پرده بکات من در کودکیم پاره شده باشد آیا امکان اینکه تا به امروز ترمیم شده باشد هست یا خیر؟
    با تشکر از لطف شما.

15. k_sh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    a9a9a نوشته است: سلام دختری 22 ساله هستم با توجه به اینکه در هفت سالگی چندین بار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته ام تا به امروز راجع به بکارت خود تردید داشته ام می خواهم بدانم در صورتیکه پرده بکات من در کودکیم پاره شده باشد آیا امکان اینکه تا به امروز ترمیم شده باشد هست یا خیر؟
    با تشکر از لطف شما.

سلام دوست عزیز
    با اینکه هیچ چیز در این دنیا غیر ممکن نیست ولی احتمال اینکه پرده شما ترمیم شده باشه نزدیک به صفره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 24 از 36
رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید