شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زبر شدن پوست بیضه و خارش شدید

1. با سلام خدمت شما

من پسری 22 هستم که در کنار بیضه و روی پا در دوطرف یعنی روی هر دو پا حالت عرق سوز شدن دارد به شکل نیم دایره و پوست بیضه من کلفتر و زبر شده است الا ن حدود 3 هفته می باشد که با خارش شدید همراه است لطفا راهنمایی کنید که از چه پمادی استفاده کنم و به دلیل خجالت نمی تونم به پزشک مراجعه کنم اوایل فکر میکردم که در اثر داشتن مو هست ولی با تیغ زدم تغییری نکرد خارش بیشتر شد و یه حالت سوختگی پوست قرمز هست

2. masoudhot65 نوشته است: با سلام خدمت شما

من پسری 22 هستم که در کنار بیضه و روی پا در دوطرف یعنی روی هر دو پا حالت عرق سوز شدن دارد به شکل نیم دایره و پوست بیضه من کلفتر و زبر شده است الا ن حدود 3 هفته می باشد که با خارش شدید همراه است لطفا راهنمایی کنید که از چه پمادی استفاده کنم و به دلیل خجالت نمی تونم به پزشک مراجعه کنم اوایل فکر میکردم که در اثر داشتن مو هست ولی با تیغ زدم تغییری نکرد خارش بیشتر شد و یه حالت سوختگی پوست قرمز هست

سلام،
    احتمال عفونت و یا ضایعات التهابی وجود دارد بهتر است جهت معاینه به پزشک مراجعه نمایید.

3. با سلام
    دوست عزیز آیا چاق هستید؟ آیا در روزهای گرم پیاده زیاد راه میروید؟ آیا از لباسهای زیر پلی استر (غیر نخی ) استفاده میکنید؟ آیا از غذاهای گرم وتند زیاد استفاده میکنید؟ چند روز یکبار استحمام میکنید؟ و... به تجربه ثابت شده موارد بالا در عرق سوز شدن ناحیه اطراف آلت تناسلی دخالت داشته است.پیشنهاد میکنم :
    1- هر یک روز در میان استحمام کنید.
    2- از لباسهای زیر نخی استفاده کنید.
    3- اگر ورزش و یا پیاده روی میکنید حتماً پس از آن و یا آخر شب ، استحمام کنید.
    4- از خوردن غذاهای تند و ادویه جات و نیز چرب ،کمی کم کنید.
    5- اگر چاق هستید بطور متعارف از وزن خود بکاهید.
    6- شبها هنگاه خواب ، در صورت امکان بدون لباس زیر بخوابید.
    در پایان  اگر انجام موارد فوق افاقه نکرد حتماً برای بررسی بیشتر به پزشک متخصص  مراجعه نمائید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. اگر عرق سوز شدن هست می تونید از پودر تالک ( پودر بچه ) در اون ناحیه استفاده کنید + تمام توصیه های جناب ALIYAN اما اگر احساس می کنید با این توصیه ها بهتر نمی شوید و یا ضایعه دچار ترشح هست و یا به ناحیه ای که عرق می کند و به هم سایش دارد محدود نمی باشد اونوقت در اسرع وقت به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید

5. tanaz_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

دوست عزیز من مشابه این ناراحتی را دیده ام این ناراحتی احتمالا یک نوع قارچ است واگر رسیدگی نشود بسیار مزمن .
    اگر می توانید به متخصص پوست مراجعه کنیداما 2 پیشنهاد برای شما دارم:
    1-مرتب این ناحیه را خشک نگه دارید به خصوص بعد از دستشویی.
    2-پماد تریامسینولون اِن اِن (بدون تجویز پزشک از داروخانه تهیه می شود ) روزی 2 یا 3بار
    البته من پزشک نیستم و صرفا راهی را که موءثر دیده بودم بیان کردم .موفق باشید

6. آیا این بیماری قابل انتقال میباشد در ضمن من لاغر هستم 60 کیلو

7. tanaz_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

تا جایی که من می دونم قابل انتقال نیست.

8. masoudhot65 نوشته است: آیا این بیماری قابل انتقال میباشد در ضمن من لاغر هستم 60 کیلو

دوست عزیز
    من می گم ممکنه عرق سوز باشه
    ممکنه قارچ باشه
    ممکنه التهاب و آلرژی و خشکی باشه

شما می گی قابل انتقاله ؟
    ما در اصل مشکل شک داریم اونوقت از کجا بگیم ساری هست یا نه ؟
    فقط محض اطلاع ، اگر قارچ باشه بله قابل انتقاله

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید