شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرمزی روی گونه

1. [RIGHT ALIGN=RIGHT]با سلام<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]من مجرد 26 ساله و رنگ پوست روشن دارم و هیچ گونه مشکل پوستی، خال، جوش یا لک ندارم. تنها مشکل من قرمزی روی گونه هاست که مجبور میشم واسه پوشوندنش از پنکیک استفاده کنم. همیشه از ضد آفتاب استفاده می کنم، در انتخاب لوازم آرایش دقت میکنم، هر شب صورتمو می شورم و هر کاری که بدونم مفید  باشه برای پوست انجام میدم.ضمناً بعضی وقتها احساس میکنم  حرارت زیادی از صورتم بیرون میزنه که بعد از مراجعه به پزشک و انجام آزمایش خون و تیروئید گفتند آزمایشها سالم و صرفاً طبیعت گرم دارم. سعی کردم پرهیز غذایی بکنم و تا بشه غذاهای چرب، تند و گرم نخورم. ولی همچنان این مشکل پابرجاست.<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]به نظر شما من  چه کارهایی رو باید و نباید انجام بدم. خودم از این قرمزی و همیشه احساس گرما داشتن خسته شدم .<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]ممنون میشم اگه منو کامل راهنمایی و جوابمو سریع بدین. در ضمن در مورد شستشوی صحیح صورت یه توضیحی بدین.<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]با تشکر <o></o>[/RIGHT ALIGN]

2. اين مورد شما كاملا طبيعي هستش هركس نوعي پوست داره نوع پوست شما هم اينجوريه وكاريش نميشه كرد.

3. با سلام
    دوست عزیز آیا فشار خونتونو رو  هم بررسی کردید؟  بد نیست این یک مورد که در سرخی اعضا به خصوص لپ ها ، ناخنها،لاله گوش، بینی و ... اثر داره ، را هم بررسی کنید .
    انشالله معضل حل میشه.
    موفق باشید.

4. jerman نوشته است: [RIGHT ALIGN=RIGHT]با سلام<xml><o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]من مجرد 26 ساله و رنگ پوست روشن دارم و هیچ گونه مشکل پوستی، خال، جوش یا لک ندارم. تنها مشکل من قرمزی روی گونه هاست که مجبور میشم واسه پوشوندنش از پنکیک استفاده کنم. همیشه از ضد آفتاب استفاده می کنم، در انتخاب لوازم آرایش دقت میکنم، هر شب صورتمو می شورم و هر کاری که بدونم مفید  باشه برای پوست انجام میدم.ضمناً بعضی وقتها احساس میکنم  حرارت زیادی از صورتم بیرون میزنه که بعد از مراجعه به پزشک و انجام آزمایش خون و تیروئید گفتند آزمایشها سالم و صرفاً طبیعت گرم دارم. سعی کردم پرهیز غذایی بکنم و تا بشه غذاهای چرب، تند و گرم نخورم. ولی همچنان این مشکل پابرجاست.<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]به نظر شما من  چه کارهایی رو باید و نباید انجام بدم. خودم از این قرمزی و همیشه احساس گرما داشتن خسته شدم .<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]ممنون میشم اگه منو کامل راهنمایی و جوابمو سریع بدین. در ضمن در مورد شستشوی صحیح صورت یه توضیحی بدین.<o></o>[/RIGHT ALIGN]
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]با تشکر <o></o>[/RIGHT ALIGN]

با سلام!
    مویرگ های زیادی از زیر پوست نواحی صورت عبور می کنند که مخصوصا در افراد با پوست روشن و نازک تر بیشتر نمایان است و با کوچکترین تحریکی که منجر به خونرسانی بیشتر به این نواحی شود ، حتی با بروز برخی احساسات مانند خنده و گریه، نمایان تر و افروختخ تر می شود. در برخی افراد خونرسانی در برخی نواحی و اعضا ممکن است بیشتر شود و تولید انرژی بیشتری در بافت آن منطقه شود که اگر مشکل و بیماری خاصی سبب آن نباشد خیلی مهم نیست و باید به فکر کم کردن این تاثیرات بود تا جایی که فرد اذیت نشود. استفاده از کلاه لبه دار موقع قرار گرفتن زیر اشعه ی آفتاب و استفاده از کرم های خنک کننده ی معتبر- کرم های ضد آفتاب و مرطوب کننده ای در بازار هستند که حس خنکی بر روی پوست به وجود می آورند، رژیم غذایی سرد و استفاده ی کمتر از ادویه ها ، همه کمک کننده هستند. همچنین تا حد امکان از مواد آرایشی که بر روی تنفس صحیح پوست تاثیر می گذارند استفاده نکنید و همچنین مواد شوینده و تمیز کننده ی قوی می تونه به این امر دامن بزنه. بهتره شستشوی صورت شب قبل از خواب و صبح بعد از بیدار شدن از خواب توسط محلول تمیز کننده ی مناسب پوست انجام بشه و بهتره که بعد از پاک سازی پوست بلافاصله از مواد آرایشی استفاده نشه. همچنین بعد از شستشوی صورت با کرم مرطوب مناسب پوستتون ، رطوبت دهی کافی به پوست رو داشته باشین.
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  5. با سلام

عبارت کوپروز رو از نوار جستجوی گوگل بالای همین صفحه سرچ کنید ، شاید به پاسخ برسید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  6. با سلام

با تشکر از همه عزیزان که منو راهنمایی کردن. سعی کردم همه موارد ذکر شده رو بررسی کنم. من فشار خونم نرماله و با توجه به علامی که در مورد بیماری کوپروز گفته شده فکر نمی کنم مبتلا به اون باشم. لازمه بگم این قرمزی صورت هر وقت که در روزهای اولیه عادت ماهانه هستم کمتره، یعنی ممکنه علتش مربوط به خون باشه؟ به نظرتون چطوری میتونم از این حرارت و احساس همیشگی گرما راحت بشم؟ دارو یا راهی هست؟
    با تشکر

7. zahra68

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام قرمزی هایی که در اثر عوامل محیطی روی پوست وجود داره با لیزر قابل درمانه ولی اگه قرمزی مربوط به ذات پوست باشه لیزر فایده ی نداره  ........ به نظر من یه قرمزی ملایم روی پوستی که هیچ  مشکلی نداره زیبا هم هست...........

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید