شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حلقوی الاستیک

1. آيا پرده بکارت حلقوي الاستيک پارگي دارد وآيا امکان برگشت به حالت اوليه را دارد؟ و اینکه پرده حلقوی الاستیک همون ارتجائی یا نه؟

2. با سلام
    بله همون ارتجاعیه
    معمولا با نزدیکی از بین نمیره و تا اولین زایمان طبیعی بقایاش باقی می مونه
    هرگز هم خود به خود ترمیم نمیشه و بحالت اول باز نمی گرده ، اثر رابطه جنسی حتی در صورت از بین نرفتن پرده ، بصورت ساییدگی و لهیدگی روی اون باقی می مونه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام منم پردم حلقویه یعنی موقع نزدیکی اصلا خونریزی ندارم؟پس با این حساب که طرف به من شک میکنه؟یعنی قبلش برم معاینه و گواهی سلامت بگیرم؟

4. hodhodstar نوشته است: سلام منم پردم حلقویه یعنی موقع نزدیکی اصلا خونریزی ندارم؟پس با این حساب که طرف به من شک میکنه؟یعنی قبلش برم معاینه و گواهی سلامت بگیرم؟

سلام

داشتن بکارت حلقوی لزوما به معنی نداشتن خونریزی در اولین رابطه نیست هرچند که احتمال خونریز در بکارت حلقوی بخصوص حلقوی ارتجاعی بسیار پایین است . یادتون باشه بکارت حلقوی اگر چه ممکنه در اولین رابطه از بین نره اما احتمال آسیب دیدگی به فرمی که خون مختصری بیاید در اون هست .

توصیه اکید من برای خانمهایی که بکارت حلقوی دارند تهیه گواهی سلامت با همراهی همسر هست
    اینجور وقتا پزشک آقای داماد رو از وضعیت و نوع بکارت مطلع می کنه و جلوی سوتفاهمات بعدی رو می گیره

امیدوارم یکروزی برسه که مردای جامعه ما به مسائل مهمتری فکر کنند .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید