شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سابقه تنبلی تخمدان و بارداری

1. [fade]سلام آقای دکتر.من دختری 24 ساله هستم .از سن 18 سالگی مبتلا به کیست تخمدان وتنبلی تخمدان هستم.الان هم قرص سیپروترون استفاده میکنم.اما دکتر گفته که شاید برای باردار شدن دچار مشکل باشم.می خاستم بدونم اگرمن ازدواج کنم واقعا باردار نمی شوم.
    لطفا راهنمایی ام کنید چون از ازدواجم می ترسم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mary123 نوشته است: [fade]سلام آقای دکتر.من دختری 24 ساله هستم .از سن 18 سالگی مبتلا به کیست تخمدان وتنبلی تخمدان هستم.الان هم قرص سیپروترون استفاده میکنم.اما دکتر گفته که شاید برای باردار شدن دچار مشکل باشم.می خاستم بدونم اگرمن ازدواج کنم واقعا باردار نمی شوم.
    لطفا راهنمایی ام کنید چون از ازدواجم می ترسم.

سلام،
    در صورت وجود کیست احتمال اختلال در سیکلهای قاعدگی و به دنبال آن تخمک گذاری وجود دارد و همه اینها ممکن است بارداری شما را دچار اشکال کند ولی با درمان صحیح و زیر نظر پزشک این مشکلات کاملا رفع خواهند شد و شما می توانید باردار شوید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام من 24 سالمه و3 ساله که ازدواج کردم تنبلی تخمدان داشتم 6 ماه جلو گیری نکردم حالا تخمدان سمت چپم به کار افتاده ولی سمت راستم هیچ اثری نکرده میخوام بدونم باید هردو تخمدان فعال باشه تا باردار بشم یا یکیش کافیه

4. shirin24 نوشته است: سلام من 24 سالمه و3 ساله که ازدواج کردم تنبلی تخمدان داشتم 6 ماه جلو گیری نکردم حالا تخمدان سمت چپم به کار افتاده ولی سمت راستم هیچ اثری نکرده میخوام بدونم باید هردو تخمدان فعال باشه تا باردار بشم یا یکیش کافیه

سلام،
    یک تخمدان فعال و سالم برای بارداری کفایت می کند.

5. با سلام من با توجه به خونریزی کم در دوران قاعدگی و موی زائد اطراف سینه ها فکر میکنم تنبلی تخمدان دارم حالا اگه بخوام برم دکتر باید وقتی پریودم برم یا فرقی نمیکنه کی برم؟دکتر برای تشخیص تنبلی تخمدان سونوگرافی انجام میده؟

6. hodhodstar نوشته است: با سلام من با توجه به خونریزی کم در دوران قاعدگی و موی زائد اطراف سینه ها فکر میکنم تنبلی تخمدان دارم حالا اگه بخوام برم دکتر باید وقتی پریودم برم یا فرقی نمیکنه کی برم؟دکتر برای تشخیص تنبلی تخمدان سونوگرافی انجام میده؟

دوست عزيز تا من هم مشكل شما رو دارم. به دكتر مراجعه كردم. ولي فكر نمي كنم فرقي داشته باشه كي به پزشك مراجعه كني(پريود باشي يا نباشي) دكتر براي من آزمايش خون نوشت كه بايد روز سوم پريود ميدادم. و سونوگرافي نوشت كه بايد روز 14 پريودم ميدادم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید