شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نیاز جنسیمو کجا ببرم؟

1. یه زن شاغل و متاهل 30ساله ام که دیگه از بی عرضگی شوهرم خسته شدم. با شرایط  سنتی خانواده هم امکان طلاق ندارم. آیا بنظر شما برای خانومها هم راهی هست مثل آقایون که تا بهانه ای پیدا کنن و نیازهای زناشویشون برطرف نشه میتونن صیغه کنن(تازه اگه رذل نباشن)؟ ضمنا همسرم علاوه بر ناتوانی جنسی عقیم کامل هم هست (اسپرموگرامش صفر و نمونه برداریها هم منفی بوده) جای من باشید چه کار می کنین؟

2. YUKABED

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز

متاسفانه خانم ها نمیتوانند مثل آقایون ، زن صیغه کنند و تنها با همسرشان هستند و خواهند بود . واین برای زن بهتر است .
    حال در مورد مشکل شما اگر همسرتان ناتوانی جنسی دارند با مراجعه به پزشک این مشکل حل شدنی است و همچنین مصرف خوراکیها و غذاهایی که انرژی زیادی دارند به همسرتان کمک میکند .
    خوردن مواردی مثل ؛ عسل ؛ خرما ، معجون ، ماهی ، کباب برگ ، و امثال این غذاهایی که مقوی هستند .
    و همچنین مصرف داروهای گیاهی همانند افشرده گل سرخ و از این قبیل که شما با رفتن در داروخانه از داروهایی که برای افزایش میل جنسی است سوال بفرمایید راهنمایی میشوید .

اگر این کارها برای همسرتان بی فایده هست و مشکل اساسی تر است حتما به پزشک مراجعه کنید .

اما اگر علاقه ای به همسرتان ندارید و حتی خواهان نوزاد هستید که با توجه به عقیم بودن همسرتان شدنی نیست خداوند طلاق را هر چند که منفورترین حلال هاست برای این قبیل امور قرار داده ..شما که دارید به گناه میفتید حفظ دین از سنت خانواده خیلی واجب تر است و در ضمن چون همسرتان ناتوانی جنسی دارد و با گرفتن تست مردانگی از طرف دادگاه و اثبات این قضیه شما براحتی میتوانید طلاق بگیرید و مجدد با شخص دلخواه ازدواج کنید تا مشکلتان حل گردد انشالله

110

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    چقدر از دست شوهرت عصباني هستي؟

دوستش داري يا نه؟

اصلا دلت مي خواد باهاش زندگي كني؟

فكر كنم مشكلات رابطه جنسي راه حلهاي زيادي دارن.شما امتحان كردين؟يا فقط به بدترينش دارين فكر مي كنيد.

مطمئن باشين اگه قصد رابطه مشروع رو دارين تا وقتي از همسرتون جدا نشدين نمي تونين رابطه مشروع ديگه اي رو شروع كنيد.

عقيم بودن همسرتون اتفاق دردناكيه . شما اگه جاي همسرتون بودين چيكار مي كردين؟

بيشتر به نظر مي ياد به همسرتون علاقه اي ندارين.اگه زندگيتون رو عاشقانه شروع كردين حتما مي تونين عشق رو دوباره زنده كنيد. و اگه با اجبار بوده خيلي زود خودت رو از اين رابطه بيرون بكش و دنبال دليل قانع كننده ومنطقي هم نباش .
    هم شما حق زندگي شاد و پر نشاط رو دارين هم همسرتون

باهاش صحبت كن

قبلش به خودت، زندگيت و ارزوهات فكر كن به اينكه چرا به اينجا رسيدي چرا الان به رابطه با كس ديگه اي فكر مي كني؟
    پاي يه مرد ديگه و يه عشق ديگه وسطه؟

چرا اينطوري شد؟

بايد بتوني بفهمي چرا  زندگيت به اينجا رسيد كجاي كارت اشتباه بود.

اگه از اشتباهاتت درس نگيري دوباره تكرارشون مي كني.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام دوست خوبم

به نظر من اگر مشکلت عقیم بودن همسرت است که متاسفانه نمی شود کاری کرد ولی اگر ناتوانی جنسی است به یک متخصص اورولوژی مراجعه کنید حتما راههایی وجود دارد و آیا همسرت را دوست داری ؟ یا اختلاف های شما و مشکل جسمی وی باعث شده به کس دیگری فکر کنی؟

فقط مواظب باش راه را خطا نروی

ان شاا...

5. nickoo نوشته است: یه زن شاغل و متاهل 30ساله ام که دیگه از بی عرضگی شوهرم خسته شدم. با شرایط  سنتی خانواده هم امکان طلاق ندارم. آیا بنظر شما برای خانومها هم راهی هست مثل آقایون که تا بهانه ای پیدا کنن و نیازهای زناشویشون برطرف نشه میتونن صیغه کنن(تازه اگه رذل نباشن)؟ ضمنا همسرم علاوه بر ناتوانی جنسی عقیم کامل هم هست (اسپرموگرامش صفر و نمونه برداریها هم منفی بوده) جای من باشید چه کار می کنین؟

سلام

من نفهمیدم عقیم بودن چه ربطی به بی عرضگی داره ؟ به هر حال بهتره دنبال درمان برین من دیدم کسایی که اسپرمشون صفر بوده و بعد از درمان دارای اسپرم شدن

در ضمن من نفهمیدم عقیم بودن چه ربطی به ناتوانی جنسی داره ؟

6. mosafer_bahar نوشته است:

عقيم بودن همسرتون اتفاق دردناكيه . شما اگه جاي همسرتون بودين چيكار مي كردين؟

.

همین که ایشون گفت

7. با سلام
    دوست عزیز در وهله اول خونسردی خودتونو حفظ کنید چون انسان وقتی عصبانیه و یا از چیزی بشدت ناراحته اصلاً نمیتونه درست فکر کنه! در وهله بعد اینهمه دکتر از متخصص آکادمیک تا عطاری ها در شهر وجود دارند که بتونند شمارو کمک کنند وبعد از اینها همه میدونیم که هیچ موقع برای دوباره ساختن زندگی دیر نیست با اینکه حقیر با فعل طلاق کلاً مخالفم ولی برای آخرین راهی که میتونه بدون ضربه زدن به هردو طرف باشه ،متاسفانه موافقم لذانخست بر خدا توکل کن و سپس به دکتر متخصص رجوع کن و در نهایت منحصراً اگر راه بجائی نبردی متاسفانه راه آخر رو برو که درسترین راهه و غیر از این راهی است که به منجلابی ختم میشه که بیرون آمدن از اون بعضاً محاله.
    ضمنآً   همسرتون از استفاده از غذاهای مقوی و گرم و تند(در حد معقول) غفلت نورزند.
    انشالله مشکلت حل میشه .
    موفق باشید.

8. سلام
    البته من ناراحتي شما را درك ميكنم چون شما با اميد وآرزو هاي زيادي ازدواج كردي ولي حالا به كمترين آن يعني زندگي شادو داشتن بچه هم نرسيدي  شما  با يد تلاش كنيد تا بچه دار بشويد تا همه مشكلات شما حل بشود  از طريق همسر خودتان نميتوانيد بچه بدنيا بياوريد از طريق لقاح مصنوعي وروشهاي مشابه اقدام كنيد خريد اسپرم از مراكز مربوطه
    اما اگر به كس ديگري علاقه مند شدي كه او بحث جداگانه اي است وقابل بحث نيست
    البته اين يك نظر شخصي است ونميتواند 100%درست باشد
    ولي اگر تصميم گرفتي كه به فكر كارهاي غير شري بيوفتي بهتر اول جدا بشويد چون اين كار شما باعث از بين رفتن اين مقدار كم صميميت بين شما وهمسرتان ميشود ودر اخر آن به جداي ميكشد

9. با سلام
    دوست من اول شما با ید بدانید و مشخص کنید آیا همسرتان را دوست دارید یا نه ؟ به نظر من اگر شما دوست داشتید هیچگاه به فکر خیانت به خود و همسرت  را نمیکردی چون بعد از رابطه با شخص دیگر  پیش وجدانتان شرمنده میشوید و اگر هم کسی از این رابطه بوئی ببرد درمرحله اول آبروی شما رفته و باعث سرافکندگیتان میشود
    پس سعی کن اگر دوستش داری به فکر درمان باش که با توجه به پیشرفت  علم پزشکی انشاالاه حل میشود و اگر نه جدا شدن بهترین راه است
    اما کمی هم به این فکر کن که اگر جای شما عوض میشد شوهر شما چه میکرد

خدا با توست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. تا اونجا که من میدونم فعالیت جنسی زنان بین 30تا 35 به اوج میرسه برای همین اختلاف سنی زیاد توصیه نمیشه به نظر من شما یک بار فرصت زندگی کردن دارید و بیشتر به فکر خودتون باشید تا وقف شدن برای دیگران با توجه به سنتون هنوز فرصتهای خوبی میتونید بدست بیارید اگه فکر میکنید خوب بشو نیست و با طلاق میتونید کنار بیایید فرصتو از دست ندید

11. سلام خانوم عزیز خیلی ناراحت شدم از داستان زندگیت چون دقیق شبیه زندگی خواهر من هست اون هم دقیقا همین مشکلو با شوهرش داشت و داره و الان که می بینمش واقعا متاسف میشم که چرا از شوهرش جدا نشد چون هیچوقت از زندگی هیچ لذتی نبرد به شما هم توصیه میکنم اگه شوهرت را دوست داری و میتونی باهاش زندگی کنی کمکش کن  پیش دکتر برو و خلاصه هر کاری که به هر دوتون کمک بشه در غیر این صورت حتما جدا شو چون تا چند سال دیگه از تو جز یک مجسمه افسرده چیزی باقی نمونده

12. سلام ...
    ببینید شاید هیچ کدوم از کسایی که اینجا پست دادن شرایطه شمارو ندارن میدونیم خیلی بهتون فشار می آد ممکنه تو تمام ابعاد زندگیتونتاثیر گذاشته باشه.
    اما...   خوب فکر کنید . میتونید کسیو پیدا کنید که بهتون مشاوره بده برای ارضا حس جنسیتون پیشه کسی غیر از همسر شما؟؟؟
    من مردم نامزد دارم رابطه هم داشتم.به نظر من این کارحتی برایه مردان هم توجیحی نداره . خودتون ابراز میکنید با چه بهانه ای میشه؟
    تنهابهانه همون طلاق هست . ولی باور کنید لاعلاج نیست . خودتون دست به کاربشید وقتی گفتید بی عرضه من تاحد زیادی منظورتون رو فهمیدم.
    شما قاعدتانمیخواهید عفتتون به خطر بیفته . همینکه مشکلتون رو اینجا مطرح میکنیدنشون از پاکی شماست ولی 2راه بیشتر ندارید یا به کمک همدیگه
    و متخصصین دنباله راه چاره باشید و خودتونو بسپارید به خدا یا اینکه ط ل ا ق
    نمیگم اگه دوسش دارین دنباله راه حل باشین حتما دوسش دارین و همینطور زندگیتونو .
    واقعا وقتی ما بدونیم با غذا و میوه های مقوی  و گرم میشه کارایی رو انجام داد شما  تاکید میکنم حتما به دکتر و مراجعه به متخصص جواب میگیرین
    مطمئن باشید اراده شما بعد جنسیه رابطتون رو بهبود میبخشه.
    مطمئن باشید الان فشاره روحی نزدیک ترین راه رو ازتون طلب میکنه.
    واستون دعا میکنم

13. خيلي جالبه بسياري از همين خانم ها مرد هايي را كه پس از سالها همراهي با همسران نازا و يا بيمار به فكر ازدواج دوباره و يا موقت مي افتند لعن و نفرين مي كنند و هيچ حقي براي آنها قائل نيستند.و هنگامي كه مشكل براي خودشان پيش بياد به فكر راه حل هاي اونجوري مي گردند.

14. آقایt12345 مشکل این خانوم الان ارضا نشدن از طریق همسرشون هست و خودشون هم مشکل نازایی شوهرشو در این پست مد نظرشون نبوده و همه دوستان هم به خاطر براورده نشدن نیاز جنسی پیشنهاد جدا شدن از همسرشون را بعد از انجام دادن تمام راهکارها داده اند پس اینقدر سریع قضاوت نکن هر چند در جامعه ایرانی اکثر اقایون اگر مشکل از طرف خانومشون باشه به ندرت اتفاق می افته که به پای اون بشینند البته استثنائاتی هم هست و نمونه عینی دایی من که باوجود نازایی همسرش به پاش نشت و الان 70 ساله هستند امیدوارم که این خانوم تصمیم درست را بگیره موفق باشید

15. سلام
    من شما رو درک میکنم چون همچین مشکلی رو دارم ادم خودش میدونه دردش چیه درمونشو خودتت پیدا کن منم این کارو کردم الانم راضیم چون نتیجه گرفتم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید