شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درخصوص سيكل پريود

1. سلام

خسته نباشيد من تازه عضو اين سايت شدم . مطالبش بسيار جالب بود ولي اي كاش پاسخ متخصصين و مسئولين اين سايت به سوالات پزشكي اين قدر كوتاه نباشه . ضمنا بايد ازكجا متوجه بشويم كه متن مان با موفقيت يا عدم موفقيت ارسال شده

درخصوص بارداري و غيره سوال داشتم زمانهاي پريودم به ترتيب

12 فرودين ماه شروع     17 فرودين اتمام

7 ارديبهتش شروع         11 ارديبهتشت تمام

29 ارديبهشت شروع       2 خرداد تمام

26 خرداد شروع             31 خرداد تمام

26 تيرماه شروع       .....

قبل از هرچيز بايد عرض كنم بنده ازفرودين ماه تصميم به باداري گرفتم ارديبهشت ماه دكترم برايم قرص كلومفين داد و روز سيزدهم سونو دادم گفت همه چيز عاديه و يك فوليكول داري و مايع آزاد هم داري ماه بعد قرار بود پنتجم بروم پيش دكترم نتوانستم بروم رفتم پيش يك دكتر ديگه برام سونو نوشت مشخص شد دو تا فوليكول دارم بعد از چندرزو كه پيش دكتر خودم برايم مدروكسي تجويز كرد كه براي تيرماه بخورم بعداز اينكه پريودم شدم دوباره روز سوم پريودم (‌درتيرماه) قرص كلومفين بخورم

من همين دستورارت پياده كردم 26 تيرماه كه پريود شدم فقط يك روز خونريزي داشتم روز بعد لك بيني داشتم روز سو م پاك روز چهارم پاك و روز پنجم بعداز نزديكي كه با همسرم داشتم يك رگه خون بسيار كمي فقط درحد يك خط آمد بعدش قطع شد ميخواهم بدونم آيا من واقعا پريودم دستخوش تغييراتي شده كه با هورمونهاي من مرتبطه (‌البته ميدونم كه قرصهاي مدروكسي و كلومفين ) هورموني هستند . سوال بعدي ام اينه كه دكتر عليرغم اينكه بهم گفت آزمايش هاي قبل از بارداري كه فرودين ماه دادم كاملا طبيعي است علت اينكه به من قرص كلومفين تجويز كرد چي بود ه ؟ ضمنا ديروز كه تلفني با دكترم صحبت كردم و گفتم كه شما اين ماه به من مدروكسي تجويز كرديد بسيار تعجب كرد و شما شرايطت ويژه است بايد بيايي معاينه ات كنم . ميخواهم بدونم آيا تجويز ايشان اشتباه بوده ؟ ضمنا با توجه به اينكه سيكل پريودم درحال تغيير است آيا در باردار شدن من اشكالي ايجاد نميكند .

2. setaremohsen نوشته است:
    قبل از هرچيز بايد عرض كنم بنده ازفرودين ماه تصميم به باداري گرفتم ارديبهشت ماه دكترم برايم قرص كلومفين داد و روز سيزدهم سونو دادم گفت همه چيز عاديه و يك فوليكول داري و مايع آزاد هم داري ماه بعد قرار بود پنتجم بروم پيش دكترم نتوانستم بروم رفتم پيش يك دكتر ديگه برام سونو نوشت مشخص شد دو تا فوليكول دارم بعد از چندرزو كه پيش دكتر خودم برايم مدروكسي تجويز كرد كه براي تيرماه بخورم بعداز اينكه پريودم شدم دوباره روز سوم پريودم (‌درتيرماه) قرص كلومفين بخورم

من همين دستورارت پياده كردم 26 تيرماه كه پريود شدم فقط يك روز خونريزي داشتم روز بعد لك بيني داشتم روز سو م پاك روز چهارم پاك و روز پنجم بعداز نزديكي كه با همسرم داشتم يك رگه خون بسيار كمي فقط درحد يك خط آمد بعدش قطع شد ميخواهم بدونم آيا من واقعا پريودم دستخوش تغييراتي شده كه با هورمونهاي من مرتبطه (‌البته ميدونم كه قرصهاي مدروكسي و كلومفين ) هورموني هستند . سوال بعدي ام اينه كه دكتر عليرغم اينكه بهم گفت آزمايش هاي قبل از بارداري كه فرودين ماه دادم كاملا طبيعي است علت اينكه به من قرص كلومفين تجويز كرد چي بود ه ؟ ضمنا ديروز كه تلفني با دكترم صحبت كردم و گفتم كه شما اين ماه به من مدروكسي تجويز كرديد بسيار تعجب كرد و شما شرايطت ويژه است بايد بيايي معاينه ات كنم . ميخواهم بدونم آيا تجويز ايشان اشتباه بوده ؟ ضمنا با توجه به اينكه سيكل پريودم درحال تغيير است آيا در باردار شدن من اشكالي ايجاد نميكند .

سلام،
    معمولا استفاده از درمانی که برای شما تجویز شده باعث ایجاد نظم در قاعدگی و بالا رفتن شانس بارداری طبیعی خواهد شد و با تحریک تخمک گذاری این احتمال بالاتر می رود. حال اینکه شرایط ویژه چه بوده است باید از پزشک معالجتان در این مورد سوال کنید. در کل درمانی که انجام شده برای بالا بردن شانس بارداری است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید