شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بابدنم بازي نميکنه

1. سلام  يه سوال:دليلش چيه که شوهر من هنگام رابطه جنسی اصلا بابدن من بازي نميکنه بدون مقدمه فقط دخول ميکنه  نکنه دوستم نداره.تو2سال فقط3بار ارضا شدم.

2. در آن 3 بار چه کاری انجام داده اید که شوهر شما تقاضای شما را برطرف کرده الآن هم همان کار را بکنید

3. خیلی راحت و بدمن خجالت درخواستتون رو بهشون عنوان کنید
    بگید دوست دارید در حین رابطه با شما چه شود
    نقاط حساس خود را عنوان کنید و بگید اینجوری لذت میبرید
    عشقبازی قبل رابطه در رسیدن زن به ارگاسم خیلی تاثیر داره و یکی از نشانه های علاقه بین طرفین محسوب میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با سلام
    دوست عزیز امکان داره  ایشون قبل از نزدیکی خودشو تحریک میکنه و چون  اغلب آقایون وقتی تحریک میشن متاسفانه در اون وضعیت کمتر به خواسته و غریزه طرفشون توجه میکنن لذا فقط توجه اشون به دخوله . ضمناً چون این موضوع در بیشتر آقایون مطرحه لذا اصلاً مسئله دوست نداشتن هم در کار نیست .
    پیشنهاد میکنم صادقانه  بهش بگید که ارضا نمیشید و  در پی اون ، نقاط حساس خودتونو به ایشون گفته و طریقه تحریکپذیری خودتونو هم یاد آوری کنید . و از طرفی تعداد دفعات آمیزش رو هم در فواصل کم ، بیشتر کنید.
    حتماً معضل حل میشه.
    موفق باشید.

5. بهتره اين موضوع رو با همسرتون در ميون بذاريد.تعارف و خجالت رو بذارين كنار و با همسرتون صادق باشيد.مطمئن باش اگه واسه خودش اين اتفاق افتاده بود تو گفتنش يك ثانيه هم درنگ نميكرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام دوست خوم

حتما این مساله رو با همسرت در میون بذار چون هم اون عادت به همین طور بودن می کنه و هم اینکه شما کم کم نسبت به زندگی و همسرتون سرد میشید بهش بگید جدی هم بگید تاکید کنید و خجالت نکشید و سرسری از روی این قضیه رد نشوید .
    خوشبخت و سلامت باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام از همه دوستان بخاطر راهنماييهاشون تشکر ميکنم.من وشوهرم15سال فاصله سني داريم و اون20سال اروپا زندگي کرده و خيلي دوست دختر داشته من عکساشونو ديدم همشون مثل مانکن بودن.من خيلي بهش گفتم ميگه بدنم براش جالب نيست.قبل  ازرابطه جنسی من بابدن اون بازي ميکنم تحريک ميشه.منم خيلي وقته تلاش ميکنم بدنمو اونطور که ميخواد بکنم ولي هم تقريبا غير ممکنه هم اينکه توقعاتش ميره بالا.بمن ميگه من زني نديدم که تو اين مورد اينطور حساس باشه

8. neje نوشته است: سلام از همه دوستان بخاطر راهنماييهاشون تشکر ميکنم.من وشوهرم15سال فاصله سني داريم و اون20سال اروپا زندگي کرده و خيلي دوست دختر داشته من عکساشونو ديدم همشون مثل مانکن بودن.من خيلي بهش گفتم ميگه بدنم براش جالب نيست.قبل ازرابطه جنسی من بابدن اون بازي ميکنم تحريک ميشه.منم خيلي وقته تلاش ميکنم بدنمو اونطور که ميخواد بکنم ولي هم تقريبا غير ممکنه هم اينکه توقعاتش ميره بالا.بمن ميگه من زني نديدم که تو اين مورد اينطور حساس باشه

سلام
    از شنیدن این حرف ها ناراحت شدم . ولی آرزو میکنم آینده ی خوبی رو داشته باشین .
    از پیدا کردن مقصر که بگذریم ،
    شما نگفتین که اون 3 بار چطوری ارضا شدین ؟ اگه اون باعث شده که ارضا بشین ، خوب الانم ازش بخواین همون کارارو بکنه ولی اگه خودتون با بازی کردن با اون موجب میشدین که ارضا بشین ، به نظر من الان راهی جز این نیست که همین روش و پیش بگیرین و خودتون به خودتون کمک کنید و سعی در ارضا شدنتون بکنید تا از نزدیکی حس بدی تو ذهنتون نمونه .
    اگه ما مردا بعضی وقتها یکم به فکر همسرمون هم باشیم ( مخصوصا تو رابطه جنسی ) ، زندگی از اینی که هست خیلی بهتر میشه .
    شما باید یه جوری به همسرتون بفهمونید که کارش درست نیست . مگه خودش از همه جهات تکمیل و بی عیبه که از شما توقع زیاد داره ؟ !!!!!!!!!!!
    شاید همون اختلاف سنی زیاد و داشتن روابط به مدت زیاد با کسان دیگه باعث این بی میلی شده باشه . سعی کنید این مشکل و ریشه یابی کنید ، بعد به حلش فکر کنید

آینده ی شاد و خوبی داشته باشین .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. سلام
    بنظرم چیزی که مشهوده :
    1- اختلاف سنی نامتعارف
    2-زندگی در اروپا و داشتن  روابط بی اندازه با دیگران
    3-اغنا در روابط زناشوئی
    4-زیاده خواهی بواسطه داشتن روابط قبل از ازدواج.
    و...
    باعث این مهری شده ولی شما میتونید بر اون غلبه کنید!چطور؟ با اراده و پشتکار !
    پیشنهادات:
    1-قبل از شروع نزدیکی  خودتون ،خودتونو هر طور که صلاح میدانید، تهییج کنید تا با شروع، حداقل نیمی از راه رو رفته باشید.
    2-فواصل آمیزش رو کمی کمتر و با تعداد بیشتر تکرار کنید.
    3-در منزل حتی المقدور لباس بازتر بپوشید.
    4- در دستور غذائی همسرتان ، از مواد گرما زا و تند و چاشنی های رایج (هندی) بیشتر استفاده کنید.
    در پایان اگه امکانش هست به یک مشاور خانواده هم سزی بزنید بد نخواهد بود.
    انشالله معضل برطرف خواهد شد.
    موفق باشید.

10. سلام ......
    حالا شاید قضیه به این شوری هم نباشه.....
    مثلا من خودم گهگاهی ترجیح میدم توی رابطه بدون مقدمه بریم سر اصل مطلب.
    به هر حال شوهرتونه دیگه غریبه که نیست اگه اونجوری دوست ندارید حتما باهاش صحبت کنید .......موفق باشید

11. به نظر من بهترين كار اين است كه بي رودر بايستي باهاش صحبت كنيد. اگه تو رابطه با شوهرش به مشكل بخوره ، اين مشكل رو بايد با خود شوهرش حل كنه نه بقال سركوچه.
    تو اين مسايل اصلاً نبايد خجالت كشيد. به يه متخصص زنان و زايمان مراجعه كن مطلب رو باهاش در ميون بزار و از اون بخواه كه در رابطه با ارضا شدن تو و اينكه براي جسمت مفيده با شوهرت صحبت كنه. خودت هم هر از چندگاهي از درد كمر كه شنيدم گاهي بر اثر عدم ارضا شدن در روابط جنسي بوجود مي ياد شكايت كن. با دكترت هماهنگي كن كه در حين صحبت با شوهرت بهش بگه كه درد كمرت علتش عدم ارضا شدنته.... انشاء كه هميشه شاد باشي و برقرار.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید