شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا رابطه ای بین چاقی اندمها و عفونت ناشی از سینوزیت هست ؟

1. با سلام

من مدت چند سالی هست که مبتلا به سینوزیت هستم در این مدت نیز اضافه وزن چشمگیری داشتم آیا از نظر علمی رابطه ای بین چاقی من و خوردن ترشحات ناشی از سینوزیت هست ؟ در ضمن من در این مدت مشکلات زیادی از نظر معده و روده ها دارم و اغلب درد خفیفی در ناحیه روده ها دارم و اکثرا شکمم به حالت بادکرده در می آد و درد میگیره لطفا راهنمایی کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. از لحاظ علمی رابطه ای بین چاقی و سینوزیت  وجود نداره
    ولی یه چی بگم این مورد تجربیه ها در تعدادی از افرادی که سینوزیت دارن درد شکم هم دارن و دور چشاشون ورم داره
    برای بهبودی میتونین از سفکسین و آزیترومایسین استفاده کنین
    البته!!
    زیر نظر پزشک

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. tehran2003 نوشته است: با سلام

من مدت چند سالی هست که مبتلا به سینوزیت هستم در این مدت نیز اضافه وزن چشمگیری داشتم آیا از نظر علمی رابطه ای بین چاقی من و خوردن ترشحات ناشی از سینوزیت هست ؟ در ضمن من در این مدت مشکلات زیادی از نظر معده و روده ها دارم و اغلب درد خفیفی در ناحیه روده ها دارم و اکثرا شکمم به حالت بادکرده در می آد و درد میگیره لطفا راهنمایی کنید

سلام،
    همانطور که در بالا هم گفته شده ارتباطی بین سینوزیت و چاقی شما وجود ندارد و دو مقوله جدا از هم هستند. برای درمان سینوزیت بهتر است به پزشک مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید