شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

التهاب شدید لبهای کوچک بعد از نزدیکی

1. با سلام و خسته نباشید.
    مدت 2سال است که رابطه جنسی دارم ولی چون با نامزدم در دو شهر مختلف زندگی میکنیم، ماهیانه 2 الی 3 روز بیشتر همدیگرو نمیبینیم. اوایل، حدودا 6 ماه، همه چیز خوب و عادی بود ولی بعد تغییراتی به وجود آمد.
    در اولین رابطه ایی که بعد از تقریبا یک ماه داریم آلت همسرم با ترشحات خیلی زیاد و سفید رنگ من پوشیده میشود و لبهای کوچک دستگاه تناسلی من نیز به شدت ملتهب می شود به نحوی که هنگام راه رفتن اذیت می شوم ولی خودش بعد از چند ساعت خوب می شود. لازم است ذکر کنم که در دفعات بعد که نزدیکی تکرار می شود، چند ساعت بعد یا 1 روز بعد هیچ یک از این اتفاقها تکرار نمی شود و همه چیز عادی است.
    1-چرا در این یک ماهی که نزدیکی وجود ندارد این ترشحات از من به طور کامل خارج نمیشوند و به دیواره ها می چسبند؟
    2- در هنگام ورود آلت همسرم درد شدیدی احساس میکنم که بعد از ورود کامل این درد کاملا از بین میرود، آیا این طبیعی است؟
    3- آیا امکان دارد این مشکلات ناشی از عفونت باشند؟ آیا التهاب لبهای کوچک امری غیز طبیعی است و به ترشحات مربوط میشود؟

از راهنمایی شما متشکرم.

2. سلام
    با توجه به ترشحاتی که عنوان کردید احتمال وجود نوعی عفونت(کاندیدا) در شما وجود دارد بهتره به یک متخصص زنان مراجعه کنید که ضمن معاینه و دیدن نوع ترشحات داروهای لازم رو براتون تجویز کنه

3. yasmin_sh نوشته است: با سلام و خسته نباشید.
    مدت 2سال است که رابطه جنسی دارم ولی چون با نامزدم در دو شهر مختلف زندگی میکنیم، ماهیانه 2 الی 3 روز بیشتر همدیگرو نمیبینیم. اوایل، حدودا 6 ماه، همه چیز خوب و عادی بود ولی بعد تغییراتی به وجود آمد.
    در اولین رابطه ایی که بعد از تقریبا یک ماه داریم آلت همسرم با ترشحات خیلی زیاد و سفید رنگ من پوشیده میشود و لبهای کوچک دستگاه تناسلی من نیز به شدت ملتهب می شود به نحوی که هنگام راه رفتن اذیت می شوم ولی خودش بعد از چند ساعت خوب می شود. لازم است ذکر کنم که در دفعات بعد که نزدیکی تکرار می شود، چند ساعت بعد یا 1 روز بعد هیچ یک از این اتفاقها تکرار نمی شود و همه چیز عادی است.
    1-چرا در این یک ماهی که نزدیکی وجود ندارد این ترشحات از من به طور کامل خارج نمیشوند و به دیواره ها می چسبند؟
    2- در هنگام ورود آلت همسرم درد شدیدی احساس میکنم که بعد از ورود کامل این درد کاملا از بین میرود، آیا این طبیعی است؟
    3- آیا امکان دارد این مشکلات ناشی از عفونت باشند؟ آیا التهاب لبهای کوچک امری غیز طبیعی است و به ترشحات مربوط میشود؟

از راهنمایی شما متشکرم.

با سلام
    دوست عزیز امکان عفونت هست اما خیلی کم بهتر هست به دکتر مراجعه کنید اما مهمتر از این میتونه دیدارهای کوتاه شما باشه که ممکنه عجولانه برخورد بشه و باعث درد بشه
    معمولا ترسحات هنگان تحریک پیش میاد پس اگر موقع دیدار ایشون تحریک میشید و ترشح دارید نرمال اما اگر در زمانی که نیستن این ترشحات را ندارید خوب چون تحریکی نیست و اونم نرماله حالت خروج ترشحاتتون نرماله
    اما در مورد درد در حین نزدیکی و سوزش یا از عجله شماها در رابطه جنسیتون هست و یا حتی نوع نظافت و اپیلاسیون قسمت تناسلیتونحتما به خاطر دیدارتون خیلی زیادی به این قسمت میرسید و این باعث سوزش میشه یا از عفونت که سطحی هم هست پس با دکتر مشورت کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  4. دختری 26 ساله هستم که چند روزی است بعد از نزدیکی با شوهرم سوزش شدید در ناحیه تناسلی دارم که البته نمیدونم چیه؟
    اولا که راه حل چیه بعدشم به این بیماری میگن سوزاک یا اینکه قارچه اینقدر میخواره که درد میگیره و اینکه باید چه دارویی استفاده کنم که خوب بشه مرسی

5. yasmina333 نوشته است: دختری 26 ساله هستم که چند روزی است بعد از نزدیکی با شوهرم سوزش شدید در ناحیه تناسلی دارم که البته نمیدونم چیه؟
    اولا که راه حل چیه بعدشم به این بیماری میگن سوزاک یا اینکه قارچه اینقدر میخواره که درد میگیره و اینکه باید چه دارویی استفاده کنم که خوب بشه مرسی

سلام،
    اصولا در هنگام نزدیکی نباید مشکلی مثل درد و سوزش وجود داشته باشد؛ احتمال عفونت وجود دارد برای ارزیابی علت می بایست به پزشک مراجعه نمایید تا درمان مناسب با عامل ایجاد کننده آن را برای شما آغاز کند، اینجا نمی توان درمانی را پیشنهاد نمود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید