شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کیست تخمدان و احتمال نازایی

1. azadehashja نوشته است: با مصرف لتروزول 2 کیست در دو تخمدانهام تشکیل شد تخمدان راست 10-10-11 و تخمدان چپ 15mm با اینترنال اکو و فعلا برای این ماه داروهام که کلیمفن و لتروزل بود را قطع کردم من همیشه سیکلام 28 روزه و 2 روز اول در د دارمبقییه تستهام خوب بوده فقط این بار 4 روز عقب انداختم آقای دکتر آیا این ماه شانسی برا بارداری دارم؟من خیلی منتظر جوابم

سلام
    با اجازه آقای دکتر صادقی

نگران نباشید کیست ها رفع میشود حتی با وجود آن ها هم بارداری میتواند صورت گیرد

2. azadehashja نوشته است: با مصرف لتروزول 2 کیست در دو تخمدانهام تشکیل شد تخمدان راست 10-10-11 و تخمدان چپ 15mm با اینترنال اکو و فعلا برای این ماه داروهام که کلیمفن و لتروزل بود را قطع کردم من همیشه سیکلام 28 روزه و 2 روز اول در د دارمبقییه تستهام خوب بوده فقط این بار 4 روز عقب انداختم آقای دکتر آیا این ماه شانسی برا بارداری دارم؟من خیلی منتظر جوابم

با سلام و اجازه ی آقای دکتر، دوست عزیز با درمان کیست هاتون شانس بارداری در شما بالا میره و با این شرایط شانس بارداری پایینی دارید. حتما پیگیر باشید و زودتر به درمان بپردازید تا در مراحل اولیه ، رشد کیست ها متوقف شده و از بین بروند و نیاز به جراحی پیدا نکنید. بهتره تا درمان کیست هاتون برای بارداری اقدامی نکنید.
    موفق باشید!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. (سلام
    خسته نباشید
    من 29 سالمه چند ماهه ازدواج كردم (6 ماه) قبلا موهای پرپشتی داشتم،،، به علت چربی پوست و مو هام بعد ها بعد ار سن 15 سالگی موهام كم شد اما اخیرا 10 ماهی هست كه جلو سرم كم شده ،،، زیاد نه امامشخصه ،،، بعد از انجام سونوگرافی با توجه به موهای زاید در حدود 6 تا زیر چانه و 3 تا وسط سینه و 3 تا قسمت پایین ناف و نتیجه سونو  كه وجود كیست pco همون تخمدان های پر كیست،،  البته من پریودهای كاملا منظم دارم و هیچ دردی هم احساس نمیكنم كه نشون دهنده كیست باشه ،،،دكتر بهم سیپروترون كمپاند داد و 20 روزه شروع كردم،،، میخواستم ببینم
    1، این كیستها مانع بارداری میشن؟ البته من الان تصمیم به بارداری ندارم منظورم در آینده س،
    2، اینكه موهام در میاد؟ 3 دكتر گفت این كیستها از بین نمیره فقط كنترل میشه ؟ ایا درسته؟  خواهش میكنم راهنماییم كنید ممنونم،،

4. من یه سوالی داشتم؟
    من حدود 6 سال پیش کیست تخمدان داشتم که با دردشدیدش فهمیدم و به پزشک مراجه کردم و با چند دوره مصرف داروی استروژن وپروژسترون برطرف شد و تا الان هم هیچ مشکلی نداشتم و پریودهام کاملا منظمه میخواستم بدونم با این توصیفات آیا احتمالاینکه دوباره کیست داشته باشم و یا حامله نشم وجود داره البته هنوز تصمیمبه حامله شدن ندارم.میگن اگه نذارم بچه بشم دیگه بچه دار نمیشم(اطرافیانمیگن).البته نه به دلیل سابقه وجود کیست!!!!

5. shirinoo نوشته است: (سلام
    خسته نباشید
    من 29 سالمه چند ماهه ازدواج كردم (6 ماه) قبلا موهای پرپشتی داشتم،،، به علت چربی پوست و مو هام بعد ها بعد ار سن 15 سالگی موهام كم شد اما اخیرا 10 ماهی هست كه جلو سرم كم شده ،،، زیاد نه امامشخصه ،،، بعد از انجام سونوگرافی با توجه به موهای زاید در حدود 6 تا زیر چانه و 3 تا وسط سینه و 3 تا قسمت پایین ناف و نتیجه سونو  كه وجود كیست pco همون تخمدان های پر كیست،،  البته من پریودهای كاملا منظم دارم و هیچ دردی هم احساس نمیكنم كه نشون دهنده كیست باشه ،،،دكتر بهم سیپروترون كمپاند داد و 20 روزه شروع كردم،،، میخواستم ببینم
    1، این كیستها مانع بارداری میشن؟ البته من الان تصمیم به بارداری ندارم منظورم در آینده س،
    2، اینكه موهام در میاد؟ 3 دكتر گفت این كیستها از بین نمیره فقط كنترل میشه ؟ ایا درسته؟  خواهش میكنم راهنماییم كنید ممنونم،،

سلام،
    ج1 - بله این کیستها می توانند باعث کاهش باروری در شما شوند.
    ج2 - با برطرف شدن کیست هم باروری و هم سایر علایم وابسته به آن بهبود می یابد، تا زمانی که کیستی وجود ندارد علایم هم بروز نمی کنند.

6. srp_nami نوشته است: خانومی که یک تخمدانش رو با عمل جراحی خارج کرده و توی تخمدان دیگه اش یک کیست فولیکول حدود 5 در 4 هست ... چقدر احتمال بارداری داره ؟!

7. سلام
    با وجود کیست تخمدان امکان تخمکگذاری و ایجاد فولیکول بالغ پایین است مگر اینکه شما از داروهای تحریک تخمکگذاری استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید