شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا مصرف LD باعث آکنه و جوش صورت می شود؟

1. ضمن تشکر از میدیریت و دوستان فعال در این سایت,بنده مشکلی برام  پیش آمده و جریان از این قرار است که من پوست صورتم کاملا صاف و عاری از جوش و آکنه بود.اما به محض اینکه شروع به استفاده از قرص های LD کردم,پوست صورتم از این رو به اون رو شد و پر از جوش شد و بعضی قسمت ها دچار کک و مک شد!مثل نوجوان های در سن بلوغ!الان 4 ماه هست که دارم از این قرص ها استفاده میکنم و به دلیل ساعت های کاریم مراجعه به دکتر برام مقدور نیست.الان می خوام بدونم که دلیل این وضعیت صورتم استفاده از این قرص هست؟و این که برای درمان از داکسی سایکلین میتونم استفاده کنم؟از دوستان خواهش می کنم که بنده رو در این زمینه یاری بفرمایند.

2. sanazkh نوشته است: ضمن تشکر از میدیریت و دوستان فعال در این سایت,بنده مشکلی برام  پیش آمده و جریان از این قرار است که من پوست صورتم کاملا صاف و عاری از جوش و آکنه بود.اما به محض اینکه شروع به استفاده از قرص های LD کردم,پوست صورتم از این رو به اون رو شد و پر از جوش شد و بعضی قسمت ها دچار کک و مک شد!مثل نوجوان های در سن بلوغ!الان 4 ماه هست که دارم از این قرص ها استفاده میکنم و به دلیل ساعت های کاریم مراجعه به دکتر برام مقدور نیست.الان می خوام بدونم که دلیل این وضعیت صورتم استفاده از این قرص هست؟و این که برای درمان از داکسی سایکلین میتونم استفاده کنم؟از دوستان خواهش می کنم که بنده رو در این زمینه یاری بفرمایند.

سلام

اگر مطمئن هستید که جوشها نتیجه مصرف LD هستند می تونید بجای ال دی از سایر قرص پیشگیری مثل یاسمین ، استفاده کنید .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید