شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرده بکارت ..

1. Alirezar نوشته است: سلام مجدد منظور من از اینکه چگونه میشه فهمید کسی پرده بکارت دارد یا نه این است که مثلا شخصی به من میگه من پرده دارم من از کجا میتونم بفهمم؟

جنابعالی نمیتونی بفهمی تنها راهش مراجعه به پزشک و تشخیص پزشکه!!!

2. سلام من مدت یک سال و نیم که ازدواج کردم پرده من از نوع ارتجاعی و در ابتدای دخول مقداری احساس درد میکنم (البته زیاد نیست)آیا واقعا تا موقع زایمان طبیعی پاره نمیشه؟

3. لطفا آقای دکتر رهام جواب بدن. در این عکس هایمن از نوع حلقوی همین بافتی که  دور تادور سوراخ پوشیده شده ،اگر موقع زور زدن یه قسمتیش یعنی قسمت پائین و سمت راست پرده  از هم باز بشه (غیر از سوراخی که وسط پرده هست)آیا یعنی پرده  پاره شده؟ یا شکل خود پردس؟ولی اگه زوری زده نشه و در حالت معمولی نگاه کنیم دور تا دور کاملا سالمه و به هم متصله.آیا این طبیعیه؟ یا پاره شده پرده .کلا منظورم اینه که آیا دور تادور پرده همه جاش به هم متصله؟اگه یه قسمتیش از هم باز به یعنی پرده ازاله شده؟

4. sabakami نوشته است: سلام من مدت یک سال و نیم که ازدواج کردم پرده من از نوع ارتجاعی و در ابتدای دخول مقداری احساس درد میکنم (البته زیاد نیست)آیا واقعا تا موقع زایمان طبیعی پاره نمیشه؟

بله این نوع پرده فقط با زایمان از بین میره خدا رو شکر کنید درد آنچنان نداریر چون اکثرا از درد این موضوع خیلی عذاب میکشند

5. يکي از دوستام ، در دوران نامزدي ،  براي گواهي هايمن پيش دکتر رفته بود، دکتر بعد از معاينه پرسيده : به تازگي تحريک شدي؟
    مي خواستم بپرسم زماني که دختر مورد تحريک جنسي قرار مي گيره ،  آيا حالت هايمن خصوصا اگه از نوع حلقوي کنگره اي باشه تغيير مي کنه ؟ يعني بدون اينکه هيچ دخولي صورت بگيره صرفا" به خاطر تحريک و ارگاسم شدن ، در زمان تحريک  سوراخ هايمن بازتر ميشه ؟

6. با سلام.دوستم به من گفت که حدودا 2 ساعت داشته فیلم تحریک کننده میدیده.که بعدش به صورت نا خود آگاه خودشو روی پتو مالونده.بعد 10 دقیقه که رفته دستشویی.ترشحاتش زیاد بوده و یه رگه خون توش بوده. البته گفت توی شرتش هیچی ندیده،درد و سوزشی هم نداشته.خیلی نگرانه.من بهش گفتم ماله بکارتت نبوده.احتمالا زیاد تحریک شدی و فعل و انفعالات رحم ات زیاد بوده.درست گفتم؟

7. yalda68 نوشته است: با سلام.دوستم به من گفت که حدودا 2 ساعت داشته فیلم تحریک کننده میدیده.که بعدش به صورت نا خود آگاه خودشو روی پتو مالونده.بعد 10 دقیقه که رفته دستشویی.ترشحاتش زیاد بوده و یه رگه خون توش بوده. البته گفت توی شرتش هیچی ندیده،درد و سوزشی هم نداشته.خیلی نگرانه.من بهش گفتم ماله بکارتت نبوده.احتمالا زیاد تحریک شدی و فعل و انفعالات رحم ات زیاد بوده.درست گفتم؟

با علیک سلام
    پرده بکارت تا زمانی که شی خارجی وارد واژن نشه پاره نمیشه
    فکر نکنم پتو با مالش وارد واژنش شده باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام.بنده هم میدونم که پتو نمیتونه وارد واژن یشه،اما میخواستم بدونم اون رگه خون مال چی بوده؟ماله فعل وانفعالات رحم؟ یا آسیب دیدگی جزیی بکارت؟

9. yalda68 نوشته است: سلام.بنده هم میدونم که پتو نمیتونه وارد واژن یشه،اما میخواستم بدونم اون رگه خون مال چی بوده؟ماله فعل وانفعالات رحم؟ یا آسیب دیدگی جزیی بکارت؟

من نمیدونم که با فعل و انفعالات رحم خون میاد یا نه اما اینو میدونم که با اون کاری که دوستتون کرده احتمال اینکه بکارت آسیب دیده باشه خیلی کمههههههههههههههههههههههههههههههه

10. سلام.من هم میدونم کمه،واسه همین این مسئله رو اینجا مطرح کردم.اگه اطلاعی ندارید،اجازه بدید سایر کاربران که مطلع هستند پاسخ بدن.میخواستم بدونم بهش درست گفتم؟آیا اون رگه هایی که در ترشحاتش بوده مال فعل و انفعالات رحم بوده؟ یا ماله آسیب دیدگی جزئی بکارته؟

11. yalda68 نوشته است: با سلام.دوستم به من گفت که حدودا 2 ساعت داشته فیلم تحریک کننده میدیده.که بعدش به صورت نا خود آگاه خودشو روی پتو مالونده.بعد 10 دقیقه که رفته دستشویی.ترشحاتش زیاد بوده و یه رگه خون توش بوده. البته گفت توی شرتش هیچی ندیده،درد و سوزشی هم نداشته.خیلی نگرانه.من بهش گفتم ماله بکارتت نبوده.احتمالا زیاد تحریک شدی و فعل و انفعالات رحم ات زیاد بوده.درست گفتم؟

با سلام
    دوست شما اگر تا صبح هم به اینکار ادامه می داد باز برای بکارتش اتفاقی رخ نمی داد .
    اون رگه های خون هم احتمالا بخاطر آسیب بخش خارجی و مخاط دهانه واژن هست که هیچ ربطی به بکارت ندارد . مخاط واژن درست مثل مخاط بینی با دستکاری و سایش و ... دچار خونریزی می شوند .

البته گاهی عفونت واژن باعث بروز ترشحات خونی میشه اما اگر در دوست شما این ترشحات قبلا نبوده و بعدا هم ادامه پیدا نکرده اونوقت به عفونت هم مربوط نیست و همونیه که توضیح دادم .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  12. kimiaa نوشته است: يکي از دوستام ، در دوران نامزدي ،  براي گواهي هايمن پيش دکتر رفته بود، دکتر بعد از معاينه پرسيده : به تازگي تحريک شدي؟
    مي خواستم بپرسم زماني که دختر مورد تحريک جنسي قرار مي گيره ،  آيا حالت هايمن خصوصا اگه از نوع حلقوي کنگره اي باشه تغيير مي کنه ؟ يعني بدون اينکه هيچ دخولي صورت بگيره صرفا" به خاطر تحريک و ارگاسم شدن ، در زمان تحريک  سوراخ هايمن بازتر ميشه ؟

با سلام
    تحریک شدن قطعا باعث میشه عضلات واژن کمی ریلکس تر و آزاد تر بشن و به نوعی دهانه واژن کمی بازتر از قبل بشه اما بنظر من احتمالا پزشک با دیدن ترشحات زیاد چنین برداشتی کرده .

13. sara2131

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید برا تشخیص نوع بکارت و سالم بودن یا ترمیم اون آیا پزشک قانونی با توجه به اینکه پزشک عمومی است از متخصص زنان باتجربه تر است؟و آیا پرده ای که ترمیم شده و توسط پزشک متخصص سالم تشخیص داده شده  توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است؟

14. sara2131 نوشته است: سلام خسته نباشید برا تشخیص نوع بکارت و سالم بودن یا ترمیم اون آیا پزشک قانونی با توجه به اینکه پزشک عمومی است از متخصص زنان باتجربه تر است؟و آیا پرده ای که ترمیم شده و توسط پزشک متخصص سالم تشخیص داده شده  توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است؟

سلام
    بله دوست عزیز با توجه به تخصص و تجربه  پزشک قانونی  در تشخیص  اینگونه مسائل  کارزبده تر است

15. kaveh000kaveh نوشته است:
    sara2131 نوشته است: سلام خسته نباشید برا تشخیص نوع بکارت و سالم بودن یا ترمیم اون آیا پزشک قانونی با توجه به اینکه پزشک عمومی است از متخصص زنان باتجربه تر است؟و آیا پرده ای که ترمیم شده و توسط پزشک متخصص سالم تشخیص داده شده  توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است؟

سلام
    بله دوست عزیز با توجه به تخصص و تجربه  پزشک قانونی  در تشخیص  اینگونه مسائل  کارزبده تر است

به بیان ساده تر:
    پزشک قانونی مو رو از ماست میکشه بیرون و هر گونه ترمیمی توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 36
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید