شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل رابطه جنسی و روان

1. با سلام
    من 27 و همسرم 28 ساله و 7 سال ازدواج کردیم اما هر 3 ماه یکبار رابطه داریم. شوهرم مطرح می کنند چون من همسر ایشان هستم و در رابطه حس گناهی وجود ندارد از رابطه لذتی نمی برند و اینکه فیزیک بدن من قادر به تحریک ایشان نیست. در صورتیکه من خیلی active و hyper هستم. لطفا مرا راهنمایی کنید چون واقعا تحمل این وضع برایم سخت شده. با تشکر

2. boy_man

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    منظور از فیزیک بدن چی هست که قادر به تحریک ایشان نمیشوید

3. شاید شما منتظرید همیشه همسرتان شروع کننده رابطه باشد بد نیست گاهی شما اینکار را انجام دهید . تا این حس در همسرشما ایجاد شود که شما از رایطه با او لذت می برید .

4. bamzy نوشته است: با سلام
    من 27 و همسرم 28 ساله و 7 سال ازدواج کردیم اما هر 3 ماه یکبار رابطه داریم. شوهرم مطرح می کنند چون من همسر ایشان هستم و در رابطه حس گناهی وجود ندارد از رابطه لذتی نمی برند و اینکه فیزیک بدن من قادر به تحریک ایشان نیست. در صورتیکه من خیلی active و hyper هستم. لطفا مرا راهنمایی کنید چون واقعا تحمل این وضع برایم سخت شده. با تشکر

با سلام

همسرتون منو یاد همشهریمون انداخت که درجواب اینکه چرا بعد از 4-5 سال همسرش هنوز باکره هست ، می گفت " آدم با ناموس خودش از اینکارا نمی کنه ! "

من اصلا نمی خوام نفوس بد بزنم ، پس هیچی نمی گم جز اینکه
    همسرشما باید به مشاور مراجعه کنه . اینکه ایشون تنها وقتی از رابطه لذت می بره که پای گناه وسط باشه ! نرمال نیست .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. من زیاد دوست ندارم دخالت کنم
    متاسفم اما این وضع به بد تر شدن روحیه شما دامن میزنه
    شما در سراشیبی میافتید
    من توصیه میکنم که مشاوره کنید تا وع از این بدتر نشده
    موفق باشی

6. (به قول یکی از دوستان میگفت زن ادم بعد از چند سال میشه مثل خواهر ادم )سعی کنید با استفاده از فیلمهای محرک ورفتار خودتون تحریکش کنید ضمنا در رابطتون حتما تنوع ایجاد کنید که از یک نواختی بیرون بیاد  متاسفانه این مشکل اکثر ذوجهاست البته نه به اندازه شما بهترین راه متنوع کردن حالات رابطه جنسی

7. سلام رفیق
    متاسفانه این مشکل در بین خیلی از زوجهای ایرانی وجود داره.......
    ولی عزیز من اصلا نگران نباش .........من چند پیشنهاد بهت میکنم و امیدوارم موثر واقع بشه
    اما قبلش چند تا سوال بپرسم ازت ......
    1- چطوری با همسرت آشنا شدی؟
    2- قبل از ازدواج رابطه جنسی داشتید؟
    3- ایا اوایل زندگیتون با هم........هم سرد بودید؟
    4- ایا شاغل هستید؟
    =============================
    به قول مادر بزرگم........مردها رو از 3 چیز باید خاطر جمع کرد.........
    اول از همه خوراکشون.........مرد باید غذای خوب بخوره........
    دوم از همه خونه مرتب و زندگی شاد و بچه های مودب..........
    و از همه مهمتر ...........خوابشون..........
    منظور مادر بزرگم براورده کردن نیازهای جنسیشونه.........
    منتهی همیشه اینم میگفت: مرد رو نباید بزاری سیراب بشه.......وگرنه....میبینی هوو اورد سرت......نباید هم گرسنگی بکشه........وگرنه بازم هوو میاد سرت..........
    خلاصه این سیاست زنانس که مردها رو پایبند و مقید کرد
    ------------------------------------------------------
    باید اول از همه ریشه یابی کنی و ببینی مشکل همسرت از کجاست؟؟؟؟؟
    اینکه میگه چون حس گناهی درش نیست خیلی خطرناک
    یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    انسانها ازدواج میکنن چون میخوان بدور از گناه با ارامش زندگی کنن..........
    ==========================
    اول از همه از خودت شروع کن.........
    با یک برنامه ریزی دقیق و عالی میتونی در عرض 3 ماه تا یکسال هیکلتو رابطه جنسیی و بسیار شیک کنی.....
    من نمیدونم وزنت چقدر و قدت؟
    ولی با ورزش.........رقص.........تغذیه مناسب......و ارایش تمیز و شیک........هر زنی جذاب و خواستنی میشه...........
    2- یادت باشه لباس آشپزیت و نظافت منزلت از لباسی که جلوی همسرت میپوشی باید جدا باشه
    3- همیشه ساده باش ولی شیک و خوش لباس.......بهترین لباسهای زیر رو بخر......و هر بار که جلوی همسرت میری متنوع عمل کن
    4- جذاب ترین لباسها برای مردها لباسهای بلند ولی نازک............خودتو در لباس خواب بلندی تصور کن که از جنس گیپوره.........در عین پوشیدگی بدن نماست..........
    5- بوی بدن خیلی مهمه...........بهتره همیشه خوشبو باشی.........بهترین بو.......بوی بدن خود انسان بعد از حمام.............
    خیلی از عطرها .............بوی بدن رو ناجور و غیر قابل تحمل میکنن.............
    در خرید عطر بسیار حساس و دقیق باش
    6- از عطرهای مخصوص رابطه جنسی استفاده کن..........اینگونه عطرها حاوی موادی هستند که موجب تحریک جنسی میشن........البته بوی خاصی ندارند.......و در بازار ایران هم نمیدونم هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟
    7- نوع تغذیه همسرتو عوض کن.........
    تغذیه در تحریک مردها نقش عمده ای داره.........
    پسته....خرما.....موز....توت فرنگی......البالو........گیلاس....هلو.......انار....انگور.....
    و خیلی مواد غذایی دیگه به مرد قدرت میدن.........
    8- آیا همسرت سیگار میکشه.......؟ مواد یا مشروبات مصرف میکنه؟؟؟؟؟؟؟اینا قدرت جنسی رو کم میکنه...........
    سعی کن همیشه برازنده و زیبا و جذاب باشی
    به حرفش توجه نکن که میگه تحریک کننده نیستی...........این حرف احمقانس........
    زن زشت در دنیا وجود نداره....سلایق فرق میکنه.........
    9- محل خواب رو خیلی خیلی رابطه جنسیی کن..........اگر برات مقدور و در اتاق خوابت رو میتونی در طول روز قفل کنی........وسایل خاصی برای رابطه جنسی تهیه کن و درونش بزار.....
    ================================
    دوست عزیز من عادتمه به همه هشدار بدم..........وقتی مردی از لذت گناه صحبت میکنه باید در روابطش دقیق شد..........
    اطرافیانش و زنان دور و برش................
    اگر بوی خیانت به مشامت خورد.........مواظب خودت باش............و عاقلانه برخورد کن.....
    =============================
    در کل اگر خودت همراه همسرت به یک متخصص رابطه جنسیولوژی مراجعه کنی.........ضرر نمیکنی..............برخی از روانکاوها.........روانشناسها.....و روانپزشکان........از عهده این امر بر میان
    موفق باشی و شاد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. با تشکر از همه دوستان
    سارا جان در پاسخ به سوالاتت
    1- در دانشگاه آشنا شدیم حدود دو سال آشنایی طول کشید
    2- به علت ریشه های مذهبی در هر دو قبل ازدواج رابطه جنسی نداشتیم
    3- آره سرد بود اما نه به این شدت و با این فاصله زمانی
    4- من کار پاره وقت دارم. اما همسر به شدت گرفتار است.
    مشکل هیکل بهانه ای است که ایشان مطرح می کنند من دارای هیکل متوسطی هستم حتی به خاطر رفع بهانه های ایشان پارسال breast implant انجام دادم اما کوچکترین فرقی در رابطه ایجاد نشد.
    نه همسرم اهل هیچ چیز نیست نه سیگار نه مشروب نه ...
    خیلی وقتها برای انجام رابطه من پیش قدم شده ام اما ایشان مطرح کردند حوصله ندارند، خسته اند و من کم کم سرد شده ام. ایشان حاضر به مراجعه به روانپزشک نیستند چون بر این اعتقادند که مشکلی ندارند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید