شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فرق خودارضاعی با ارضاع شدن بوسیله مرد

1. میخواستم بدونم فرق خود ارضاعی با ارضاع شدن به وسیله ی جنس مخالف چیه؟البته در مورد خانم ها عرض میکنم.
    اگه خانمی با تحریک کلیتوریس خود ارضاعی کنه چه فرقی داره که خودش این کارو بکنه یا مرد؟؟؟
    منظورم اینه که چون میگن خود ارضاعی باعث ناباروری در خانم ها میشه میگم چه فرقی داره که خودش کلیتوریسو تحریک کنه یا مرد؟؟؟

البته میدونم خودارضاعی باعث میشه که دیگه بعدا بوسیله ی مرد ارضاع نمیشیم چون الان نامزد من هر کار میکنه تا منو ارضاع کنه نمیتونه حالا ممنون میشم بگین آیا خود ارضاعی من باعث ناباروری میشه؟
    من حدود4 سال این کارو انجام میدادم البته بگم ماهی 1 یا 2 بار یا بعضی ماهها اصلا انجام نمی دادم.

2. با سلام

مکانیسم بلحاظ پزشکی خودارضایی تفاوت خاصی با رابطه جنسی ندارد و هرگز باعث ناباروری نمی شود

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. البته نوع تحریک در مورد رابطه ای که با دخول همراه باشه با تحیک کلیتوریس متفاوته .. و حتی اگه خودارضایی به صورت داخل کردن انگشت به واژن باشه اون شکل از تحریک تجربه نمیشه ...

ولی در مورد تحریک کلیتوریس همون طور که سامی جان فرمودن تفاوتی نداره که توسط خود فرد صورت بگیره یا شریک جنسی ..

4. سلام دوست عزیز
    تفاوت این خود ارضایی با رابطه جنسی فقط در حقیقی بود رابطه جنسی و مجازی بودن خود ارضایی میباشد.که از لحاظ روحی به دلیل تصور یک شریک جنسی مجازی میتواند تاثیر منفی بر ذهن شخص بگذارد.مشکلی که بسیار در خود ارضایی شاهد آن هستیم شرطی شدن شخص فقط با خود ارضایی میباشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. خود ارضائي ربطي به باروري شما ندارد.ممكنه بر حساسيت شما در مقابل تحريكات جنسي تاثير بذاره و چون لذت آن چيزي غير از واقعيت است بر روي روان فرد نيز تاثير مي گذارد.شما با تغيير نگرشتان به مسائل جنسي و به كمك نامزدتان مي تواند تاثيرات منفي گذشته را كم رنگتر كنيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید