شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نیاز جنسی

1. من 2ماهه که نامزدم البته قبل نامزدی 1.5سال باهم دوست بودیم
    نامزدم از شنبه تا5 شنبه از7صبح تا8عصر سر کاره عصر که میاد دوش میگیره شام میخوره و زود میخوابه
    وقتی سرکاره چندبار بهش زنگ میزنم کوتاه باهم حرف میزنیم شب هم که زود میخوابه نمیتونیم صحبت کنیم
    میمونه جمعه ها که تا ظهر میخوابه عصر هم واسه اینکه روحیه اش تازه شه باهم میریم پارک  یا جای دیگه و موقع غروب ازهم جدا میشیم چون خانواده ام اجازه نمیدن شبا با هم باشیم شب زود میخوابه چون شنبه باید زود بیدارشه
    این وسط من میمونم و نیاز جنسیم نمیدونم چیکارش کنم البته 10-12 روزه اینجوری شدم چون  نامزدم مشغول کاره زیاد به این موضوع فکر نمیکنه شب هم که خسته میشه زود میخوابه
    من نمیدونم چیکار باید بکنم دارم دیوونه میشم
    البته زمانی که دوس بودیم به این جور چیزا فکر نمیکردم اما چون حالا فکر میکنم شوهرمه زیاد به این چیزا فکر میکنم
    شبا که بیکار میشم میرم تو اینترنت دنبال داستانهای رابطه جنسی ی
    من تا حالا خود ارضایی نداشتم و قصد هم ندارم این کارو انجام بدم
    به نامزدم چیزی نگفتم چون میدونم نمیتونه شرایطی واسه ایجاد رابطه مهیا کنه ومیترسم چون خسته میشه با این حرفم بهش فشار بیاد
    معذرت میخوام که اینقدر رک صحبت میکنم
    لطفا کمکم کنید من باید چکار کنم؟

2. سلام دوست عزیز
    داشتن رابطه سالم جنسی یک از حقوقی است که تمام زن و شوهرها را شامل می شود و باید هر دو طرف در بهتر شدن این رابطه که در نهایت به عشق و علاقه بیشتر زن و مرد نسبت به هم منتهی میشود تلاش کنند شما خیلی راحت با نامزدتان از این نیاز شرعی خود صحبت کنید و ایشان را در جریان امور قرار دهید شاید ایشان نیز منتظر حرکتی از جانب شما هستندفراموش نکنید اگر به همین صورت ادامه دهید در آینده نیز نخواهید توانست با شریک زندگیتیان روراست باشید و همین امر سبب می شود رابطه زناشویی به سردی بگراید. موفق و پیروز باشید.

3. سعي كنيد با همسرتون درميان بذاريد،قطعا همسر شما هم نيازمند اين رابطه ست.پس اين موقعيت خود به خود پيش مياد.با همسرتون رو راست باشيد.

4. سلام
    شما باید سعی کنید نیازهای خود به او بگوئید تا ایشان هم از گفتن نیازش به شما ابائی نداشته باشد هرچقدر که نیازهای خود را پنهان کنید و با خود بجنگید  از هم فاصله گرفته و نسبت به هم غریبه تر میشوید . پس سعی کن نیازهای  خود را مطرح کرده و از  مشکلات آینده جلوگیری نمائید .

5. با سلام
    دوست عزیز به نظر هرچیزی که از ان زیادی استفاده شود  مشکلاتی را دراآینده برای شما ایجاد میکند
    ترامادول باعث اعتیاد به آن
    استفاده زیاد از اسپری بیحسی باعث بی اثر شدن آن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام دوست خوم

سعی کن این مشکلات را قبل از ازدواج حل کنی چون مطمئن باش بعد از ازدواج هم زندگی عاشقانه ای نخواهی داشت پس اگر برای همسرت مقدور است کمی زودتر از محل کارش برگردد و وقت بیشتری با شما داشته باشد چون اگر به همین منوال بگذرد عادت کرده و همین طور باقی می ماند اگر آدم منطقی است راحت مشکلت را با او در میان بگذار و سریع سر اصل مطلب نرو کمی از اینکه براش دلتنگی و دوست داری بیشتر در آغوشش باشی و ...  بگو و بعد مسائل دیگر
    ان شاا... که مشکلت حل شود
    همیشه عاشقانه زندگی کنی
    التماس دعا

7. نامزدم این 3ماه تابستونو کارآموزی داره واسه  همین نمیتونه زودتر از سر کار برگرده مشکل اینجاست که برادرمم اونجا کار میکنه اصلا نمیتونه زودتر برگرده تازه به غیر از جمعه روزهای دیگه حتی تعطیلات رسمی رو هم باید بره سر کار(فقط واسه این که کار آموزه)
    بعد تابستون 1 ترم دیگه باید بره دانشگاه تا درسش تموم شه بعد اون اگه خدا بخواد کارمند یه شرکت میشه
    من فقط مشکلم این تابستونه که نیازمو چکار کنم؟ میدونم اونم احتیاج داره ولی کاری از دستش برنمیاد
    وگرنه بعد تابستون مشکل دیگه ای نداریم

8. سلام
    به اميد خدا اين يكي دو ماه هم تموم ميشه و ميگذره،مهمه كه چه جور بگذره،ولي همه چيز
    بستگي به نوع برخورد شماداره كه توي اين جريان شما چطور رفتار كنيد،از گفتن و حرف زدن با زبان ساده وداشتن كمي سياست براي جلب توجه همسرتان گرفته تا پا پيش گذاشتن شما واسه يك رابطه عاشقانه و دوست داشتني كه اون هم نياز به سياست زنانه شماداره !!!!
    اميد به خدا

9. با سلام
    دوست گرامی بنظرم این یکی و دوماه رو با مطالعه و ورزش و دوش آب سرد و خوردن غذاهای سرد ،  و حضور در جمع ،سر کن (چون باعث کمتر شدن شهوت میشه) و بعد از اون که مشکل حله!
    چون به استرسش نمی ارزه .
    موفق باشید.

10. دوست عزيز من پيشنهاد ميكنم خود را با ورزش وسرگرميهاي ديگر مشغول كني واز خواندن داستانهاي رابطه جنسی هم خوداري كني وهمين طور فيلمهاي كه در مورد رابطه عشقي هست وشمارا احساساتي ميكنه  در ضمن همش به رابطه جنسي فكر نكن چون بعد از ازدواج كامل از آن استفاده كامل را خواهي برد به طوري كه خسته بشي ولي با نامزدت در ميان بگذار واحساسات دروني خودت را نيز به هنگامي كه پيش هم هستيد بروز بدهيد بهتر است واونيز به اين رابطه نياز دارد هر چند كه خسته باشد  
    بالخره هم احساساتي دارد كه با وجود شما برانگيخته ميشود وخود به خود سيع ميكند تا وقت بيشتري براي شما بگذارد وبيشتر به سراغت بيايد بايد نامزدت ازخودش وخوابش بگذرد تا شما را به دست بياورد همه آنهاي كه نامزد ميكنند سر كارميروند ويا درس ميخوانند ويا شرايت سختتري دارند ولي ازقديم گفتند هركه طاوس خواهد جور هندوستان بايد كشد
    پس شماهم تلاش كن از او بخواه بيشتر به سراغت بيايد به سينما قسمت خانوادگي برويد به خانه اقوام وجاهاي خلوت كه احساس امنيت وآرامش بيشتري ميكنيد وتنها ميتوانيد باهم باشيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید