شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارتباط بین نعوظ سخت و ناتوانی جنسی در آینده؟

1. سلام دوستان. سئوال یک دوست رو اینجا مطرح می کنم . امیدوارم جواب درست رو بتونه از اینجا بگیره.

ایشون یک سالی هست که ازدواج کردند. شوهرشون 30 سالشه . مسالش اینه که شوهرش باید حتما با معاشقه ی طولانی و مکیدن پستانهاش توسط همسرش به حالت نعوظ دست پیدا کنه. البته بعد از نعوظ هم دیگه هیچ مشکلی ندارند و رابطه جنسی کاملا خوبی دارند.فقط سوالش اینه که آیا این مساله که همسرش برای نعوظ به مدت بیشتری احتیاج داره میتونه در آینده با بالا رفتن سن همسرش به ناتوانی جنسی برسه؟
    البته این درسته که کیفیت این قضیه در ادمهای مختلف متفاوته ولی معمولا اکثر مردها با لمس جنس مخالف و حتی فکر کردن به این مسائل به حالت نعوظ دست پیدا می کنند.
    البته این آقا قبل از ازدواج همیشه با دوست دخترهاش رابطه رابطه جنسی داشته.

2. سلام من دو ساله که خود ارضائی داشتم.اونم خیلی زیاد شاید بعضی روز ها دوتا یا بیشتر هم می شد ولی حتی نمی دونستم اسم کاری که می کنم چیه.حالا ترکش کردم.من 14-15 سال دارم . در ضمن اریون سختی هم داشتم.1-ممکنه در آینده مشکلی برام پیش بیاد؟
    2-در ضمن آیا ممکنه تو این سن پروستات بگیرم یا در آینده تهدیدم کنه؟
    3-و سوم اینکه درباره ی بیماری های جنسی مردان می خواستم بدونم و 4- حالا چکار کنم؟
    5-راستی با سونوگرافی می شه عقیم شدن بچه رو زیر نظر داشت تا بعد سقطش کرد؟
    6- آیا نگرانیم موجه هست درحالیکه تمام علایم بلوغ رو دارم؟

3. با سلام
    سرکار خانم سایه
    البته با بالا رفتن سن اصولاً تمایلات جنسی رو به کاهش میزاره ولی در مورد شوهر دوست شما نمیدونم  آیا به نا توانی جنسی میرسه یا نه؟ که البته بنظرم نخواهد رسید یعنی تمایل کم میشه ولی از بین نمیره. ولی با توجه به توضیحات شما چون ایشون قبل از ازدواج با دختران دیگر هم همبستری داشته ، قاعدتاً در مورد همسرش کمی تغییراتی را خواهد داشت زیرا افرادی که قبل از ازدواج بطور کلی نزدیکی نداشته اند به قول معروف ، تشنه ترند و همونطور که گفتید حتی با لمس کردن هم بسوی انزال سوق داده میشوند و از طرفی دیگر  شاید هم کلاً  ایشان از اول دیر انزال بوده اند.به هر حال متخصصین مجرب موجود در سایت میتوانند بیشتر راهنمائی نمایند.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. mohsen1995_shir نوشته است: سلام من دو ساله که خود ارضائی داشتم.اونم خیلی زیاد شاید بعضی روز ها دوتا یا بیشتر هم می شد ولی حتی نمی دونستم اسم کاری که می کنم چیه.حالا ترکش کردم.من 14-15 سال دارم . در ضمن اریون سختی هم داشتم.1-ممکنه در آینده مشکلی برام پیش بیاد؟
    3-و سوم اینکه درباره ی بیماری های جنسی مردان می خواستم بدونم و 4- حالا چکار کنم؟

سلام
    1-انشالله مشکلی پیش نمییاد(بعضی از دوستان در این سایت فرقی بین خودارضایی و رابطه جنسی از نظر مضرات نمیدونن)،فکر نمیکنم مشکل پروستات پیش بیاد،من معتقدم خود ارضایی رو هر چه زودتر ترک کنی به نفعته،(یه سرچ کوچیک در مورد خودارضایی و استمنا و.. کنی تو همین سایت نتایج جالبی به دست مییاری)واللا نیدونم با سونوگرافی بشه(معمولا برای فهمیدن عقیم بودن یا نبودن ازمایش اسپرم میدن ولی جنینو نمیدونم)

5. mohsen1995_shir نوشته است: سلام من دو ساله که خود ارضائی داشتم.اونم خیلی زیاد شاید بعضی روز ها دوتا یا بیشتر هم می شد ولی حتی نمی دونستم اسم کاری که می کنم چیه.حالا ترکش کردم.من 14-15 سال دارم . در ضمن اریون سختی هم داشتم.1-ممکنه در آینده مشکلی برام پیش بیاد؟

از همین الان تصمیم به ترک خودارضایی بگیر .. با توکل به خدا میتونی ترکش کنی ..
    من هم فکر نمیکنم مشکل خیلی جدی ای برات پیش اومده باشه تا الان .. البته این طوری که شما میگی خیلی وابستگی شدید پیدا کردی .. بزرگترین ضرر خودارضایی هم همین ایجاد وابستگیه .. تصمیم جدی به ترکش بگیر .. کم کم موفق میشی ..

6. saye_a نوشته است: سلام دوستان. سئوال یک دوست رو اینجا مطرح می کنم . امیدوارم جواب درست رو بتونه از اینجا بگیره.

ایشون یک سالی هست که ازدواج کردند. شوهرشون 30 سالشه . مسالش اینه که شوهرش باید حتما با معاشقه ی طولانی و مکیدن پستانهاش توسط همسرش به حالت نعوظ دست پیدا کنه. البته بعد از نعوظ هم دیگه هیچ مشکلی ندارند و رابطه جنسی کاملا خوبی دارند.فقط سوالش اینه که آیا این مساله که همسرش برای نعوظ به مدت بیشتری احتیاج داره میتونه در آینده با بالا رفتن سن همسرش به ناتوانی جنسی برسه؟
    البته این درسته که کیفیت این قضیه در ادمهای مختلف متفاوته ولی معمولا اکثر مردها با لمس جنس مخالف و حتی فکر کردن به این مسائل به حالت نعوظ دست پیدا می کنند.
    البته این آقا قبل از ازدواج همیشه با دوست دخترهاش رابطه رابطه جنسی داشته.

سلام

من تو یه مقاله که یادم نیست از کدوم سایت پزشکی بود خوندم که یکی از دلایل اشکالات نعوظ داشتن رابطه ی جنسی قبل از ازدواج میباشد . این به نظر من خیلی مهمه ، چون تو فکر این آقا ممکنه خدایی نکرده نزدیکی با خانم های قبلی باعث بشه یه سری فرق هایی بین همسرشون و اونا تو ذهنش قائل بشه و دیر تر به نعوظ برسه و یا عدم تازگی داشتن تجربه ی نزدیکی باعث بروز این مشکلات بشه .
    در کل به نظر من هم بعیده کسی که به هر صورت به صورت طبیعی نعوظ داره ( بدون مواد و وسایل کمکی ) در آینده دچار مشکل بشه . چون همه آدما با هم فرق دارن و یکی ممکنه بدون نزدیکی ارضا بشه و یکیم ممکنه حتی دیر نعوظ کنه .

این زمان طولانی رو هم میتونن با معاشقه ی بیشتر با هم حل کنن و نقاط حساس همدیگر و بیشتر تحریک کنن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید