شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راه حلی برای سرد مزاجی وخیم مردان

1. با سلام من دوستم مشکلی دارن و از من خواستن اینجا مطرح کنم تا اقای دکتر و دوستان کمک کنند
    دوستم 7 ساله ازدواج کرده خانمی 29 ساله هستند و شوهرشون 33 دارند در ضمن یه پسر 5 ساله هم دارند . حدودا 3 ساله اخیر غرایز مردانه شوهرشون خیلی کم شده و از اول هم غرایز قوی نداشتند البته مشکل زود انزالی شدید هم دارد که با یک دوره دارو هیچ تاثیری در بهبودش نداشته . اخیرا با پیشنهاد خانمش به مشاور و اورولوز و پزشک گیاه درمانی مراجعه کردن هنوز در مدت یکی دو روز توقعی از اثر داروها ندارند ولی بر اثر صحبتهای مشاور رفتارهای مثبت و نادری در ایشون پیدا شده ولی بعد از چند روز و کمرنگ شدن اثر مشاوره این رفتارها هم سیر نزولی داشته ایا امیدی به بهبود ایشون هست با ادامه مشاوره یا نه ؟ و اگر تاثیری هست این تاثیر چقدر می تونه در وجود اون اقا پایدار باشه؟ ممنون

2. eshgheamir نوشته است: با سلام من دوستم مشکلی دارن و از من خواستن اینجا مطرح کنم تا اقای دکتر و دوستان کمک کنند
    دوستم 7 ساله ازدواج کرده خانمی 29 ساله هستند و شوهرشون 33 دارند در ضمن یه پسر 5 ساله هم دارند . حدودا 3 ساله اخیر غرایز مردانه شوهرشون خیلی کم شده و از اول هم غرایز قوی نداشتند البته مشکل زود انزالی شدید هم دارد که با یک دوره دارو هیچ تاثیری در بهبودش نداشته . اخیرا با پیشنهاد خانمش به مشاور و اورولوز و پزشک گیاه درمانی مراجعه کردن هنوز در مدت یکی دو روز توقعی از اثر داروها ندارند ولی بر اثر صحبتهای مشاور رفتارهای مثبت و نادری در ایشون پیدا شده ولی بعد از چند روز و کمرنگ شدن اثر مشاوره این رفتارها هم سیر نزولی داشته ایا امیدی به بهبود ایشون هست با ادامه مشاوره یا نه ؟ و اگر تاثیری هست این تاثیر چقدر می تونه در وجود اون اقا پایدار باشه؟ ممنون

سلام

مشکل کاهش میل جنسی و سردمزاجی معمولا با دو روز مصرف قرص و یک جلسه مشاوره حل نمیشه
    همینکه ایشون به مشاور و اورولوژیست مراجعه کرده اند یعنی خیلی منطقی هستند و باید مجسمه شون رو ساخت و وسط همین تالار نصب کرد چون اغلب آقایان ایرانی اصلا نمی پذیرن که مشکلی دارن

سردمزاجی علل روحی روانی و هورمونی می تونه داشته باشه . همچنین چاقی بیش از حد و دیابت و تیروئید و ... بی تاثیر نیست .
    پس ایشون بهتره از همه لحاظ چک بشن و از اونجایی که علت اغلب این سردمزاجی ها روحی - روانیست ، بهتره بحث مشاوره رو هراز گاهی داشته باشن . ضمنا درمانهای دارویی رو هم جدی بگیرن
    و نظر من اینه که پزشک اورولوژ بسیار علمی تر از گیاه درمانی هست . زیر نظر ایشون ادامه بدن بهتره
    وقتی ایشون همکاری می کنن یعنی خدا دوستتون رو خیلی دوست داره . پس ادامه بدن و مطمئن باشن مشکل حل میشه

در کنار همه اینها ورزش و تحرک هم بسیار مفیده . هم در کاهش استرس هم در وضعیت فیزیکی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. با سلام
    دوست عزیز
    ضمن ادامه درمان توسط پزشک متخصص، پیشنهاد میکنم دوستون در دفعات متعدد با کمترین  فاصله زمانی نسبت به تحریک شوهرشون و در نهایت ایجاد آمیزش  اقدام کند (چه از نظر جسمی و چه از نظر فکری-بطوریکه حتی با پوشیدن مداوم لباسهای تن نما در منزل هم، چون موجب تحریک مردان میشود ، این امکان رو فراهم کند ) .ضمناً در سبد غذائی ایشان از موادی که گرمازا(مانند خرما،عسل،خشکبارها،موزونارگیل و...) و تند(مانند فلفل) هستند، بیشتر استفاده نمایند.
    در خصوص زود انزالی هم  توصیه میکنم دستورالعملی رو که یکی از دوستان بنام marmargol2002 در جوابیه پست "سئوال درباره اسپری بی حسی ویاگرا" عنوان نموده که بسیار مدون و قابل اجراست،رو مطالعه فرمایند.
    موفق و بهروز باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید