شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرده بکارت ..

1. cyber نوشته است: آقا من شنیدم که پرده حلقوی رو 1 از 1000 نفر داره و درسته ؟
    بعد فقط در یک صورت پارم میشه , اون هم اگر یک آلت خیلی بزرگ پارش کنه
    اما مگه حلقوی پاره هم میشه ؟

سلام

بعید می دونم آماری در این رابطه وجود داشته باشه ، چون این آمارها رو معمولا کشورهای درست حسابی تهیه می کنند و در این کشورها موضوع بکارت اونقدرها اهمیت ندارد . از طرفی با یک حساب سر انگشتی هم بنظرم موضوع خیلی بیش از 1 در 1000 هست

ضمن اینکه بکارت حلقوی هم ممکنه دچار پارگی و خونریزی بشه ، بستگی داره ارتجاعی باشه یا نه ؟ منفذش کوچک باشد یا خیر و در آخر حتی اگر دچار پارگی نشود و خونریزی نکند بازهم آثار رابطه جنسی بصورت لهیدگی و ساییدگی  در لبه های بکارت مشخص می شود و از این جهت گواهی سلامت صادر نخواهد شد .

2. با سلام
    یه سوال از اقای دکتر و دوستانی که اطلاعات دقیق دارند میخواستم بکنم .این درسته که از روی بکارت اسیب دیده می شه شخصی که اون را از بین برده را شناسایی کرد.یعنی اگر دختری بگه این اتفاق توسط فلان کس افتاده راهی برای اثباتش هست؟ من شنیدم که مقدوره و از روی بقایای اون.....می شه با ازمایش تشخیص داد. یک همچین چیزی صحت داره؟

3. با سلام ...
    چندی پیش یکی از دوستانم، بعد از تماس با نامزدش و ارضا دو طرف بدون دخول برای لذت بیشتر بعد از ارضا همینطور روی هم خوابیده بودند که با دوستم ( روی شکم خوابیده بود و نامزدش بروی او ) تکانی بخودش میدهد و متاسفانه طبق گفته پزشک قسمت کوچکی از پرده اش آسیب می بیند ... خونریزی هم داشته اند ...

بنابراین ما مجبور شدیم که برای ترمیم آن اقدام کنیم و دکتر پیشنهاد ترمیم با لیزر را دادند چون عمق پارگی کم و اصلا دخولی در کار نبوده اما برای بار دوم امکان خونریزی صفر بوده ... خلاصه اینکه دوست من چند صد هزار تومانی متضرر شد و با لیزر ترمیم کرد ...

حالا سوال من این است آیا چنین عملی مشخص می شود ؟ دکترش قاطعانه می گفت خیر و حتی تاکید داشت همکارانم هم نمی توانند تشخیص دهند ...
    از آن زمان هفت ماه می گذرد و دوستم شهامت رفتن دوباره نزد دکتر را ندارد ...

می شه از ترمیم ها و عوارض آن توضیحی بدهید ؟!

4. eshgheamir نوشته است: با سلام
    یه سوال از اقای دکتر و دوستانی که اطلاعات دقیق دارند میخواستم بکنم .این درسته که از روی بکارت اسیب دیده می شه شخصی که اون را از بین برده را شناسایی کرد.یعنی اگر دختری بگه این اتفاق توسط فلان کس افتاده راهی برای اثباتش هست؟ من شنیدم که مقدوره و از روی بقایای اون.....می شه با ازمایش تشخیص داد. یک همچین چیزی صحت داره؟

سلام

این در تخصص پزشک قانونی هست . قطعا در ساعات و شاید روزهای اول از طریق شواهد بشه این تشخیص رو داد
    ولی اینکه رابطه 7-8 ماه قبل رخ داده باشد و شکایت امروز مطرح بشود ، بنظر من خیر امکان اینکه با علم پزشکی بشود مشخص کرد فرد خاصی باعث ازاله بکارت شده ، خیر شدنی نیست .
    بلاخره باید شواهد فیزیکی مثل وجود خون و ، منی و سایر ترشحات و اجزائی که حاوی DNA شخص متهم باشه ، وجود داشته باشه .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. nox7 نوشته است: با سلام ...
    چندی پیش یکی از دوستانم، بعد از تماس با نامزدش و ارضا دو طرف بدون دخول برای لذت بیشتر بعد از ارضا همینطور روی هم خوابیده بودند که با دوستم ( روی شکم خوابیده بود و نامزدش بروی او ) تکانی بخودش میدهد و متاسفانه طبق گفته پزشک قسمت کوچکی از پرده اش آسیب می بیند ... خونریزی هم داشته اند ...

بنابراین ما مجبور شدیم که برای ترمیم آن اقدام کنیم و دکتر پیشنهاد ترمیم با لیزر را دادند چون عمق پارگی کم و اصلا دخولی در کار نبوده اما برای بار دوم امکان خونریزی صفر بوده ... خلاصه اینکه دوست من چند صد هزار تومانی متضرر شد و با لیزر ترمیم کرد ...

حالا سوال من این است آیا چنین عملی مشخص می شود ؟ دکترش قاطعانه می گفت خیر و حتی تاکید داشت همکارانم هم نمی توانند تشخیص دهند ...
    از آن زمان هفت ماه می گذرد و دوستم شهامت رفتن دوباره نزد دکتر را ندارد ...

می شه از ترمیم ها و عوارض آن توضیحی بدهید ؟!

سلام

تنها راه پیش روی دوست شما مراجعه به متخصص هست و از اینجا هیچ نظری نمی شه داد
    و حدس و گمان غیرعلمی هم جواب شما نیست

احتمال اینکه بکارت ترمیم شده توسط متخصص زنان - نچندان با تجربه - قابل ردیابی نباشد وجود دارد ولی پزشکی قانونی بعیده نتونه از پس تشخیصش بر بیاد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  6. سلام.
    1-چگونه میشه فهمید که کسی پرده بکارت دارد یا نه البته بدون آزمایش؟
    2-من با شخصی رابطه داشتم و ایشون بد از 2 یا 3 روز بد از ادات ماهیانه اش با من رابطه داشتن و ایشون پرده دارن و بد از رابطه به گفته خودشون ازشون لخته خون یا خون کمی آمده این خون آیا بقیه آدات ماهیانه هستش؟البته لازم به ذکر است من داخل نکردم

7. Alirezar نوشته است: سلام.
    1-چگونه میشه فهمید که کسی پرده بکارت دارد یا نه البته بدون آزمایش؟
    2-من با شخصی رابطه داشتم و ایشون بد از 2 یا 3 روز بد از ادات ماهیانه اش با من رابطه داشتن و ایشون پرده دارن و بد از رابطه به گفته خودشون ازشون لخته خون یا خون کمی آمده این خون آیا بقیه آدات ماهیانه هستش؟البته لازم به ذکر است من داخل نکردم

تا زمانی که چیزی داخل وازن نشه هایمن (پرده بکارت) آسیب نمیبینه که شما هم که میگید داخل نکردید پس پرده سالمه
    اون خونریزی هم از تغییرات هورمنی یا استرس بعد رابطه ایجاد میشه و فکر نکنم چیزه خاصی باشه

8. با عرض سلام و خسته نباشید
    من سه ساله نامزد دارم مدتی قبل همسرم به من دست می زد و بعد از 2 ساعت من چند قطره خون دیدم ممکن به پرده من اسیبی رسیده باشد البه من چند روز از پریودی شدنم می گذشت خیلی ناراحتم اگه مکنه منو راهنمایی کنید از زحمات شما ممنونم

9. ashk_30 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    من سه ساله نامزد دارم مدتی قبل همسرم به من دست می زد و بعد از 2 ساعت من چند قطره خون دیدم ممکن به پرده من اسیبی رسیده باشد البه من چند روز از پریودی شدنم می گذشت خیلی ناراحتم اگه مکنه منو راهنمایی کنید از زحمات شما ممنونم

سلام

کسی نمی تونه به شما کمک بکنه چون دقیقا مشخص نیست بین شما و ایشون چه اتفاقی رخ داده و منظور شما از دست زدن چیه ؟ اگر قرار بود با دست زدن به خانمی بکارتش از بین بره ، عملا هیچ خانمی باکره نبود
    از طرفی فقط می تونم بگم که

1- بکارت تنها در صورت ورود جسم نسبتا سخت به واژن آسیب می بیند و با دست زدن به قسمتهای خارجی آلت تناسلی مشکلی برای بکارت ایجاد نمی شود
    2- خونریزی بکارت معمولا بعد از آسیب دیدن رخ می دهد و اینجوری نیست که خون صبر کن ، 2 ساعت بعد بیاید !

10. يکي از دوستانم تازه ازدواج کرده قبل ازدواج برگه معاينه هيمن از دکتر گرفت که دکتر بهش گفت بکارت از نوع حلقوي و لبه ها دندانه دار هست، و در مورد اينکه آيا خونريزي داره يا نه ، دکتر گفت خونريزي داره ولي مقدارش مشخص نيست، حالا کم باشه يا زياد ولي خونريزي داره .
    ايشون تو شب ازدواج بعد از عمل دخول ، هيچ خونريزي و دردي نداشته و ظاهرا داماد به بکارتش شک کرده، مجدد به همون دکتر مراجعه کردن، دکتر گفته الان پرده اي وجود نداره،
    سوال من اين هست با توجه به اين جريان آيا امکان داره دکتر در  مراجعه اوليه ، نوع پرده و اصلا وجود پرده رو اشتباه تشخيص داده باشه، و دوم اينکه چند درصد امکان داره پارگي پرده توسط آلت مرد بدون درد و خونريزي باشه، مثل همين مورد دوستم.
    من تا حالا بدون درد و خونريزي نشنيده بودم، مثلا در مورد خواهرم زماني که ازدواج کرد، ميگفت درد و خون زيادي داشت و تا دو سه هفته بعد هم موقع دخول درد داشت
    البته دوستم به من گفت که دو سه تا لکه قهوه اي رنگ صبح روز بعد (  نه در همان لحظه آميزش ) در لباس زير خود مشاهده کرده .

11. عجب مردی بوده اون مرد..........
    در مورد تشخیص پرده که نه ولی در مورد تشخیص خونریزی جای یه کم شکه!!
    دوستتون هم خونریزی داشتن
    همون لکه هایی که صبح روز بعد متوجه شدند احتمالا همون خونریزی پرده بوده

همه که درد ندارند
    اونم بستگی به شرایط داره مثل نوع پرده ..میزان عشقبازی...

12. kimiaa نوشته است: يکي از دوستانم تازه ازدواج کرده قبل ازدواج برگه معاينه هيمن از دکتر گرفت که دکتر بهش گفت بکارت از نوع حلقوي و لبه ها دندانه دار هست، و در مورد اينکه آيا خونريزي داره يا نه ، دکتر گفت خونريزي داره ولي مقدارش مشخص نيست، حالا کم باشه يا زياد ولي خونريزي داره .
    ايشون تو شب ازدواج بعد از عمل دخول ، هيچ خونريزي و دردي نداشته و ظاهرا داماد به بکارتش شک کرده، مجدد به همون دکتر مراجعه کردن، دکتر گفته الان پرده اي وجود نداره،
    سوال من اين هست با توجه به اين جريان آيا امکان داره دکتر در  مراجعه اوليه ، نوع پرده و اصلا وجود پرده رو اشتباه تشخيص داده باشه، و دوم اينکه چند درصد امکان داره پارگي پرده توسط آلت مرد بدون درد و خونريزي باشه، مثل همين مورد دوستم.
    من تا حالا بدون درد و خونريزي نشنيده بودم، مثلا در مورد خواهرم زماني که ازدواج کرد، ميگفت درد و خون زيادي داشت و تا دو سه هفته بعد هم موقع دخول درد داشت
    البته دوستم به من گفت که دو سه تا لکه قهوه اي رنگ صبح روز بعد (  نه در همان لحظه آميزش ) در لباس زير خود مشاهده کرده .

با سلام!
    بله. ممکنه پاره شدن و یا باز شدن هایمن در بعضی از انواع آن همراه با خونریزی خیلی کمی باشه که خیلی آشکار نشه و مقدار دردش هم بستگی زیادی به آمدگی فرد داره و ممکنه درد تا حدی که ملموس نباشه کاهش پیدا کنه. احتمالا همون لکه های قهوه ای حاصل از پاره شدن و یا باز شدن هایمن بوده. البته خوب نیست که تا این حد نسبت به این قضیه وسواس داشت و در ذهن ایجاد سوال کرد چون سوال ها پشت سر هم به ذهن خطور می کنه تا جایی که ممکنه ایجاد شبهه و ایهام کنه.
    موفق باشی!

13. یک سئوال دارم

وقتی بعد از اولین نزدیکی و پاره شدن پرده ی بکارت تکه ی کوچک گوشت مانندی همراه با کمی خون از واژن خارج شود نشانه ی این است که نوع پرده دوقسمتی یا همان تیغه ای بوده است ؟ با توجه به این که فقط در این نوع از پرده است که تیغه یا همان تکه ی اضافی مشاهده می شود و در تصویر باقی پرده ها چنین زائده ای دیده نمی شود .

14. سلام مجدد منظور من از اینکه چگونه میشه فهمید کسی پرده بکارت دارد یا نه این است که مثلا شخصی به من میگه من پرده دارم من از کجا میتونم بفهمم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 22 از 36
رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید