شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فوائد منی

1. فوائد منی چیست؟ایا اصلا فایده ای دارد ؟خوردنش ضررندارد؟

2. babanoel نوشته است: فوائد منی چیست؟ایا اصلا فایده ای دارد ؟خوردنش ضررندارد؟

هیچ گونه فایده خاصی برای بدن نداره فایده اصلیش فقط موجب بارداری میشه
    منی پر از میکروب و باکتری هست خوردن آن ضرر داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. قبلا به این سوال جواب داده شده بود.
    منی هیچ فایده ای نداره...هیچ انرژی یا خاصیتی هم نداره...منی حاوی اسپرم،مواد قندی برای تامین انرژی اسپرم در راه رسیدن به تخمک و مواد قلیایی برای خنثی سازی ادرار به جای مونده در آلت آقایون و همچنین از بین بردن میکروبهای درون مهبل زن...
    پس هیچ خاصیتی نداره برای خوردن....
    خوردنش هم باعث انتقال میکروبهای سطح آلت به درون بدن می شه ...پس خوردنش به هیچ وجه توصیه نمی شه....

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. البته به جز مواردی که در بالا گفته شد حاوی فروکتوز و ویتامین Cهم هست

خوردنش اصلا توصیه نمیشه (از لحاظ علمی و شرعی!)
    منابع دیگری هم برا تامین ویتامین هست!!!

5. پس اینکه میگن واسه سفیدی و خوش فرم کردن بدن میشه ازش استفاده کرد الکیه؟ دیدین بعضی جاها میمالن به بدنشون ؟

6. mr_mamali نوشته است: پس اینکه میگن واسه سفیدی و خوش فرم کردن بدن میشه ازش استفاده کرد الکیه؟ دیدین بعضی جاها میمالن به بدنشون ؟

هیچ جا از منی برای سفیدی و خوش فرم شدن و ... استفاده نمیشه ،
    منی هیچ کاربردی بجز تولید مثل ندارد .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. منی هیچ فایده ای نداره

8. سلام دوستان
    از منی برای تولید برخی مواد آرایشی استفاده میشه.....البته نه در ایران......
    اما اینکه خوردنش مضر در اون شکی نیست......ولی بسیاری خانمها اگر پوستشون به منی حساسیت نداشته باشه برای لطیف شدن و صاف شدن میتونن ازش استفاده کنن......البته قبلش واجب روی بخشی از پوست پشت دست یا روی مچ امتحان کنن.........چون ممکنه ایجاد جوشهای ریز یا التهاب پوست صورت بکنه.

9. دوست من وقتی اینهمه کرم و ویتامینهای مختلف در بازار وجود داره چه لزومی به منی و استفاده از اون هست؟؟؟اونم منی با اینهمه میکروبی که از پوست جمع می کنه و ممکنه باعث بیماری های پوستی بشه....اصلا استفاده ازش توصیه نمی شه....ضمنا با اینهمه مواد شیمیایی که ساخته شده و مواد طبیعی،آخه استفاده از منی در لوازم آرایشی به نظر شما عاقلانه س؟؟؟یعنی چند نفر رو استخدام کردن که منی شون رو بگیرن و استفاده کنن؟؟؟؟شاید هم دستگاهی ساختن که منی رو به صورت مصنوعی و به مقدار زیاد برای لوازم آرایشی تولید کنه!!!!!خواهشا اول فکر کنید بعد پستی رو بفرستید!!!!!!

10. سلام دوست عزیز
    من همینطور الکی حرفی رو نمیزنم..........رشته ای که من خوندم به من این اجازه رو میده در باره ترکیبات و پیوندها بیشتر بدونم و تحقیق کنم.......
    خانم عزیز.......همونطوری که میدونید مواد آرایشی باید از موادی تهیه بشن که به بدن انسان نزدیک باشن........تمام تلاش محققان در این رشته علمی اینه که مواد ارایشی اسیبی به پوست انسان نروسونه......برای همین از خیلی مواد تولیدی خود بدن انسان استفاده میکنن....
    به طور مثال از جفت انسان برای تولید برخی مواد ارایشی استفاده میشه........
    بر عکس ایران که جفت نوزاد دور ریخته میشه در اروپا و امریکا ازون برای تولید همین موادی که شما احتمالا به لبها و گونه هاتون میزنید استفاده میشه......
    بسیاری از کرمها و لوسیونها از ماده ترشحی واژن و منی استفاده میشه......به نظر من بهتر شما کمی مطالعاتتون رو گسترش بدید ......
    شاید این ماده حاوی میکروی و برخی مواد مضر باشه........ولی حاوی مواد مفید هم هست...

11. سلام....اینکه چند نفرو استخدام میکنن یا خودشون اینکارو میکنن ما نمیدونیم اما ساده ترینش اینه که از بانک اسپرم مثلا بگیرن اما اینکار انجام شده واز منی توی لوسیون یا لوازم آرایش استفاده شده اما نه اونقد معمول که به دست من و شما برسه اگر شک دارید کافیه برید گوگل و عبارت semen in cosmetics ingredientسرچ کنید

12. raha250 نوشته است: سلام....اینکه چند نفرو استخدام میکنن یا خودشون اینکارو میکنن ما نمیدونیم اما ساده ترینش اینه که از بانک اسپرم مثلا بگیرن اما اینکار انجام شده واز منی توی لوسیون یا لوازم آرایش استفاده شده اما نه اونقد معمول که به دست من و شما برسه اگر شک دارید کافیه برید گوگل و عبارت semen in cosmetics ingredientسرچ کنید

سلام

اینکه در سرچینگ ماشین گوگل و کلا اینترنت مطلبی پیدا بشود دلیل بر علمی بودن و عملی بودن آن نیست .
    فرضا در اینترنت می خونیم که فلانی به باباش بی احترامی کرد و سوسک شد یا اونیکی 15 روز دمپای پاش کرد و قدش 10 سانت رشد کرد اما قرار نیست که هرچیزی که در اینترنت خوندیم رو باور کنیم .

با اینکه کل این جریان از نظر من فرسنگها با منطق و علم فاصله داره اما نمی خوام ردش کنم فقط تا وقتی شما یا دوستمون سارا که تحصیلاتشون هم در این رابطه هست مدرک معتبری ( نه سایت شخصی و تجاری ) در این باره ارائه ندهند ترجیح می دم مثل همیشه به این موضوع استفاده از مایع منی در کرم ها و لوسیونها با دیده تردید نگاه کنم .

در اینترنت مقالاتی در مورد استفاده از ترشحات حلزون و یا بدتر از اون بتازگی در مورد استفاده از سلول بنیادی جنین گوسفند در کرمهای زیبایی دیده میشه اما کسی که با فرآیند دستیابی با سلول بنیادی آشنا باشه از خوش می پرسه
    آیا این تکنولوژی انقدر دستیافتنی و عمومی شده که فلان شرکت درجه 3 تولید کرم می تونه توی محصولاتش از اون استفاده کنه ؟
    برفرض مثال که به این تکنولوژی دستیابی داشته باشن ، کدوم رفرنس پزشکی تایید می کنه که استفاده موضعی ! از سلول بنیادی یک چهارپا ! روی پوست انسان تاثیر مثبت داره ؟!
    و در نهایت به این نتیجه میرسه که اینحرفها تبلیغات تجاری بیش نیست

حالا در مورد منی هم دقیقا همین مساله هست

مثلا چه ترکیبی در منی هست که دز و جذبش انقدر بالاست که می تونه روی پوست مفید باشه ؟
    این چه ترکیبیه که نمیشه از روشهای دیگر بدستش اورد ؟
    فرآیند تهیه منی چگونه هست ؟ بانک اسپرمی که شنیدید اگر برای یک کار تاسیس نشده باشه همین مطلب هست و تازه بیایم فکر کنیم برای تهیه کرم های مختلف به چند لیتر منی احتیاج هست و هر مرد چند میلی لیتر منی می تونه تولید کنه و منی هم مثل شیر ببعی ! نیست که بشه دوشید و ... خلاصه هزار مساله عجیب و غریب دیگه !

بنظر من شما و بخصوص دوستمون خانم سارا بهتره جهت روشن شدن بیشتر مساله به چیزی بیش از شنیده ها استناد کنید . من هم شخصا از هرگونه اطلاعات جدید استقبال می کنم و منعی در قبول مطالبی که تا پیش از این نمی دونستم ندارم بشرطی که مستند و علمی باشند .

13. توی دنیای امروزی هیچ چیز غیر ممکن نیست
    من هرگز نگفتم منی فواید داره چون در تخصص من نیست .
    اما اینی هم که گفتم از صف نونوایی نشنیدم
    .بعدش من نگفتم که بانک اسپرم برای اینکار تاسیس شده .گفتم مثلا میتونن از اونجا تهیه کنن.
    و همینطور  نگفتم توی همه لوسیون ها و کرم ها ازش استفاده میشه.
    حالا اینقد هم این موضوع شبیه افسانه نیست که کسی باورش نکنه.
    بازهم من اصراری ندارم .....تجربه نشون داده بحث کردن با آقایون بی فایده ست.

14. raha250 نوشته است: توی دنیای امروزی هیچ چیز غیر ممکن نیست
    من هرگز نگفتم منی فواید داره چون در تخصص من نیست .
    اما اینی هم که گفتم از صف نونوایی نشنیدم
    .بعدش من نگفتم که بانک اسپرم برای اینکار تاسیس شده .گفتم مثلا میتونن از اونجا تهیه کنن.
    و همینطور  نگفتم توی همه لوسیون ها و کرم ها ازش استفاده میشه.
    حالا اینقد هم این موضوع شبیه افسانه نیست که کسی باورش نکنه.
    بازهم من اصراری ندارم .....تجربه نشون داده بحث کردن با آقایون بی فایده ست.

سلام

بله در دنیای امروز هیچ چیزی غیرممکن نیست اما سوال اینه که چرا ؟ و چطوری ؟ این کار رخ میده
    میشه ترشحات مارمولک رو هم به لوسیونها اضافه کرد اما چرا اینکار مفیده ؟ و چطوری انجام میشه ؟
    سوالاتی هست که بهتره بصورت علمی پاسخ داده بشه بجای اینکه قهر کنید .
    اگر سندعلمی در این رابطه ارائه بشه من استقبال می کنم چون ما اینجا جمع شدیم که از یکدیگر یاد بگیریم و من هم دایره المعارف نیستم ولی بحث باید علمی باشه .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید