شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ادرار حين نزديكي

1. ضمن عذرخواهي از آقاي دكتر به خاطر انتخاب نكردن موضوع مناسب خواهش ميكنم جواب منو بدين چون خيلي واسم مهمه.
    من حين نزديكي با همسرم دچار ادرار شديد ميشم.اين شده واسه من معضل.

2. این مورد عادی هستش و خلیها موقع نزدیکی دچارش میشن سعی کنید قبل رابطه سعی کنید ادار خود را تخلیه کنید و از هر گونه استرس و نگرانی حین رابطه دوری کنید
    به نظر من روی آفکار خود کار کنید و تمرکز داشته باشید به احتمال رفع بشه

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. با سلام
    دوست عزیز بنظرم این مطلب در اثر استرس موجود در شما در آن زمان باشه پیشنهاد میکنم :
    1-زمان،مکان،نور و... همبستری  را طوری انتخاب کنید که  کمترین استرس رو در شما ایجاد کنه.
    2-قبل از این عمل ، حتماً مثانه خودتونو خالی کنید.
    3-در کوران هوای سرد مانند کولر قرار نگیرید.
    4-تا حد امکان ،کمتر از غذا و یا میوه هائیکه مدر (ادرار آور) استفاده کنید.
    انشالله معضل بر طرف خواهد شد در غیر اینصورت از مراجعه به پزشک زنان غفلت نورزید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با توجه به توضيحات شما،من تمام اينا رو در نظر ميگيرم و مثانه رو تخليه ميكنم ولي باز هم همين اتفاق ميفته.

5. سلام
    حس ادرار در زنان در هنگام نزدیکی طبیعی است حتی زمانی که مثانه خالی باشد.اصلا مایعی که شمافرض میکنید ادرار است ادرار نیست و نباید بهش اهمیت بدید(اگه میخواید لذتتون در رابطه جنسی کم نشه)باید کاملا بی خیالش بشید.در این سایت در مورد این موضوع بحث شده است.ولی اسم تاپیک یادم نیست.اگه سرچ کنید پیدا میکنید

6. msety نوشته است: ضمن عذرخواهي از آقاي دكتر به خاطر انتخاب نكردن موضوع مناسب خواهش ميكنم جواب منو بدين چون خيلي واسم مهمه.
    من حين نزديكي با همسرم دچار ادرار شديد ميشم.اين شده واسه من معضل.

سلام

حس ادرار در حین نزدیکی اغلب ناشی از هیجان هست و تا حدودی طبیعیست اما اگر بیش از حد هست و بخصوص اگر احساس می کنید ترشح ادرار هم ممکنه داشته باشید بهتره به متخصص زنان مراجعه کنید چون احتمالا دچار نوعی بی اختیاری در حین هیجان و استرس شده اید .

تمرینات کیگل زنانه ( می تونید سرچ کنید ) می تونه تاحدی به شما کمک کنه .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  7. سلام
    من یه مطلبی خوندم که در مورد ارضای خانمها نوشته بود و توی اون از انزال خانمها گفته بود که اگر خانمها به اوج لذت برسند یک مایعی از بدنشون به مقدار یک یا دو فنجان خارج می شه که خانمها حس میکنند همان ادرار هست ولی در حالی که اینچنین نیست و در مورد شما هم اگر بعد از رسیدن به ارگاسم این حالت به شما دست می ده طبیعی و جای نگرانی نداره چون باید بهتون تبریک گفت که این اوج لذت را تجربه می کنید . می تونید متن انزال خانمها را تو همین سایت جستجو کنید اطلاعات کافی در اون هست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. نمیشه گفت که این حسه همون حس ارگاسمه یا نه
    من فکر نمیکنم مربوط به لذت باشه
    مایعی که هنگام اوج لذت در بعضی خانوما انزال میشه ...اصلا ببینم کی این حس بهت دست میده؟
    وقتی تو اوج لذتی..؟یا نه وقتی تازه شروع کردین؟
    به نظر من شما هنگام رابطه همیشه این ذهنیت رو دارین که الانه که اون حسه بیاد و کوفتم بشه..
    این یه حالت روانی شده برای شما
    اما احتمال دیگه ای هم هست
    مشکل در دفع ادرار
    بهترین راه مراجعه به پزشک زنان و اورولوژیست هست
    شایدشما مشکل اورولوژیکی داشته باشین و ماها بگیم این همون حسه خوب ارگاسمه و باعث بشه که روند درمان شما به تاخیر بیافته و بعدا براتون مشکلات جدی بسازه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. چون میگید مثانشون را قبل از نزدیکی خالی میکنید به نظر میاد این همون حس انزال باشه که بسیار شبیه به حس ادرار داشتنه-....

10. احتمال زیاد شما دارای مثانه ای با ماهیچه های ضعیف هستید ... که در زمان انقباضات عضلانی کنترل خود را از دست می دهید باید با ورزش و دارو درمانی با آن مقابله کنید . به یک اورولوژیست  و متخصص زنان مراجعه کنین شاید لازم باشه کاملا معاینه بشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید