شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روش اور‍ژانسي....

1. baba1347

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من از روش اور‍ژانسي استفاده كردم ولي الان چهار روز گذشته اما عادت ماهانه نشدم چه كار بايد كنم

2. سلام دوست عزیز باید به شما بگویم که اصلا نگران نباشید بعد از خوردن قرص ها ممکنه پریودی شما 3تا10 روز به تعویق بیفته زیاد نگران نباشید واسترس به خود وارد نکنید چون خود همین مسئله باعت تاخیر در پریودی شما میشود.
    با ارزوی بهترین روز ها برای شما

3. با سلام اطلاعات شما اصلا کامل نیست چهار روز از چه تاریخی گذشتهه زمان پریود؟یا مصرف قرص؟ زمان مقاربت چه زمانی بوده است نزدیک تخمک گذاری یا غیر آن؟پریود شما منظم است یا خیر در هر صورت خواندن این مطالب ممکن است مقداری از نگرانی شما دوست عزیز بکاهد:یکی از روشهای جلوگیری بعد از مقاربت مصرف قرص اچ دی دو عدد به فاصله 12 ساعت از یکدیگر تا 72 ساعت بعد از مقاربت میباشد که خوشبختانه  شما این دارو را میل نموده اید و احتمال بارداری تا 89 درصد ساقط میشود.معمولا 90 درصد از زنان به فاصله 21 روز پس از مصرف قرص ها پریود میشوند .دومینو مهم ترین  عامل برای عقب افتادن پریود پس از حاملگی استرس باردار شدن است ،اگر پریود شما منظم است و تا 7 تا10روز پس از  زمان معمول پریود نشدید بهتر است برای اطمینان از عدم وجود بارداری به پزشک متخصص مراجعه کنید.</message>
    <controls>

4. با سلام
    سوال مهمی دارم که تقاضا دارم سریع جواب داده شود

همسر بنده حدود 2 ماه قرص LD مصرف میکرد که بدلیل ناراحتی کبدی دچارهپاتیت و زردی شد، بطوریکه تا 2 هفته تحت درمان بود، با توجه به این موضوع الان رابطه ای برقرار شده که در آن احتمال بارداری میرود، چگونه میتوانم از آن جلوگیری کنم؟ آیا روش اورژانسی امکان دارد دوباره دچار ناراحتی کبدی شود؟ و اینکه آیا داروی ضد بارداری وجود دارد که دفع آن از کلیه ( به جای کبد ) باشد؟

5. rezapashmak نوشته است: با سلام
    سوال مهمی دارم که تقاضا دارم سریع جواب داده شود

همسر بنده حدود 2 ماه قرص LD مصرف میکرد که بدلیل ناراحتی کبدی دچارهپاتیت و زردی شد، بطوریکه تا 2 هفته تحت درمان بود، با توجه به این موضوع الان رابطه ای برقرار شده که در آن احتمال بارداری میرود، چگونه میتوانم از آن جلوگیری کنم؟ آیا روش اورژانسی امکان دارد دوباره دچار ناراحتی کبدی شود؟ و اینکه آیا داروی ضد بارداری وجود دارد که دفع آن از کلیه ( به جای کبد ) باشد؟

سلام

مصرف قرصهای ترکیبی برای کسانی که مشکلات کبدی دارند و یا داروی مخصوص کبد مصرف می کنند منع مصرف دارد و باید با احتیاط فراوان مصرف بشوند
    لذا در اسرع وقت با پزشکی که ایشون رو معالجه کردند تماس بگیرید و از ایشون کمک بخواید . این تنها راهه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید