شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خواب رفتن انگشتان پاوکم خونی

1. من یه 20ساله مه وقتی پرید میشم خونریزی هام خیلی زیاد 3ماه پیش آزمایش خون دادم کم خونی هم نداشتم
    از دیروز که پرید شدم انگشتای پای چپم انگاری خواب رفته سوزن سوزن میشن
    ماساز هم که میدم خوب نمیشه میخواستم ببینم مشکل من به خاطر کم خونیه یا علت دیگه ای داره؟

2. سلام
    وقت بخیر

شما  که ازمایش دادید و مشخص شده که کمخونی ندارید.
    در صورتی که فقط درزمان قائدگی دچار این مشکل میشوید به متخصص زنان مراجعه کنید و در صورت اینکه در همه حال دچار این مشکل هستید به متخصص داخلی مراجعه کنید.
    نگران نباشید چون اضطراب و نگرانی هم میتونه باعث مشکلات زیادی بشه مخصوصا در زمان قائدگیتون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. solonex_2020 نوشته است: من یه 20ساله مه وقتی پرید میشم خونریزی هام خیلی زیاد 3ماه پیش آزمایش خون دادم کم خونی هم نداشتم
    از دیروز که پرید شدم انگشتای پای چپم انگاری خواب رفته سوزن سوزن میشن
    ماساز هم که میدم خوب نمیشه میخواستم ببینم مشکل من به خاطر کم خونیه یا علت دیگه ای داره؟

سلام

البته کم خونی یکی از علل این جریان هست اما وجود نقص در سیستم گردش خون هم می تونه علیرغم عدم کم خونی ، این مشکل رو ایجاد کنه . از طرفی دیابت و فشار غیرمعمول روی اعصاب اون قسمت هم می تونه باعث بروز چنین مشکلی بشه

بنظر من خیلی ساده از کنارش نگذرید و بخصوص بلحاظ قند و چربی خون چک بشید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  4. تو همون آزمایش قند وچربی خونم بررسی شد که نرمال بودن
    فکر کنم به خاطر راه رفتن زیاد با کفش پاشنه بلند باشه (همون فشار غیر معمول که فرمودین)
    ممنونم از راهنمایی وکمکتون

5. به علت خونریزی زیاد شما در واقع دچار حالتی شده اید که در پزشکی به ان هاپر منوره میگویند. در ضمن باید ببینید در ازمایش کم خونی شما چه چیزی تعیین شده:mcv-hcv-mchv-rdwاغگر اینها همه نرمال باشند میتوانید از عدم کمخونی خود مطمئن شوید. انگاه باید دنبال علل دیگر بگردید.

من به شما توصیه میکنم به یک متخصص داخلی یا فوق تخصص غدد نیز مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید