شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال جنسی (احتمال باردار شدن)

1. Shahab نوشته است: با سلام
    چند تا سوال داشتم:
    1- در ترشحات قبل انزال ممکنه مقداری منی باشه. با توجه به این موضوع در صورتی که هر دو نفر لباس زیر داشته باشن به طوری که لباس زیر ها به دلیل ترشحات خیس شده باشن و برای مدت طولانی به هم برخورد کنن احتمال بارداری وجود داره؟
    2- در صورتی که لباس زیر وجود نداشته باشه و این ترشحات مستقیما به واژن برخورد کنن احتمال بارداری هست؟
    3- در صورتی که بعد از انجام رابطه جنسی و ادرار زوجین داخل وان پر از آب بشینن به طوری که خانوم روی آقا نشسته باشه (بدون دخول و با احتمال برخورد آلت ها) احتمال بارداری وجود داره؟
    4-تا چند روز بعد از پایان قاعدگی می توان از باردار نشدن مطمئن بود؟
    5-آیا با استفاده ی صحیح کاندوم احتمال پارگی یا بیرون ریختن منی وجود دارد؟
    6-روی بعضی کاندوم ها می نویسه به محض شروع انزال باید آلت خارج بشه! آیا تا پایان انزال نمیشه آلت داخل بمونه و به دخول ادامه داد و مطئن بود که کاندوم پاره نمیشه؟

با سلام

1- این مدلی خیر
    2- احتمالش خیلی بالا نیست اما منتفی هم نیست .
    3- فیلم مارمولک رو دیدی ؟ اگر زن و مرد فضا نورد در فضا بهم برخورد کنند ... یادته ؟
    در این حالتی که شما گفتی اگر انزالی رخ نده احتمال بارداری واقعا بعیده  اما اگر انزال توسط مرد صورت بگیره اونوقت مثل مورد 2 احتمالش هست هرچند خیلی بالا نباشه
    4- بستگی به نظم قائدگی داره ، در قائدگی های منظم این حالت 4-5 روز ممکنه باشه در قائدگی های نامنظم 1 روز و شایدم کمتر ! چیزی که باید بدونی اتکا به روش SAFE PERIOD یا جلوگیری تقویمی با شکست 20-30% ی اصلا روش توصیه شده ای نیست
    5- با استفاده صحیح از کاندوم استاندارد . احتمال شکست در حد صفر هست اما صفر نیست
    6- من چنین چیزی نشنیدم . چیزی که توصیه شده اینه که پس از انزال و پیش از خارج شدن آلت از حالت نعوظ ، با رعایت اصول ، آلت رو خارج می کنید و کاندوم رو خارج می کنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  2. چند تا از همون برخورد زن و مرد در فضاSmile)
    همون سوال 3 قبلی: مگه در صورت برخورد آلت ها احتمال ناچیز بارداری وجودنداره؟ در وان آب هم اگر آلت ها برخورد داشته باشه فرق می کنه؟ انقد حساسمنمی خوام آخه به این زودیا پدر بشم D: در مورد کاندوم هم گفته میشه هنگامنعوظ باید روی آلت قرار بگیره! منظور بلافاصله قبل از دخوله؟ یا اولین بارکه به نعوظ رسید! چون در صورت معاشقه ی طولانی ممکنه الت از حالت نعوظخارج بشه! مشکلی ایجاد نمیشه؟
    2 سوال فضایی دیگه:ِ همون سوال 1! با این فرق که فقط 1 یکی از زوجین لباس زیر داشته باشه! بازم احتمالش صفره؟
    در صورتی که اسپرم روی شکم یا سینه یا هر قسمتی  غیر از آلت ریخته بشه وبعد با دستمال تمیز بشه به هر حال 1 مقدار جزیی به صورت نم و یا حالتچسبناکی باقی می مونه! در صورت استحمام احتمالش هست این مقدار جزیی با آبپایین بیاد و به آلت تناسلی برسه و باعث بارداری بشه؟
    ممنون

3. احتمالش هست , انقدر هم دردسر داره که نگو , یخواطر این میگن برین قرص اورژانسی بخورید بعد از کارتون , شاید اصلا نفهمیدین کجا ریخت
    کاندم هم اگه بخری نوشته چطوری باید مصرف بشه , سعی کن وقتی میخوایدخول روشروع کنی کاندوم بزاری نه موقع عشق بازی چون اگه شلبشه در میاد واونچسبندگی ابتدایی رو نداره دردسر میشه
    تو وان حموم احتمالش کمه   چون اسپرم سریع شناور میشه و یکم جامد میشه
    واظب باش اگه روی شکم بریزی که چیزی نمیشه اما اگه جایی بریزی کهشورتمیاد روش ممکنه با عرق هم احتمالش باشه که به مهبل برسه و بی چاره کنهآدمرو
    من هم دیگه انقدر مواظب بودم خودم کار خرابی کردم
    حرف من اینه کلا بعد از نزدیکی که به نظر خودتون احتمال بارداریمیرفته2تا قرص اچ دی یا 4تا ال دی و بعد از 12 ساعت بازم تکرار همون نوعقرص
    سرچ بازی هم کن همه نوشتن اینجا
    قربانت

4. سلام آقای دکتر.
    من فقط پیش آبم احتمالا وارد آلت تناسلی خانومم شده ولی منی نه.48 ساعت بعد hd مصرف کرده(2تا)
    12 ساعت بعد هم(72 ساعت بعد از رابطه جنسی) 2تا دیگه.
    احتمال بارداری هست؟

5. NIMAAAA نوشته است: سلام آقای دکتر.
    من فقط پیش آبم احتمالا وارد آلت تناسلی خانومم شده ولی منی نه.48 ساعت بعد hd مصرف کرده(2تا)
    12 ساعت بعد هم(72 ساعت بعد از رابطه جنسی) 2تا دیگه.
    احتمال بارداری هست؟

اگز مطمئنید که پیش آب بوده پس جای نگرانی نیست احتمال بارداری خیلی خیلی کمه
    با توجه هم به مصرف قرص ضد بارداری احتمال بارداری نمیرود نگران نباشید

6. Blue_Stars نوشته است: سلام<xml><o></o>
    من دیروز صبح یعنی 28/5/88 ساعت 10:30یه نزدیکی با دوستم که 22 سالشه و باکره است داشتم. 2 تامون اولین بارمونه.<o></o>
    مطمئن نیستم آبم رو واژنش ریخته یه نه. خیلی نگرانیم.اصلا قرص نخورده. دیر نشده؟ما حالا باید چکار کنیم؟ لطفا راهنماییمون کنید<o></o>
    لطفا زودتر آخه می ترسم دیر بشه<o></o>
    ممنون

سلام

یعنی چی مطمئن نیستم ؟ یا ریختی یا نریختی دیگه
    اگر ریخته باشی ، بهتره از روش اورژانسی استفاده کنید و هنوز دیر نشده تا 72 ساعت جا دارید و هرچه زودتر بهتر
    اینم که باکره هستند و دفعه اولتونه و پشیمونید و قصد بدی نداشتید و ... نمی تونه جلوی بارداری رو بگیره اگر منی به واژن وارد شده باشه .

7. سلام<xml><o></o>
    من دیروز صبح یعنی 28/5/88 ساعت 10:30یه نزدیکی با دوستم که 22 سالشه و باکره است داشتم. 2 تامون اولین بارمونه.<o></o>
    مطمئن نیستم آبم رو واژنش ریخته یه نه. خیلی نگرانیم.اصلا قرص نخورده. دیر نشده؟ما حالا باید چکار کنیم؟ لطفا راهنماییمون کنید<o></o>
    لطفا زودتر آخه می ترسم دیر بشه<o></o>
    ممنون

8. با سلام
    این سوالی که می کنم داره منو دیوونه می کنه.خواهشن دوستان منو راهنمایی کنن.
    در مسافرتی که به خانه یکی از فامیل ها داشتم به علت فشار شدیدی که داشتم اقدام به خودارضایی کردم.این کار رو در حمام انجام دادم.پس از تخلیه مایع منی شیر دوش رو باز کردم و خودم رو شستم و غسل کردم و خارج شدم.
    سوالی که داره منو دیوونه می کنه اینه که با توجه به اینکه دست من آلوده به مایع منی بوده و این آلودگی به شیر منتقل شده و یا به صورت تصادفی حین شستشو آب حاوی مایع منی به سایر وسایل موجود در حمام(مثل لیف و کیسه) منتقل شده باشه و یک دختر باکره بلافاصله بعد از من به حمام رفته باشه و بر اثر باز کردن شیردست و بدنش آلوده شده باشه و یا از وسایل آلوده موجود در حمام(مثل لیف وکیسه) استفاده کرده باشه چقدر احتمال و خطر حاملگی وجود داره؟تو رو خوداواقعیت رو به من بگین حتی اگه تلخ باشه.دارم دیوونه می شوم.

9. abbas1980 نوشته است: با سلام
    این سوالی که می کنم داره منو دیوونه می کنه.خواهشن دوستان منو راهنمایی کنن.
    در مسافرتی که به خانه یکی از فامیل ها داشتم به علت فشار شدیدی که داشتم اقدام به خودارضایی کردم.این کار رو در حمام انجام دادم.پس از تخلیه مایع منی شیر دوش رو باز کردم و خودم رو شستم و غسل کردم و خارج شدم.
    سوالی که داره منو دیوونه می کنه اینه که با توجه به اینکه دست من آلوده به مایع منی بوده و این آلودگی به شیر منتقل شده و یا به صورت تصادفی حین شستشو آب حاوی مایع منی به سایر وسایل موجود در حمام(مثل لیف و کیسه) منتقل شده باشه و یک دختر باکره بلافاصله بعد از من به حمام رفته باشه و بر اثر باز کردن شیردست و بدنش آلوده شده باشه و یا از وسایل آلوده موجود در حمام(مثل لیف وکیسه) استفاده کرده باشه چقدر احتمال و خطر حاملگی وجود داره؟تو رو خوداواقعیت رو به من بگین حتی اگه تلخ باشه.دارم دیوونه می شوم.

اصلا چنین چیزی که میگید با عقل جور درمیاد نه خدایی خودتون بگید!!!!
    آخه کجای جهان چنین بارداری به این صورت اتفاق افتاده که سوال میکنید!!!!
    خیر بارداری با چنین شرایط علمی و تخیلی و رویایی رخ نمیده
    هر چیزی برای تکمیل و انجامش نیلاز به محیط و شرایط خاص خودشو داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. ممنون از لطفتون
    راستش اونقدر این مساله واسم مهمه که نمی تونم درست فکر کنم
    من فقط نگرانم و این نگرانی زندگی منو مختل کرده
    مثل دیوونه ها شدم
    اگه فرض کنیم شرایط دختر از نظر تخمک گدازی در شرایط مناسب بارداری باشه بازم امکان بارداری نیست؟آیا آب نمی تونه اسپرم رو به در این حالت که بالا واستتون توضیح دادم به تخمک برسونه؟
    فقط می خوام نظر چند تا از دوستان دیگه رو هم بدونم

11. سلام
    من یک هفته پیش با شریک جنسیم رابطه داشتم ولی سطحی،منی روی الت و اطراف واژن ریخته شد،همان موقه خانم من 2 قرص زد بارداری مصرف کرد از نوع مختلف، ایشان اون روز طبق روال باید پریود میشد که نشد و الآن بعد از یک هفته هنوز پریود نشده،2روز بعد و 4روز بعد هم بیبی چک استفاده کرد که هر 2بار منفی بود، آیا احتمال بار داری هست؟ اگر نه چرا پریود نمیشه؟

12. abbas1980 نوشته است: ممنون از لطفتون
    راستش اونقدر این مساله واسم مهمه که نمی تونم درست فکر کنم
    من فقط نگرانم و این نگرانی زندگی منو مختل کرده
    مثل دیوونه ها شدم
    اگه فرض کنیم شرایط دختر از نظر تخمک گدازی در شرایط مناسب بارداری باشه بازم امکان بارداری نیست؟آیا آب نمی تونه اسپرم رو به در این حالت که بالا واستتون توضیح دادم به تخمک برسونه؟
    فقط می خوام نظر چند تا از دوستان دیگه رو هم بدونم

شما فکر می کنی تنها شما هستی که توی حموم مشترک خانه که زن و مرد و دختر خانواده از اون استفاده می کنند خودارضایی کرده ؟
    با توضیحی که دادید احتمال بارداری وجود ندارد
    و در کل در چنین حالتی شانس بارداری بسیار پایین هست

13. mosiyos نوشته است: سلام
    من یک هفته پیش با شریک جنسیم رابطه داشتم ولی سطحی،منی روی الت و اطراف واژن ریخته شد،همان موقه خانم من 2 قرص زد بارداری مصرف کرد از نوع مختلف، ایشان اون روز طبق روال باید پریود میشد که نشد و الآن بعد از یک هفته هنوز پریود نشده،2روز بعد و 4روز بعد هم بیبی چک استفاده کرد که هر 2بار منفی بود، آیا احتمال بار داری هست؟ اگر نه چرا پریود نمیشه؟

به جواب بی بی چک در این فاصله زمانی نمیشه اعتماد کرد

اگر ایشون پریودشون منظم بوده باشه احتمال بارداری در اون روز تقریبا صفر هست و استرس و استفاده از قرص باعث تاخیر شده
    اما اگر قائدگیشون نامنظم بوده باشه در این حالت اگرچه بازم احتمال بارداری خیلی بالانیست اما دیگه مثل حالت قبلی با اطمینان بهت نمی گم صفر هست بخصوص وقتی منی رو روی آلتشون تخلیه کردی ! بهتره بیشتر احتیاط کنی

روش اورژانسی رو هم که درست بجا نیوردی
    الانم نمیشه گفت این تاخیر از بارداریه یا بدلیل استرس و مصرف قرص ! اما به احتمال زیاد استرس و مصرف قرصها دلیل این تاخیر هست
    خلاصه
    اگر قائدگی منظمی دارند که بنظرم جای نگرانی نیست
    ولی اگر قائدگی نامنظم دارند بهتره آزمایش خون بتا بدهند

14. سلام آقای سامی
    ممنون از لطفتون
    حقیقتش در 3-4 ماه اخیر به علت دوری از ایران و تنهایی دچار شرایط روحی بد و بدبینی بدی شدم
    از زمان قدیم هم نسبت به روابط زن و مرد و احتمال بارداری خیلی بدبین بودم
    از توضیحاتتون ممنونم.در مورد اینکه فرمودین "
    و در کل در چنین حالتی شانس بارداری بسیار پایین هست" و قبلش فرمودین
    "
    با توضیحی که دادید احتمال بارداری وجود ندارد" منظورتون رو دقیق نمی فهمم.بالاخره احتمالش هست یا نه؟
    اگه من از وسایل داخل حمام استقاده نکرده باشم و فقط اونها آلوده شده باشند یا من از این
    وسایل داخل حمام استقاده کرده باشم فرقش چیه؟
    واقعا منو ببخشین خیلی تحته فشارم.

15. آقاي abbas 1980
    وقتي اين همه آدم دارن به شما ميگن نه همچين اتفاقي نمي افته پس الكي گير بي خود به خودت نده و اعصاب خودت رو به هم نريز.
    (ولي خدا وكيلي عجب قوه تخيلي داري!)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 5
رفتن به صفحه    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید