شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال جنسی (احتمال باردار شدن)

1. با سلام

ما هم مشکل مشابهی داریم. شرایط را توضیح می دم و لطفا نظرتان را اعلام کنید

من و نامزدم روز 11 فروردین رابطه داشتیم که مشکوک بود ولی ایشون روز 17 فروردین پریود شد (پریود قبلی هم 17 اسفند بود). مججدا روز 17 اردیبهشت که باید روز پریود بعدی ایشون باشه باهم رابطه داشتیم. ولی ایشون از روز 17 فروردین تا امروز پریود نشده.  قابل دکر که نامزدم در اردیبهشت روزهای پر استرسی داشت و الان هم درد کمر داره ولی خونریزی نداره.

1. آیا در مورد رابطه فروردینمون که بهش مشکوکیم احتمال بارداری وجود داره؟
    2. بیشتر نگران سلامتی ایشون هستم آیا با این وضعیت باید نگران بود؟

2. jaguar84 نوشته است: با سلام

ما هم مشکل مشابهی داریم. شرایط را توضیح می دم و لطفا نظرتان را اعلام کنید

من و نامزدم روز 11 فروردین رابطه داشتیم که مشکوک بود ولی ایشون روز 17 فروردین پریود شد (پریود قبلی هم 17 اسفند بود). مججدا روز 17 اردیبهشت که باید روز پریود بعدی ایشون باشه باهم رابطه داشتیم. ولی ایشون از روز 17 فروردین تا امروز پریود نشده.  قابل دکر که نامزدم در اردیبهشت روزهای پر استرسی داشت و الان هم درد کمر داره ولی خونریزی نداره.

1. آیا در مورد رابطه فروردینمون که بهش مشکوکیم احتمال بارداری وجود داره؟
    2. بیشتر نگران سلامتی ایشون هستم آیا با این وضعیت باید نگران بود؟

سلام

بعد از 11 فروردین که ایشون پریود شدند و یعنی باردار نیستند اما رابطه آخرتون ( بستگی به کیفیتش داره البته ) ممکنه باعث بارداری شده باشه . اینو فقط خودتون می دونید

بهرحال استرس باعث به تاخیر افتادن پریود میشه اما توصیه شده اگر پریود بیش از 10 روز به تاخیر افتاد حتما توسط متخصص پیگیری کنید که برای ایشونم بیش از 10 روزه به تاخیر افتاده
    و البته لزوما معنیش این نیست که باردار باشند

الان تست خون ( بتا ) بخوبی نشون میده ایشون باردار هستند یا نه
    تشریف ببرن آزمایشگاه ( نسخه هم نمی خواد ) و خیال خودشون رو راحت کنن
    21 روز بعد از رابطه مشکوک هم با تست خانگی ( بی بی چک ) میشه بارداری رو تشخیص داد

3. toshia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان ، من سؤالي داشتم ، ما (من و همسرم) مدتي هست كه تصميم به فرزند دار شدن گرفتيم ولي حدود دوماه هستش كه تو تاريخهاي درست سعي كرده ايم ولي نتيجه اي در بر نداشته ، به نظر شما ما بايد چكار كنيم

4. toshia نوشته است: سلام دوستان ، من سؤالي داشتم ، ما (من و همسرم) مدتي هست كه تصميم به فرزند دار شدن گرفتيم ولي حدود دوماه هستش كه تو تاريخهاي درست سعي كرده ايم ولي نتيجه اي در بر نداشته ، به نظر شما ما بايد چكار كنيم

با سلام!
    دوست عزیز اگر درست فهمیده باشم و شما 33 سالتون باشه حتما برای بررسی خودتون و همسرتون به متخصص مراجعه کنید تا در صورت لزوم اقدام به درمان دارویی و مراحل بعدی برای شما شود.
    در شرایط عادی که فرد زیر 30 سال داشته باشد و برای بارداری عجله نداشته باشد تا یک سال هم می توان برای باردار شدن صبر کرد و طبیعی است. با توجه به این که هر زوج سالم تنها 25 درصد در ماه شانس بچه دار شدن دارند!
    موفق باشی دوست عزیز!

5. سلام
    اگه امکان داره به سوال من هم جواب بدید
    من با نامزدم رابطه جنسی داشتم و الان کمی نگرانیم به دلیل این شرایط:
    1- از پایان پریودشون 5 روز میگذشت
    2- یک بار با کاندوم رابطه داشتیم و حدود 2 ساعت بعدش یک بار دیگه برای چند دقیقه بدون کاندوم ( دفعه اول انزال صورت گرفت ولی دفعه دوم نه )
    3- 36 ساعت از رابطه می گذره
    4- با وجود اینکه ایشون قرص LD و HD نمیتونن بخورن (یعنی اذیتشون میکنه) قرص Desoceptive استفاده میکنن و حدود 12 ساعت پس از رابطه 2 تا از همین قرص خوردند و 12 ساعت بعدش هم 2 تا. البته پس از خوردن قرص برای بار دوم استفراغ کردند که 3 ساعت از خوردنش گذشته بود.
    شرایط ما الان چطوری هست؟
    ممنون میشم تا قبل از 72 ساعت شدن جواب بدین که اگه کار دیگه ای نیازه انجام بدیم
    متشکرم

6. saeid_1987 نوشته است: سلام
    اگه امکان داره به سوال من هم جواب بدید
    من با نامزدم رابطه جنسی داشتم و الان کمی نگرانیم به دلیل این شرایط:
    1- از پایان پریودشون 5 روز میگذشت
    2- یک بار با کاندوم رابطه داشتیم و حدود 2 ساعت بعدش یک بار دیگه برای چند دقیقه بدون کاندوم ( دفعه اول انزال صورت گرفت ولی دفعه دوم نه )
    3- 36 ساعت از رابطه می گذره
    4- با وجود اینکه ایشون قرص LD و HD نمیتونن بخورن (یعنی اذیتشون میکنه) قرص Desoceptive استفاده میکنن و حدود 12 ساعت پس از رابطه 2 تا از همین قرص خوردند و 12 ساعت بعدش هم 2 تا. البته پس از خوردن قرص برای بار دوم استفراغ کردند که 3 ساعت از خوردنش گذشته بود.
    شرایط ما الان چطوری هست؟
    ممنون میشم تا قبل از 72 ساعت شدن جواب بدین که اگه کار دیگه ای نیازه انجام بدیم
    متشکرم

با سلام!
    دوست عزیز با توجه به این که رابطه در روزهای 11 تا 13 سیکل بوده و بعد از اولین انزال که ممکن است که مقداری از اسپرم ها با ترشحات شما وارد واژن شده باشد، امکان بارداری صفر نسیت، هر چند که پایین است!
    با به کار بستن روش اورژانسی شما امکان بارداری رو به صفر رسوندین و چون بار دوم استفراغ حدود 3 ساعت بعد از مصرف صورت گرفته مقدار بیشتر دارو جذب شده!
    بهتر است همراه با روش اورژانسی از ویتامین b6 برای جلوگیری از تهوع استفاده شود.
    ممکنه با این روش پریود ایشون این دوره زودتر یا دیرتر باشه که در دوره های بعدی منظم میشه و روال عادی بر می گرده!
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. maryam152 نوشته است: سلام
    من روز 8/2 روزاخر پریودم بود  درروز14/2نزدیکی داشتم به نحویکه مایع منی کاملا وارد مهبل شد الان نمیدونم ایا امکان بارداری هست یانه؟
    واگه بخوام بیبی چک استفاده کنم به نظرشما جواب میده
    ممنون

من ازمایش خون هم دادم والان باردارم
    اگه لطف کنید توهمین سایت جایی درباره جنین ودرباره دوران بارداری اطلاعاتی داده شده ادرسش رو برام بزارید
    راستی قلب جنین تو هفته چندم بارداری شروع به تپیدن میکنه؟
    ویه چیز دیگه هفته های بارداری رو از کی باید حساب کنیم؟
    ومن که 8/2  اولین روز اخرین پریودم بود الام 19/3 بچم چند هفتش میشه؟

درضمن ببخشید اگه نباید اینجا سوالهامو مطرح میکردم

8. با سلام خدمت آقای دکتر صادقی وبقیه دوستان
    ضمن تشکر از مطالب بسیار عالی و سایتتون . سوالی داشتم فقط امیدوارم آقای سامی بازم نزنن تو ذوق من!!!
    دیروز آخرین روز پریودم بود با نامزدم رابطه داشتیم البته ایشون منی رو روی شکمم خالی کردن و بلافاصله هم تمیزش کرد
    من هنوز از روش اورژانسی هم استفاده نکردم . میخواستم بدونم آیا در این روز احتمال بارداری هستش ؟ اگه جواب مثبت باشه آیا راهی برای پیشگیریش هست ؟
    یه سوال دیگه : زمان بارگذاری تخمک  یعنی چی ؟مشه در مورد راهنمایی بکنین ؟
    ممنون از لطفتون

9. maryam152 نوشته است:
    maryam152 نوشته است: سلام
    من روز 8/2 روزاخر پریودم بود  درروز14/2نزدیکی داشتم به نحویکه مایع منی کاملا وارد مهبل شد الان نمیدونم ایا امکان بارداری هست یانه؟
    واگه بخوام بیبی چک استفاده کنم به نظرشما جواب میده
    ممنون

من ازمایش خون هم دادم والان باردارم
    اگه لطف کنید توهمین سایت جایی درباره جنین ودرباره دوران بارداری اطلاعاتی داده شده ادرسش رو برام بزارید
    راستی قلب جنین تو هفته چندم بارداری شروع به تپیدن میکنه؟
    ویه چیز دیگه هفته های بارداری رو از کی باید حساب کنیم؟
    ومن که 8/2  اولین روز اخرین پریودم بود الام 19/3 بچم چند هفتش میشه؟

درضمن ببخشید اگه نباید اینجا سوالهامو مطرح میکردم

دوست عزیز شما موارد مورد نظرتون رو از نوار بالا جستجو کنین ، اگر مطلبی باشه پیداش می کنین!
    قلب جنین ا هفته ی شش شروع به تپیدن می کنه که ئر جنین های مختلف متفاوته و ممکنه در برخی دیرتر شکل بگیره!
    هفته های بارداری از اولین روز آخرین پریود حساب میشه.
    شما تقریبا در هفته ی ششم بارداری هستید.
    موفق باشی!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. somaieh_m نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر صادقی وبقیه دوستان
    ضمن تشکر از مطالب بسیار عالی و سایتتون . سوالی داشتم فقط امیدوارم آقای سامی بازم نزنن تو ذوق من!!!
    دیروز آخرین روز پریودم بود با نامزدم رابطه داشتیم البته ایشون منی رو روی شکمم خالی کردن و بلافاصله هم تمیزش کرد
    من هنوز از روش اورژانسی هم استفاده نکردم . میخواستم بدونم آیا در این روز احتمال بارداری هستش ؟ اگه جواب مثبت باشه آیا راهی برای پیشگیریش هست ؟
    یه سوال دیگه : زمان بارگذاری تخمک  یعنی چی ؟مشه در مورد راهنمایی بکنین ؟
    ممنون از لطفتون

سلام،
    اگر خونریزیهای منظم دارید، احتمال بارداری پایین است؛

11. اگه كسي ميتونه لطفا منو سريعتر راهنمايي كنه
    من و نامزدم با هم رابطه داشتيم اون فقط التشو بين پاهام گذاشت و من پرده بكارت دارم و دخول صورت نگرفته و قبل از خارج شدن مايع مني رابطه رو قطع كرديم و من قرص هم نخوردم
    و اواخر پريودم بود سوالم اينه كه ايا با  گذاشتن الت باعث باردار شدن ميشه
    خواهش ميكنم منو از نگراني نجات بديد؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. ninananas نوشته است: اگه كسي ميتونه لطفا منو سريعتر راهنمايي كنه
    من و نامزدم با هم رابطه داشتيم اون فقط التشو بين پاهام گذاشت و من پرده بكارت دارم و دخول صورت نگرفته و قبل از خارج شدن مايع مني رابطه رو قطع كرديم و من قرص هم نخوردم
    و اواخر پريودم بود سوالم اينه كه ايا با گذاشتن الت باعث باردار شدن ميشه
    خواهش ميكنم منو از نگراني نجات بديد؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جواب شما واضح و معلومه امکانش صفر هست و همچین امکانی نداره
    واسه بارداری منی لازمه
    اگر وارد واژن بشه امکان بارداری زیاده اگر اطرافش ریخته شه فقط در زمان تخمک گذاری امکانش هست در غیر این صورت نیست

13. با سلام اگه نامزدتون فقط آلتشو ميان پاهاتون گذاشته و رابطه جنسی كرديد و بعدش هم مني از نامزدتون بيرون نيومده نگران چي هستيد هيچ مشكلي پيش نيومده مطمئن باشيد

14. pilotjoon نوشته است: سلام
    شاید بی ادبی باشه که من این موضوع رو تو تالارمطرح کنم به هر حال مجبورم
    به خاطر رابطه جنسی نا سالمی که داشتم این مو ضوع رو مطرح کنم
    اگه یه دختر 16 ساله که پرده سالمی داره (پرده بکارت هنوز پاره نشده است و دختر باکره است) منی بین پاهای اون ریخته شود
    {{{در ضمن یک ساعت بعد از ترشح منی به بین پاها از روی ترس 2 عدد قرص زد بارداری مصرف شده و ادامه میدهد}}}
    و به از بین پاهای اون به شرت رسیده باشه حدود 3ساعت شرت اغشته به منی بوده و محل اغشته تماس نسبی با مهبل داشته

1:ایا در این صورت ممکن است که دختر باردار شود
    2:ایا مبهل منی را به داخل خود میمکد
    3:علاعم اطمینان اور که نشان دهنده باردار نشده است کدام است و یا پس از چند روز چگونه ظاهر میشوند
    4:توصیه کلی شما اقای دکتر و دوستان چیست
    خواهش میکنم من را از نگرانی دربیاورید

سلام

نگران نباشید
    بارداری رخ نخواهد داد

15. با سلام
    چند تا سوال داشتم:
    1- در ترشحات قبل انزال ممکنه مقداری منی باشه. با توجه به این موضوع در صورتی که هر دو نفر لباس زیر داشته باشن به طوری که لباس زیر ها به دلیل ترشحات خیس شده باشن و برای مدت طولانی به هم برخورد کنن احتمال بارداری وجود داره؟
    2- در صورتی که لباس زیر وجود نداشته باشه و این ترشحات مستقیما به واژن برخورد کنن احتمال بارداری هست؟
    3- در صورتی که بعد از انجام رابطه جنسی و ادرار زوجین داخل وان پر از آب بشینن به طوری که خانوم روی آقا نشسته باشه (بدون دخول و با احتمال برخورد آلت ها) احتمال بارداری وجود داره؟
    4-تا چند روز بعد از پایان قاعدگی می توان از باردار نشدن مطمئن بود؟
    5-آیا با استفاده ی صحیح کاندوم احتمال پارگی یا بیرون ریختن منی وجود دارد؟
    6-روی بعضی کاندوم ها می نویسه به محض شروع انزال باید آلت خارج بشه! آیا تا پایان انزال نمیشه آلت داخل بمونه و به دخول ادامه داد و مطئن بود که کاندوم پاره نمیشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 5
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید