شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

داروهايي كه انزلال مرد طولاني مي كند

1. سلام به همگي
    اول كه وارد سايت شدم و ديدم چنين سايتي هست هم تعجب كردم و هم خيلي خوشحال شدم
    اما چند تا سوال داشتم
    در مورد داروهايي كه انزلال مرد طولاني مي كند كمي توضيح بديد از نوع داروها نحوه استفاده آنها و مواردي كه بايد رعايت بكنيم حتي بگوييد چطور بايد اين داروها از راه مطمئني تهيه كنيم چون در ايران اينطور مسايل را جدي نمي گيرن و هيشه آنها را قايم مي كنند.
    چون مردهاي ايراني آنقدر در زندگي جنسي توانايي فعاليت ندارند و محدوديتهاي زيادي دارند و فقط عده معدودي مي توانند روابط مناسبي داشته باشند من هم بعد از  رابطه  جنسي (با اينكه انزلال من خيلي زود و سريع نبود)ولي طرف مقابلم تمام كمال از رابطه با من ارضاع نمي شد بعد كمي گشت زني متوجه شدم كه بايد دنبال چنين داروهايي بگردم البته بگويم كه مي دانم اين داروها از گروه ليدوكائين ها هستند و در مصرف هم چيزهايي نوشته شده بود در وب سايتهاي ديگر ولي چون اينجا يك سايت تخصصي پزشكي است مي خواستم از نظر علمي من را راهنيمايي كنيد از شما متشكرم

2. سلام AN 2 اطلاعات زیادی در سایت موجود است که نیاز است بدنبال آن جستجو انجام دهید . ولی با توجه به اطلاعات کم خود به شما عرض می کنم که بی حسی هایی وجود دارد که پس از مدتی کارایی خود را با توجه به طبیعی شدن با عصب های بدن از دست می دهند و روشهای عملی نیز موجود است که باید با همکاری زن و مرد صورت پذیرد . که در همین سایت در یک جا بوسیله مدیریت محترم و کاربران محترم سایت توضیح داده شده است . ضمناً شما می توانید از روانشناس و کتاب های مربوط به روابط جنسی نیز کمک بگیرید .
    جوینده یابنده است . اگر واقعاً تصمیم به جستجو بگیرد .

3. با سلام
    به جای مصرف دارو من یک پیشنهاد دیگر می کنم.من پیشنهاد می کنم که قبل از برقراری رابطه شما باید با نوازش و صحبت های عاشقانه طرف خود را آماده کنید.
    بعد با نوازش بدن و قسمت های مختلف از جمله تحریک
    کلیتوریس همسرتون او را تا حدی آماده کنید بعد دخول را آغاز کنید.با این کار هر دو باهم به ارگاسم می رسین.

4. با سلام .ميخاستم ببپرسم استفاده از قرصهايي مثل ترامادول براي دير ارضا شدن چه عوارضي دارد؟؟اسپري چطور؟؟

5. سلام . آیا می خواهید خودتان را از چاله به چاه بیاندازید اطلاعات من کم است فقط همین را می دانم که ترامادول و قرص های مثل آن اعتیاد آور است و  شما پس از مدتی مصرف ، به آن معتاد می شوید .  اسپری هم بعد از مدتی کارایی خود را از دست می دهد .  یک ضرب المثل عربی میگوید : یک بوس عاشقانه بهتر از یک رابطه رابطه جنسیی سریع است .باز هم پیشنهاد می کنم که کتابهای مربوط به روابط جنسی را مورد مطالعه قرار دهید .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید