شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

احتمال حاملگی

1. hopeful نوشته است: با عرض سلام.من یک روز قبل از زمان پریودم رابطه جنسی داشتم.منی با دستگاه تناسلی من تماس پیدا نکرد نگرانی من از پیشاب است که مطمئن نیستم با واژن من تماس داشته یا نه !!!!!میخواستم بدونم احتمال بارداری یک روز قبل از زمان پریود چقدر است؟ من باکره هستم و پریود تقریبا منظمی دارم .یک روز بعد از اینکه رابطه جنسی داشتم پریود شدم و خونریزی شدیدی هم داشتم که سابقه نداشت ایا این خونریزی شدید نشانه پارگی پرده است؟؟؟

این سوال یه بار پاسخ داده شده ولی خب....
    در دو صورت احتمال بارداری وجود داره یکی منی بطور کامل وارد واژن شه و دومی اینکه منی اگر اطراف واژن ریخت اگر در دوره تخمک گذاری باشید احتمال بارداری هست که با توجه به گفته شما امکان بارداری نیست
    احتمال بارداری با پیشاب خیلی خیلی کمه زیره صفر و نگران نباشید باردار نیستید چون پریود هم شدید دیگه اصلا امکان بارداری نیست
    احتمال خونریزی هم به احتمال با توجه به تغییرات هورمنی و یا استرس بوده که بعد رابطه پیدا کردید
    در صورتی که چیزی وارده واژن شه پرده آسیب میبینه

2. narin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام من همون كاربري هستم كه گفتم در روز اخر پريودم يك ارتباط جنسي سطحي داشتم كه مطمئن نيستم مني به واژنم رسيده يا نه دوستان جواب داده بودند در اين زمان بارداري صورت نمي گيرد اگه در دوران قاعدگي تخمك گذاري صورت نميگيره پس چرا تو بعضي از مطالب پزشكي نوشته شده در اين دوران امكان بارداري هست كه اگه نطفه هم شكل بگيره از لحاظ جسمي سالم نيست من خيلي نگرانم يعني در اين دوران تخمك گذاري صورت نميگيره ؟ ممنون ميشم جواب بديد

3. narin نوشته است: باسلام من همون كاربري هستم كه گفتم در روز اخر پريودم يك ارتباط جنسي سطحي داشتم كه مطمئن نيستم مني به واژنم رسيده يا نه دوستان جواب داده بودند در اين زمان بارداري صورت نمي گيرد اگه در دوران قاعدگي تخمك گذاري صورت نميگيره پس چرا تو بعضي از مطالب پزشكي نوشته شده در اين دوران امكان بارداري هست كه اگه نطفه هم شكل بگيره از لحاظ جسمي سالم نيست من خيلي نگرانم يعني در اين دوران تخمك گذاري صورت نميگيره ؟ ممنون ميشم جواب بديد

با سلام!
    احتمال باروری به خصوص برای کسانی که سیکل های نا منظم دارند، در روزهای پایانی خونریزی وجود دارد. اگر چه این احتمال نزدیک به صفر است. برای کسانی که سیکل کوتاهی داند این احتمال بیشتر می شود. زیرا فاصله ی زمانی تخمک گذاری و روزهای آخر خونریزی کاهش می یابد و از آن جا که اسپرم بین دو تا پنج روز زنده می ماند، می تواند تا زمان تخمک گذاری خود را به تخمک رسانده و آن را بارور کند. به طور مثال اگر در فردی با سیکل کوتاه مثلا 26 روزه در روز 7 یا 8 خونریزی ، رابطه ی محافظت نشده و کامل انجام شود، احتمال بارداری برای او وجود دارد. به طور کلی بهتره برای پیشگیری از نگرانی و در صورتی که تمایل به بارداری ندارید در این دوران هم از روش های جلوگیری استفاده کنید.
    موفق باشی!

4. با سلام وعرض ادب. من با خانمم یک روز قبل از عادتش نزدیکی داشتم البته خانمم لباس زیر تنش بوده . ایا امکان حاملگی وجود داره؟ نکته اینجاست که پریود نشده؟ الان 5روز گذشته وهنوز پریود نشده؟ این نامنظی چه عتتی داره؟ درضمن خانمم باکره هستند. با تشکر از شما.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. narin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام من در روز نهم تير پريود شدم كه در روز اخرش يك ارتباط سطحي جنسي داشتم يعني در 14تيركه بعد از دوساعت دوتا قرص اچ دي خوردم من تقريبا سيكل 38 تا چهل روز دارم اما الان بعداز 11 روز دوباره خونريزي دارم كه شبيه خونريزي قاعدگي هستش ايا به دليل خوردن قزص اچ دي سيكلم بهم خورده يا دليل ديگري دارد ايا با اين خونريزي احتمال حاملگي هست در ضمن بايد بگم من باكره هستم ممنون ميشم جواب بديد

6. narin نوشته است: باسلام من در روز نهم تير پريود شدم كه در روز اخرش يك ارتباط سطحي جنسي داشتم يعني در 14تيركه بعد از دوساعت دوتا قرص اچ دي خوردم من تقريبا سيكل 38 تا چهل روز دارم اما الان بعداز 11 روز دوباره خونريزي دارم كه شبيه خونريزي قاعدگي هستش ايا به دليل خوردن قزص اچ دي سيكلم بهم خورده يا دليل ديگري دارد ايا با اين خونريزي احتمال حاملگي هست در ضمن بايد بگم من باكره هستم ممنون ميشم جواب بديد

با سلام
    اگر روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید جای هیچ نگرانی نیست این بهم خوردن دورانتون هم بر میگرده به مصرف قرص و احتمال بارداری نیست
    پریود شدن شما هم بارداری رو منتفی میکنه نگران نباشید باردار نیستید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. با سلام
    1آزمایش خون برای تست بارداری باید در صبح انجام شود ؟ یعنی قبل از صبحانه؟
    2 من ماه قبل از روش اورژانس استفاده کردم و پرییودم از 28 روزه 18 روزه شد این ماه هم از روش اورژانس استفاده کردم اما الان روز 20 هنوز پرییود نشدم احتمال بارداری هست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. یک سوال ؟
      امکان اینکه کسی باردار باشه و هورمون بتا اچ سی جی در خونش قابل بررسی نباشه وجود داره ؟؟؟؟ یعنی این هورمون ترشح نشه و پاسخ آزمایشات خونی همچنان منفی باشه ولی بارداری اتفاق افتاده باشه  هست ؟
    یعنی اون حداقل افرادی که با وجود بارداری در انها قاعدگی اتفاق میفته به نظر شما اینجوری نیستند ؟

9. mahhsa نوشته است: با سلام
    1آزمایش خون برای تست بارداری باید در صبح انجام شود ؟ یعنی قبل از صبحانه؟
    2 من ماه قبل از روش اورژانس استفاده کردم و پرییودم از 28 روزه 18 روزه شد این ماه هم از روش اورژانس استفاده کردم اما الان روز 20 هنوز پرییود نشدم احتمال بارداری هست؟

با سلام

1- من جایی ندیدم نوشته باشه باید ناشتا باشید ولی گفته میشه که سطح هورمون hcg صبحها در خون بیشتر از بقیه مواقع هست . از این جهت شاید در روزهای نخستین ، صبحها به آزمایشگاه برید بهتره ( این شنیده های منه و خیلی مطمئن نیستم ) . حدودا یکهفته بعد از رابطه نتیجه آزمایش خون قابل اطمینان است .

2- استفاده از روش اورژانسی احتمال بارداری رو در حد صفر پایین میاره اما هرگز 0 نخواهد شد
    اگر بعد از استفاده از روش اورژانسی پریودتون بیش از 10 روز به تاخیر افتاد توصیه میشه که متخصص زنان مراجعه کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  10. سلام آقاي دكتر با تشكا از سايت خوبنون.يه سوال داشتم.من دختري هستم 21 ساله كه با نامزدم آخرين بار 11 فروردين رابطه جنسي از جلو بدون هيچ محافظتي داشته ام.البته از همان روز به مدت يك ماه هر روز يك عدد قرص ldمصرف كرده ام و پريد هم شده ام .آزمايش hcgرا هم داده ام كه منفي بود من اين آزمايش را عصر دادم در سايت ديدم كه نوشته بوديد بايد ناشتا اين آزمايش را داد آيا آزمايش من نتيجه اش غلط بوده است و هحتمال حاملگي من وجود دارد با توجه به اينكه اين روزها يعني بعز از سه ماه احساس شكم درد و كمر درد و درد تخمدان هر روز ميكنم .درسته كه هميشه نزديك پريدي اين علايم را داشتم ولي اين بار شديد است.ممنون ميشم جواب بدين.

11. سلام آقاي دكتر

خواهش ميكنم هر چه سريعتر به من جواب بدين ...

نامزد من بين 11 تا 15 تير پريود شده (روز دقيقش معلوم نيست) و ما روز 22 تير با هم يه نزديكي داشتيم كه نزديكيمون رو توضيح ميدم ...
    اون روز مقدار زيادي پيش آب (شايد مني) از من خارج شد . شورتم كاملا خيس و شلوارم هم حالت خيسي پيدا كرده بود .من چندين بار نامزدم رو بغل كردم (به مدت حدودا 10 دقيقه) . همين حالت خيسي كه براي من پيش اومده بود واسه اونم اتفاق افتاده بود و شورت و شلوارش خيس شده بود و خیسی شلوارهامون بهم چسبید و  ...

آيا ممكنه اسپرم به واژن رسیده باشه ؟
    احتمال این نوع بارداری چقدر هست ؟
    آیا تا به حال کسی به این شیوه باردار شده است ؟
    تا چند ماهگی می توان از آمپول استفاده کرد ؟

اگه هرچه زودتر جواب بدین یک دنیا ممنونتون میشیم ...

با تشکر

12. با سلام خدمت دكتر گرامي
    يه سوال بسيار حياتي دارم، لطفا كمكم كنيد!
    من و همسرم بعد از يه دوري چند هفته‌اي و در روز 12 تخمك گذاري نزديكي حفاظت شده‌اي رو با كاندوم انجام داديم و در روز 13 و 14  در چندين نوبت هم به طور محافظت شده و هم به صورت حفاظت نشده نزديكي داشتيم ولي آب مني درون واژن ريخته نشد!
    در روز 15 نيز متاسفانه مقداري از آب مني درون واژن ريخته شد، ولي به فاصله 7،8 ساعت دوقرص اچ‌دي و 12 ساعت بعد دو قرص اچ‌دي ديگر توسط همسرم مصرف شد و عوارض اوليه مثل سرگيچه هم درنتيجه مصرف قرص‌ها ظاهر شد.
    ما قبلا هم اين كار رو كرده بوديم ولي معمولا به فاصله 4 يا 5 روز بعد همسرم پريود ميشد كه اينبار 10 روز گذشته ولي خون ريزي نداشتن كه همين مساله و ترس از حاملگي ناخواسته استرس شديدي رو به همسرم وارد كرده كه خود من رو هم بسيار مضطرب كرده.
    پريود خانم بنده نامنظم و همراه با درد زياد است.
    حال چند سوال بسيار مهم دارم:
    1-     آيا احتمال حاملگي وجود دارد؟ و با چه ميزان
    2-     با توجه به اينكه در زمان مصرف دو قرص اول از اولين رابطه ما (روز 12 تخمك گذاري كه با كاندوم نيز بود) هنوز 72 ساعت نمي‌گذشت ولي در زمان مصرف قرص دوم از اوين نزديكي 72 ساعت گذشته بود باز هم امكانش هست؟
    3-     آيا رابطه بين دو نوبت مصرف قرص اچ‌دي هم مي‌تونه باعث بارداري بشه؟ (در روز 15 تخمك گذاري)

بسيار ممنون ميشم اگه پاسخمو بدين و مارو از نگراني نجات بدين... با تشكر

13. within98 نوشته است: سلام آقاي دكتر

خواهش ميكنم هر چه سريعتر به من جواب بدين ...

نامزد من بين 11 تا 15 تير پريود شده (روز دقيقش معلوم نيست) و ما روز 22 تير با هم يه نزديكي داشتيم كه نزديكيمون رو توضيح ميدم ...
    اون روز مقدار زيادي پيش آب (شايد مني) از من خارج شد . شورتم كاملا خيس و شلوارم هم حالت خيسي پيدا كرده بود .من چندين بار نامزدم رو بغل كردم (به مدت حدودا 10 دقيقه) . همين حالت خيسي كه براي من پيش اومده بود واسه اونم اتفاق افتاده بود و شورت و شلوارش خيس شده بود و خیسی شلوارهامون بهم چسبید و ...

آيا ممكنه اسپرم به واژن رسیده باشه ؟
    احتمال این نوع بارداری چقدر هست ؟
    آیا تا به حال کسی به این شیوه باردار شده است ؟
    تا چند ماهگی می توان از آمپول استفاده کرد ؟

اگه هرچه زودتر جواب بدین یک دنیا ممنونتون میشیم ...

با تشکر

به هیچ عنوان بارداری با این شیوه نه اتفاق میوفته نه افتاده نه خواهد افتاد نگران نباشید این نوع بارداری اصلا غیر عقلانی هست
    قبل از طرح سوال خوب بود سایت رو میگشتید چون به دفعات به این سوال پاسخ داده شده

14. سلام<xml><o></o>
    من دختری 21 ساله ام<o></o>
    مشکلی برام پیش اومده که همه ی زندگی و فکرم رو فلج کرده<o></o>
    اگه کمکم کنید تا از نگرانی بیرون بیام تا آخر عمر مدیونتون هستم<o></o>
    <o> </o>
    حدودا اوایل اردیبهشت من با نامزدم که هنوز عقد رسمی نیستیم رابطه جنسی مقعدی بدون کاندوم داشتم<o></o>
    ولی منی داخل مقعد ریخته نشد و کلا انزال خارج از مقعد و جدا از من بود<o></o>
    چند روز بعد هم پریود شدم<o></o>
    من در سن 17 سالگی کیست تخمدان داشتم<o></o>
    کلا همیشه پریودهام نامنظم و دردناک و با خونریزی شدیده<o></o>
    موهای زائد و جوشهای هورمونی هم دارم<o></o>
    ماه پیش دوبار پریود شدم که بار دومش  7 تیر بود که همون روز هم یک بار دیگه بانامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتم<o></o>
    در واقع شب قبلش لک کوچیکی دیدم که یه ال دی خوردم و فرداش همون حین رابطه جنسی بود که پریود شدم<o></o>
    ولی اینبار از کاندوم استفاده کردیم<o></o>
    انزال داخل مقعد بود ولی همراه با کاندوم<o></o>
    پارگی کاندوم یا بیرون ریختن منی هم رخ نداد و تماسی هم با واژن نبود<o></o>
    در ضمن باکره هم هستم<o></o>
    از هفته ی گذشته یعنی حدود 20 تیر احساس درد خفیف شکمی در امتداد ناف ایجاد شد<o></o>
    گاهی سمت راست و گاهی سمت چپ<o></o>
    که همون موقع سرما خورده بودم و گذاشتم به حساب سرماخوردگی<o></o>
    تا اینکه سرماخوردگی خوب شد ولی این درد هم چنان بود<o></o>
    این رو هم عنوان کنم که من چند سالیه مشکلات معده هم دارم<o></o>
    عفونت معده و یک بار هم مشکوک به کولیت روده<o></o>
    خلاصه کم کم حس کردم تخمدان ها و زیر دلم هم درد داره<o></o>
    یه کمی شدیدتر از دوران تخمک گذاری<o></o>
    و حالت تهوع خفیفی هم دارم<o></o>
    از پریروز یعنی27 تیر نوک سینه هام وقتی دست میزنم درد میگیره و کمی سفت شده(خفیف) و زیر بغلم هم درد خفیفی دارم<o></o>
    از دیشب اون دردی که در امتداد ناف بود ادامه پیدا کرده به سمت کلیه هام و سوزش خفیفی رو توی کلیه هام احساس میکنم<o></o>
    در عضلات دست  پا و واژنم هم احساس گرفتگی دارم<o></o>
    و استخوان لگنم هم تیر میکشه و درد داره<o></o>
    اما هیچ لکی ندیدم  و ترشح مشکوکی هم از واژن و سینه نداشتم<o></o>
    خارش پوستی هم دارم تو همه جای بدنم<o></o>
    و این رو هم بگم که اینقدر این چند روزه نگران این بودم که نکنه باردار باشم از صبح تا شب توی سایتای مختلف هزار بار علائم بارداری رو خوندم!<o></o>
    آیا با این شرایطی که گفتم ممکنه باردار باشم؟<o></o>
    یا با توجه به اینکه کلکسیون بیماریهای مختلفم(!) میتونه علتش مسائل دیگه باشه؟<o></o>
    مثلا درد معده؟<o></o>
    یا بی نظمی پریودم در این سه چهار ماه اخیر؟<o></o>
    یا تخمک گذاری؟<o></o>
    یا حتی تلقین و استرس؟<o></o>
    و یا با توجه به مشکلات روده ای که داشم می تونه علتش رابطه جنسی هارد مقعدی باشه؟<o></o>
    یا هر مشکل دیگه؟<o></o>
    میتونه علت این دردها چیز دیگه باشه به غیر از بارداری؟<o></o>
    آقای دکتر من اگه باردار باشم هیچ آینده و زندگی نخواهم داشت<o></o>
    هم خودم و هم نامزدم خیلی نگرانیم<o></o>
    همه ی فکر و ذکرم شده این قضیه و روحیه م رو باختم و خیلی نگرانم<o></o>
    قرار بود اسن ماه برای مشکلات زنان و پریودهای مشکل دارم برم دکتر زنان<o></o>
    اما از ترسم وقتم رو کنسل کردم<o></o>
    حالا مادرم اصرار داره که بریم دکتر و من از ترس اینکه باردار باشم نمیرم و از دردهایی که دارم هم هیچی نمیگم<o></o>
    و منتظرم که پریود بشم!<o></o>
    منزوی شدم و از صبح تا شب توی اتاقم سایتای پزشکی رو زیر و رو میکنم!<o></o>
    کار و درسم رو تعطیل کردم و همه ی فکر و ذکرم شده اینکه اگه باردار باشم باید چکار کنم!<o></o>

ازتون تمنا میکنم که کمکم کنید و بگید که آیا احتمال بارداری در من هست؟<o></o>

ممنونم از سایت خوب و مطالب مفیدتون<o></o>
    <o> </o>

<o></o>

15. با توجه به شرایطی که عنوان کردید اصلا بارداری به وجود نمیاد
    از رابطه مقعدی به هیچ عنوان بارداری صورت نمیگیره نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 24
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید