شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس زیاد!!!!

1. با سلام خدمت همه دوستای عزیز
    نامزد من خیلی احساسی هستش طوری که وقتی من دستش رو تو دستام میگیرم از خود بی خود میشه نمیتونه جلوی خودش رو بگیره اون موقع حتما باید خودش رو خالی کنه . حتی وقتی تو چشای همدیگه خیره میشیم بازم همین حس و حال بهش دست میده . نمیدونم دلیلش چیه؟؟آخه منم آدمم احساس دارم دلم میخواد بدون اینکه این اتفاقا بیوفته دستاشو تو دستام بگیرم . بغلش کنم تو آغوش گرمش آروم بگیرم .... ولی متاسفانه با این حساسیتی که ایشون دارن و طبق اعتقادات ما پرده بکارت دختر باید تا شب عروسی سالم بمونه نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    موندم با نامزدم چه طور رفتار کنم که حداقل این احساسات کمتر بهش رخ بده . منم بتونم باهاش راحتتر باشم...
    درضمن یه خواهش دیگه:
    من نمیتونم حرفامو خیلی راحت بهش بگم خواسته هامو ازش بخوام یه جورایی ازش خجالت میکشم درسته که من و نامزدم همدیگرو خیلی دوست داریم نسبت به هم خیلی احساس مسئولیت میکنیم ولی ...........
    ممنون میشم اگه منو در این خصوص راهنمایی کنید
    بانهایت سپاس

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. somaieh_m نوشته است: با سلام خدمت همه دوستای عزیز
    نامزد من خیلی احساسی هستش طوری که وقتی من دستش رو تو دستام میگیرم از خود بی خود میشه نمیتونه جلوی خودش رو بگیره اون موقع حتما باید خودش رو خالی کنه . حتی وقتی تو چشای همدیگه خیره میشیم بازم همین حس و حال بهش دست میده . نمیدونم دلیلش چیه؟؟آخه منم آدمم احساس دارم دلم میخواد بدون اینکه این اتفاقا بیوفته دستاشو تو دستام بگیرم . بغلش کنم تو آغوش گرمش آروم بگیرم .... ولی متاسفانه با این حساسیتی که ایشون دارن و طبق اعتقادات ما پرده بکارت دختر باید تا شب عروسی سالم بمونه نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    موندم با نامزدم چه طور رفتار کنم که حداقل این احساسات کمتر بهش رخ بده . منم بتونم باهاش راحتتر باشم...
    درضمن یه خواهش دیگه:
    من نمیتونم حرفامو خیلی راحت بهش بگم خواسته هامو ازش بخوام یه جورایی ازش خجالت میکشم درسته که من و نامزدم همدیگرو خیلی دوست داریم نسبت به هم خیلی احساس مسئولیت میکنیم ولی ...........
    بانهایت سپاس

سلام

این موارد در اولین روزهای رابطه جسمی ( جنسی منظورم نیست ) بخصوص در افرادی که تجربه خاصی ندارد اغلب طبیعیه اما باید - تاکید دارم باید - به مرور کمتر بشه . ضمن اینکه شما باید ببینید ایشون دچار زودانزالی حاد در ایشون وجود نداشته باشد که فهمیدن این مورد هم برای زوجهای جوان و خجالتی کار راحتی نیست .

بهرحال من اسم اینو احساس زیاد نمیذارم و شهوت زیاد می خونمش . چیزی که کم کم باید کنترل بشه
    شما هم باید کم کم خجالت رو بذاری کنار و حرفات رو در کمال آرامش و رعایت اصول فرهنگی و تربیتی به طرفت بگی
    این توصیه منو گوش کنی ضرر نمی کنی
    شما خانمها خیلی دوست دارید آقایون با دیدن تغییرات جزئی در حال و روز و رفتارتون ، پی ببرند که شما الان خوشحالید یا ناراحتید یا فلان خواسته رو دارید و ...
    اما ما آقایون اغلب بدلیل دید کلی نگرمون ، خیلی حواسمون به این جزئیات نیست .
    راه حلش این نیست که همه حرفاتون رو جمع کنید و مشکلات ریز رو روی هم بذارید تا کوهی از مشکلات ایجاد بشه و ...
    راهش اینه که حرف بزنید و دیالوگ برقرار کنید .
    فقط اصول فرهنگی طرفین رو در نظر بگیرید .

تشکر شده توسط : 12 کاربر
  3. somaieh_m نوشته است: با سلام خدمت همه دوستای عزیز
    درضمن یه خواهش دیگه:
    بانهایت سپاس

سلام خانومی
    به نظر من:
    وقتی طرف احساساتی شد سعی نکنین که اون سرکوبش کنین با هم رابطه برقرار کنین البته نه زود و سریع .بلکه خیلی آروم و با نوازش و معاشقه
    چیز عجیبی نیست
    رابطه هم نوعی بیان محبت اما نه اینکه دیگه شورش دربیاد و فقط راه محبت بشه این!!!!
    هنوز چون اولای راهین این طور رفتارا پیش میاد (فکر کنم سن اقا دوماد هم بالا نباشه)
    هیچ وقت زمانی که ایشون نیاز به معاشقه دارن حرفاتونو نگین حداقل نگه دارین وقتی تا حدودی ارضا شد آروم آروم و با زبانی که(

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. من ادامه حرفام به دلیل قطع نت......  
    حالا
    داشتم میگفتم    ... اهم...  
    شما میتونین بعد از رابطه ای که داشتین از لحظاتی تعریف کنین که در آغوشش بودین و اینکه تو اون لحظه احساس فوق العاده ای داشتین
    از اینکه به یک مرد قوی تکیه کردین خوشحالین .مردی که خیلی مرده
    بهش بگین از اینکه ایشون شما رو بغل میکنن و نوازشتون میکنن خیلی لذت می برین و ازشون بخواین که این کارشو لطف کنه و باز هم براتون بکنه  
    حس مردانگی شو تقویت و تشویق بکنین
    مطمئن باشین به مرور زمان کم میشه
    در مورد اینکه  میخواین تا زمان عروسی باکره بمونین ،هنگام رابطه کنترل رو دست خودتون نگه دارین

حس کمروئیتون هم کم میشه
    اگه کم نمیشه سعی کنین که کمتر شه
    چون برا زندگی مشترک چیز جالبی نیست
    باهاش از نگفته هاتون بگین
    یختون باز میشه

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. دوست عزیز به نظر منهم این احساس نامزدتون در روزهای اول کاملا طبیعیه و از شهوت منشا میگیره .مخصوصا برای مردهایی که قراره برای اولین بار رابطه جنسی رو تجربه کنند.
    شما میتونید در این دوران معاشقه های خوبی باهم داشته باشید و هردو هم از نظر روحی و هم از نظر جنسی حتی بدون دخول ارضا بشید. در حین این معاشقه ها می تونید تواناییهای جنسی همدیگه رو کشف کنید و همچنین همسرتون رو درجریان احساساتی که دارید و انتظاراتی که از اون دارید قرار بدید. اگه اون بدونه خواسته های عاطفی و احساسی شما چی هست مطمئن باشید در براورده کردن اونها دریغ نمی کنه.
    در ضمن اگر از همون ابتدا با هاش راحت حرفهاتون رو در میون بذارید (حالا در هرزمینه ای) مطمئن باشید که تا اخر همینطور رابطتون پیش میره و مشکلات کمتری سر راهتون قرار می گیره . ممکنه فقط دفعه های اول گفتن این مسائل برات سخت یا حتی خجالت اور باشه ولی بعدا خیلی راحت تر با این مسائل برخورد می کنی.
    موفق باشی.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. سلام دوست گرامی
    ضمن تایید تجربیات دوستان ، پیشنهاد میکنم  اگه موضوع حداقل بهتر نشد ،قبل از ازدواج حتماً به یک مشاوره خانواده مراجعه کنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. سميه خانم اينكه خيلي خوبه اگر همسرتون سرد و بي احساس بود چه كار مي كرديد؟اين هيجانات مربوط به اولين تماس هاست و چند ماه بيشتر طول نمي كشه .به فكر اين باشيد كه در چند ماه آينده كه با فروكش مواجه خواهيد شد.چيز جديدي براي عرضه به همسرتان داشته باشيد.كه همان عشقتان به اوست.شاد باشيد.

8. البته یه خورده براتون عذاب آوره

ولی به این فکر کن که اونم مثل خودت در این مورد بی تجربه است . زیاد برای این که اون همونی بشه که شما میخواید عجله نکن !!
    گذر زمان همه چی رو درست میکنه
    قابل ذکره که بعده یه مدتی که گذشت به هم کمک کنین تا همنی بشین که هر دو میخواین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید