شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

احتمال حاملگی

1. بله من مصرف قرص ها رو تازه شروع کردم . تا به حال به پزشک مراجعه نکردم به نظرتون این خونریزی سیکله یا لکه بینی ؟آخه خونریزیم خیلی کم نیست یعنی در حد لک نیست و (باید بگم همیشه سیکلم 28 بود تنها ماه قبل به خاطر استرس زیاد این طور شد) خواهش میکنم بگید احتمال بارداری هست یا نه؟؟؟

2. roshanakk نوشته است: بله من مصرف قرص ها رو تازه شروع کردم . تا به حال به پزشک مراجعه نکردم به نظرتون این خونریزی سیکله یا لکه بینی ؟آخه خونریزیم خیلی کم نیست یعنی در حد لک نیست و (باید بگم همیشه سیکلم 28 بود تنها ماه قبل به خاطر استرس زیاد این طور شد) خواهش میکنم بگید احتمال بارداری هست یا نه؟؟؟

با توضیحاتی که شما دادید باردار نیستید خانم
    و این تغییر در روند پریود بدلیل استفاده از اچ دی و همچنین روش اورژانسی هست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. amandaa نوشته است: من در 15 اردیبهشت اول به صورت لخته قهوهای و بعد از 2 هفته پرود معمولی شدم و تا 3 هفته  هم لکه بینی داشتم و الان هم 5 روز هست که خونریزیم مثل پریود هست و زیاد. 30 اسفند هم که 2 روز از تموم شدن پریود میگذشت کمی از احساس میکنم اب اولیه مردانه به الت تناسلیم خورد  احتمال بارداری در من هست با توجه به زمان رابطه و چگونگی پریودم و لکه بینیم؟جایی خوندم که پریود شدن دلیل بر عدم بارداری نیست احساس میکنم کمی شکمم جلو امده و هیچ علایم دیگه ای ندارم نمیدونم شاید از بخاطر اینکه فقط چاق شدم.  برای قطع لکه بینین سیپروترون مصرف کنم؟چند ورق و ز کی مصرف کنم تا کی؟سال قبل هم کیست تخمدان داشتم که سیپروترون دکتر تجویز کرد  2 ورق که لکه بینی قطع شده بود اما بعضی وقت ها نامنظمی پریود داشتم لطفا دوستانی هم که اطلاعاتی دارن کمکم کنن این مسائل زندگیم رو بهم زده ایا امکان داره حامله باشم با این وضع؟

سلام

بعید با این وضع شما باردار باشید ولی محض آرامش خیالتون تشریف می برید داروخانه و نوار بی بی چک ( تست ادرار ) تهیه می کنید و فردا صبح از طریق ادرار چک می کنید که باردار هستید یا خیر ؟ و اینجوری خیالتون راحت میشه و به زندگی بر می گردید
    در مورد لک بینی هم اینجوری نیست که خودسرانه دست به درمانش بزنید بخصوص که شما ظاهرا روش اورژانسی هم استفاده نکردید که بخوام بگم بهم خوردن بالانس هورمونیتون به اون دلیله
    بهتره ( یعنی باید ) به متخصص زنان مراجعه کنید تا ایشون بررسی کنند .

4. amandaa

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون جوابم رو دادین اقای سامی ولی اینجا خوندم که تست بیبی چک ممکنه اگر در ادرار خون باشه مثبت کاذب نشون بده اگر حامله باشم راهی جز مرگ ندارم احتمالش یعنی هست با این وضع و پریود شدنم که حامله باشم الان درست از رابطه ام 3 ماه و 7 روز میگذره تورو خدا چی کار کنم؟خیلی میترسم اگه برم سونوگرافی برای وضعیت کیست تخمدانم میشه حاملگی رو اونجا فمید؟

5. amandaa نوشته است: ممنون جوابم رو دادین اقای سامی ولی اینجا خوندم که تست بیبی چک ممکنه اگر در ادرار خون باشه مثبت کاذب نشون بده اگر حامله باشم راهی جز مرگ ندارم احتمالش یعنی هست با این وضع و پریود شدنم که حامله باشم الان درست از رابطه ام 3 ماه و 7 روز میگذره تورو خدا چی کار کنم؟خیلی میترسم اگه برم سونوگرافی برای وضعیت کیست تخمدانم میشه حاملگی رو اونجا فمید؟

ببین دوست عزیز روال اونچیزی که به شما گذشته به من می گه باردار نیستید ولی بعید می دونم با این گفته من شما خیالتون راحت بشه . همینطور که روی اون 1-2 درصد خطای بی بی چک حساب باز کردید و نگرانیتون رو ادامه می دید

اینجور وقتا بنظر بهترین لطفی که در حق خودتون می کنید اینه که تشریف می برید آزمایشگاه - بدون نسخه - تست بتا اچ سی جی خون می دید و ظرف چند ساعت مطمئن می شید که باردار نیستید و به زندگی بر می گردید و انقدر خودتون رو عذاب نمی دید . باور کنید ارزشش رو داره . بخصوص وقتی شما انقدر نگرانید

6. mahsa26

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.
    در روز 12 دوره قاعدگي (6 روز بعد از پايان خونريزي) با نامزدم تماس جنسي بدون دخول (مالش آلتها) داشتم.
    داراي پرده بكارت ميباشم و با مني اصلا تماسي نداشتم.ولي كمي پيشاب با آلت تماس داشت و با توجه به اينكه پيشاب داراي اسپرم ميباشد براي جلوگيري از بارداري بعد از 33 ساعت از تماس. از روش اورژانسي استفاده كردم 2 عدد قرص hd خوردم و سپس 12 ساعت بعد 2 عدد ديگر. ولي نه دچار خونريزي شدم نه سرگيجه و حالت تهوع. فقط كمي دل درد داشتم!
    خواستم بدونم آيا احتمال بارداري وجود دارد؟ آيا دوره ماهانه ام به هم خورده و نامنظم شده؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. mahsa26 نوشته است: با سلام.
    در روز 12 دوره قاعدگي (6 روز بعد از پايان خونريزي) با نامزدم تماس جنسي بدون دخول (مالش آلتها) داشتم.
    داراي پرده بكارت ميباشم و با مني اصلا تماسي نداشتم.ولي كمي پيشاب با آلت تماس داشت و با توجه به اينكه پيشاب داراي اسپرم ميباشد براي جلوگيري از بارداري بعد از 33 ساعت از تماس. از روش اورژانسي استفاده كردم 2 عدد قرص hd خوردم و سپس 12 ساعت بعد 2 عدد ديگر. ولي نه دچار خونريزي شدم نه سرگيجه و حالت تهوع. فقط كمي دل درد داشتم!
    خواستم بدونم آيا احتمال بارداري وجود دارد؟ آيا دوره ماهانه ام به هم خورده و نامنظم شده؟

احتمال بارداری با پیش آب بسیار کم هست و با توجه به مصرف اورژانسی که انجام دادید امکان بارداری وجود نداره اما به دلیل مصرف قرصها امکان نا منظم شدن دوره وجود داره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. آقا من همون کاربری هستم که گفته بودم با نامزدم نزدیکی داشتیم اما نامزدم تنها یک عدد قرص hd  مصرف کرده بود سریع بعد از نزدیکی دوم.البته نزدیکی ما طی بار اول مشکوک که از پشت بوده طی رش اورژانسی کاملا طی شد اما در فاصله ایی چند روزه باز برای بار دوم نزدیکی که موجب دخول نبوده و تنها به حالت مالشی بوده آن هم با کاندوم اما کش کاندوم شل شد و کم کم امده بود پایین تا سر آلت و سپس کاندوم را تعویض کردم.
    حال پریود نامزدم بهم ریخته به صورتی که در روزه 16 خرداد پریود شدن(یک هفته پس از مصرف یک عدد قرص) 22 خرداد پریود شدن (سر موقع نرمال خود) و 7 تیر هم باز پریود شدن این در حالیه که پریود خانومم منظم و طی یک دوره 28 الی 30 روزه بوده.
    احتمال حاملگی که اصلا وجود نداره.درسته؟
    علت چیست؟

9. amir_shz نوشته است: آقا من همون کاربری هستم که گفته بودم با نامزدم نزدیکی داشتیم اما نامزدم تنها یک عدد قرص hd  مصرف کرده بود سریع بعد از نزدیکی دوم.البته نزدیکی ما طی بار اول مشکوک که از پشت بوده طی رش اورژانسی کاملا طی شد اما در فاصله ایی چند روزه باز برای بار دوم نزدیکی که موجب دخول نبوده و تنها به حالت مالشی بوده آن هم با کاندوم اما کش کاندوم شل شد و کم کم امده بود پایین تا سر آلت و سپس کاندوم را تعویض کردم.
    حال پریود نامزدم بهم ریخته به صورتی که در روزه 16 خرداد پریود شدن(یک هفته پس از مصرف یک عدد قرص) 22 خرداد پریود شدن (سر موقع نرمال خود) و 7 تیر هم باز پریود شدن این در حالیه که پریود خانومم منظم و طی یک دوره 28 الی 30 روزه بوده.
    احتمال حاملگی که اصلا وجود نداره.درسته؟
    علت چیست؟

سلام

کاش انقدر که نگران بارداری ایشون و به دردسر افتادن خودتون هستید ، یکمم نگران کم خونی ایشون و سلامت عمومیشون می شدید .
    خیر احتمال بارداری وجود نداره ولی باید جهت بررسی این اختلال و پیشگیری از کم خونی به متخصص زنان مراجعه کنند

10. واسه این به هم خوردگی دوره قبل از اف گذاشتن تو تاپیک شما پیش متخصص برده بودم و واسه تنظیم دوره دارو تجویز کرده بود اما آره کم خونی دارن ایشون و واسه اینم حتما اقدام میکننم.مرسی از این که توجه داشتید...

11. با سلام ایا لکه بینی در روزهای نزدیک به پریود  میتواند علامت بارداری باشد؟چون اگر بخواهیم انرا خون پریود فرض کنیم حدود یک هفته زودتر اتفاق افتاده است،با توجه به اینکه من پریود نامنظمی دارم ولی همیشه به این صورت بوده که پریودم یک هفته یا چند روز عقب می افتاده و تا کنون زودتر از ماه قبلی پریود نشده ام.ممنون میشوم اگر مرا راهنمای کنید

12. roksanna نوشته است: با سلام ایا لکه بینی در روزهای نزدیک به پریود  میتواند علامت بارداری باشد؟چون اگر بخواهیم انرا خون پریود فرض کنیم حدود یک هفته زودتر اتفاق افتاده است،با توجه به اینکه من پریود نامنظمی دارم ولی همیشه به این صورت بوده که پریودم یک هفته یا چند روز عقب می افتاده و تا کنون زودتر از ماه قبلی پریود نشده ام.ممنون میشوم اگر مرا راهنمای کنید

لکه بینی علل مختلفی داره . لکه بینی در اوائل بارداری . لکه بینی بعلت تخمکگذاری و لانه گزینی . لکه بینی بعلت برهم خوردن بالانس هورمونی و ...
    عبارت لکه بینی رو از نوارجستجوی بالای صفحه سرچ کنید ، اطلاعات خوبی بدست میارید .
    لکه بینی یکی از مواردیست که باید توسط متخصص زنان مورد بررسی قرار بگیرد .

13. narin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگه كسي در اخرين روز قاعدگي يك ارتباط سطحي داشته باشه البته مشكوك باشه كه اسپرم به واژن رسيده باشه ايا خطر حاملگي وجود داره يعني در اخرين روز پريودي تخمك گذاري هست يا نه ؟ خواهش ميكنم جواب بدين

14. narin نوشته است: اگه كسي در اخرين روز قاعدگي يك ارتباط سطحي داشته باشه البته مشكوك باشه كه اسپرم به واژن رسيده باشه ايا خطر حاملگي وجود داره يعني در اخرين روز پريودي تخمك گذاري هست يا نه ؟ خواهش ميكنم جواب بدين

سلام
    خیر  بارداری صورت نمیگیرد

15. با عرض سلام.من یک روز قبل از زمان پریودم رابطه جنسی داشتم.منی با دستگاه تناسلی من تماس پیدا نکرد نگرانی من از پیشاب است که مطمئن نیستم با واژن من تماس داشته یا نه !!!!!میخواستم بدونم احتمال بارداری یک روز قبل از زمان پریود چقدر است؟ من باکره هستم و پریود تقریبا منظمی دارم .یک روز بعد از اینکه رابطه جنسی داشتم پریود شدم و خونریزی شدیدی هم داشتم که سابقه نداشت ایا این خونریزی شدید نشانه پارگی پرده است؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 24
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید