شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

غريزه جنسي در نوجوانان

1. شما بگيد يه نوجوان17 ساله ي ساكن ايران كه كاملا بالغه ولي محتلم نميشه(نميدونم چرا) امكان ازدواج نداره و (بعد از 3 سال) ديگه از استمنا هم لذت نميبره بايد چه كار كنه؟

2. شما با ترک این عادت و استرتحت دادن به جسمتون و به دست اوردن سلامت جسمی و به دنبال اون میتونید سلامت روح خودتونو بدست بیارید.

با داشتن سلامت روحی وجسمی,هر انسانی میتونه به تکامل(بلوغ جسمی و روحی)برسه!

اراده کن وبخواه
    فقط یکمی!!!

در این بین خدا رو هم فراموش نکن.
    موفق باشی دوست عزیز

3. سلام دوست عزیز
    آقایونی که خود ارضایی میکنند کمتر یا اصلا محتلم  نمیشوند دلیل اش هم این میتونه باشه که خودشان را تخلیه میکنند و کیسه های منی را خالی میکنند.
    معمولا کسانی که خودارضایی میکنند پس از مدتی از لحاظ روحی هیچ لذتی از خود ارضایی نمیبرند و ما انسانها جسم و روحمان مکمل یکدیگرند و احساس خستگی میکنیم.
    کافی است یک مدتی یا برای همیشه خود ارضایی را کنار بگذارند هم شاهد محتلم شدن خواهند بود هم شاهد لذت دوباره جنسی.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام ] من هم دوران نو جوانی رو همین تازگی ها به جوانی سپردم
    این رو بدون که دور و برت پر از چیز هایی هست که میتونه سر گرمت کنه
    ورزش , غذا هی متنوع , نوشیدنی های سر شار از انرژی , شاید یک دوست محکم و قوی تر از لحاظ نفسانی و خیلی هم نزدیک به خود آدم . اینها شاید به تنهایی راه حل نباشند اما سر رشته ی حل کردن این مووع غریضی انسان هستند .
    اگر آدمی در تکاپو بیافته ] مثلا کار کنه : اونوقت میفهمه که نه وقت این رو داره که با ذهنیتی که داره وارد عمل به اون حرکت غریضی ارضاع کننده بشه و نه دیگه حوصله , اما این عالیه سینا جان
    چون رفته رفته بهبود پیدا میکنی ] میل جنسی تو تورو به حرکت و پیدا کردن شخص و یا آینده ای راحت از این حس وادار میکنه .... از امروز کاری کن که تصویر جای واقعیت رو برات نگیره
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. solonex_2020 نوشته است: احتلام یعنی چی؟

احتلام به بیرون آمدن منی در خواب با واسطه دیدن یا ندیدن خواب میگن که به نظرم خیلی حس بدی داره واسه مرد در کل.
    خیلیا دنبال اینن که یه جوری این مساله متوقف بشه .البته بعضیا اصلا اینجوری نمیشن.
    به نظرم تا میتونید به عنوان یه دختر از پسرا چیز بدونید تا فردا مبادا فردا به مساله ای بر بخورید.
    چون این یه مطلب ابتداییه.

6. solonex_2020 نوشته است: احتلام یعنی چی؟

کیسه حمل اسپرم تو بدن مرد ها تا یک حدی جا داره و باید بالاخره یکصورتی پیش بیاد که خالی بشه , بخواطر همین هست که مرد ها بیشتر از زنهادوست دارن که نزدیکی کنند و رابطه داشته باشن اما در صد احساس مردها 1 دربرابر 4 هست و زود گذرا نه دائمی .... به همین علت بعضی ها که وقت صرفکردن منی بدنشون رو ندارن به هر طریقی اگه اون کیسه پر بشه شب در خوابلبریز میشه و به همین هم میگن احتلام D:

7. دوستان من همه ي اينها رو خوندم ولي من حتي يه بار 3 ماه استمنا نكردم ولي بازم محتلم نشدم
    يعني تا مرزش ميرم ولي قبلش از خواب بيدار ميشم
    در ضمن غريزه ي جنسي هم مثل ساير غرايز بايد از راه خودش ارضا بشه نه با ورزش يا چيزه ديگه
    (محض اطلاع هفته اي نزديك به 5 ساعت هم ورزش ميكنم)

8. فکر می کنم دوست عزیز شما خودتون جواب خودتون رو دادید. یعنی غریزه ی جنسی هم بهتره از راه خودش ارضا بشه.
    در اولین سوالتون گفتید که یک نوجوون 17 ساله هستید .آغاز رابطه جنسی در این سن یک کمی زوده!!!
    ولی در مجموع مشغولیات بیشتر در زندگی باعث میشه به این مساله کمتر توجه کنید منظور دیگران هم همین بود.
    حتی کسانی هم که شریک جنسی دارند و گرفتاریهای فکری و شغلی بالایی دارند کمتر ذهنشون به این مساله مشغول میشه ، پس این حرف دوستان تا حدودی درسته.

9. newsina نوشته است: دوستان من همه ي اينها رو خوندم ولي من حتي يه بار 3 ماه استمنا نكردم ولي بازم محتلم نشدم
    يعني تا مرزش ميرم ولي قبلش از خواب بيدار ميشم
    در ضمن غريزه ي جنسي هم مثل ساير غرايز بايد از راه خودش ارضا بشه نه با ورزش يا چيزه ديگه
    (محض اطلاع هفته اي نزديك به 5 ساعت هم ورزش ميكنم)

سلام
    با تشکر از جواب خانم saye_a ، میخواستم بگم که :

بعضی وقتها آدم اگه به یه چیزی حساس بشه که مثلا باید چون خود ارضایی نمیکنه حتما محتلم بشه ، میتونه تاثیر منفی داشته باشه و روی ذهن اون شخص تاثیر بذاره و اصلا اون اتفاق نیفته . من اینو چند بار امتحان کردم . بله . حالت عادی اینه که کسی که چند وقته که کیسه ی منی اش پر شده و تخلیه نشده ، با محتلم شدن خالی بشه . شما به این موضوع حساسیت زیاد نشون میدین . مخصوصا که میگین خواب هم میبینید . این که در مرز محتلم شدن بیدار میشین میتونه دلایل مختلفی داشته باشه مثلا اینکه کنارتون کسی خوابیده باشه یا خونه کسی خوابیدین که رو در واسی دارین باهاش و کلا خجالت میکشین که دیگران بفهمن یا وجود استرسی برای کاری که اون روز صبح میخواین انجام بدین و ...

کلا اگه دیدین که دارین محتلم میشین مخالفت نکنید و بذارین روال طبیعی بدنتون طی بشه و سعی کنید که این فکر و از سرتون بیرون کنید که چند وقته محتلم نشدین . این کار به حل مشکلتون کمک زیادی خواهد کرد .

در مورد لذت نبردن از خود ارضایی هم سایر دوستان جواب دادند .

موفق و شاد باشید دوست عزیز

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید