شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موضوعی جدید

1. mamary

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    من دختری هستم 29 ساله ومجرداز چند سال پیش ترشحات سینه به شکل دو طرفه داشتم این ترشحات از منافذ مختلف و به رنگهای مختلف هستند (قهوه ای- سبز - شیری ) 4ماه پیش ازمایش پرولاکتین دادم که از رنج نرمال بیشتر بود به توصیه دکتر
    ام - ار - ای انجام دادم که یک میکرو آدنوم 4میلی متری مشاهده شد از همون موقع بروموکریپتین رو شروع کردم دو ماه بعد که آزماش دادم پرو لاکتینم نرمال شده بود اما ترشحات سینه همچنان ادامه دارن....ضمنا"آزمایش TSH رو هم دادم که نرمال بود .دو بینی و سردرد هم ندارم  پریودامم منظمه.چند سوال برام پیش اومده .....
    (1) چرا ترشحات سینه رنگهای مختلفی دارن ؟
    (2)از اینکه پرولاکتینم نرمال شده ولی ترشحات قطع نشدند میشه نتیجه گرفت که مشکل دیگه ای هم وجود داره ؟(مثلا" یه بد خیمی توی سینه...!!!؟؟؟ این موضوع خیلی باعث نگرانیم شده.)
    (3)شنیدم میکروآدنوم یه توموره ؟ چقدر خطرناکه ؟ در چند سال آینده چه مشکلاتی ممکنه برام بوجود بیاره؟
    (4)دوره ی درمان چه مدته ؟لازمه تا پایان درمان ازدواج نکنم منظورم اینه که ازدواج مشکلاتمو بیشتر نمی کنه ؟
    (5)من تحت نظر پزشک متخصص داخلی هستم(ایشون پزشک خانوادگی ماست ) لازمه به متخصص غدد مراجعه کنم ؟

صمیمانه از پاسخگوئی شما ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید