شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کرم ضد آفتاب

1. سلام
    میشه همراه کرم ضد آفتاب از کرم دیگری هم استفاده کرد یا باید ضد آفتاب مستقیما روی پوست استفاده شود ؟
    ممنون

2. می توانید قبل از ضد افتاب هر کرمی را که خواستید مصرف کنید و بعد ضد افتاب را بزنید اما نمی توانید اول ضد افتاب بزنید بعد کرم دیگر را روی ضد افتاب بزنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام
    شما می توانید30 دقیقه  قبل از استفاده کردن ضد افتاب هر کرمی خواستیداستفاده کنید اما پنکیکرو می تونید بعد از ضد افتاب هم استفاده کرد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. avaaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت دوستان گرام

در مقالات پزشکی خواندم برای پیشگیری ازابتلا به سرطان پوست ، هنگامی که حمام آفتاب می گیرید از کرم های ضد آفتاباستفاده کنید. خوب این دیگه چه حمام آفتابی می شه؟  کرمضد آفتاب یک لایه برای محافظت پوست در برابر اشعه های خورشید ایجاد میکند، حال من که مایلم پوستم را برنز کنم چطور می تونم با وجود ضد آفتاب رنگپوستم را تغییر بدم  ؟

5. avaaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    راستی یادم رفت بگم که من از قرص ضدبارداری برای درمان جوش صورتم استفاده می کنم آیا این باعث بروز لک بعد از آفتاب گرفتن میشه ؟
    ممنون می شم زودتر جوابم بدید

6. boy_man

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان
    من پسری هستم که پوستم سبزه هست و الان شبها دارم از کرم ضد لک استفاده میکنمکه باید از کرم ضد افتاب هم برای روزها استفاده کنم
    میخواستم بدونم شما چه کرمی را پیشنهاد میکنید که اثر سفید کنندگی نداشتهباشه و در عین حال چرب نباشه در ضمن مخصوص آقایان هم باشه و خلاصه تابلونشه که ما هم کرم زدیم
    ممنون

7. boy_man نوشته است: سلام دوستان
    من پسری هستم که پوستم سبزه هست و الان شبها دارم از کرم ضد لک استفاده میکنمکه باید از کرم ضد افتاب هم برای روزها استفاده کنم
    میخواستم بدونم شما چه کرمی را پیشنهاد میکنید که اثر سفید کنندگی نداشتهباشه و در عین حال چرب نباشه در ضمن مخصوص آقایان هم باشه و خلاصه تابلونشه که ما هم کرم زدیم
    ممنون

سلام

کرم ضدآفتاب فاقد چربی در داروخانه هم ایرانی هم خارجی موجود هست اما باید بدونی فاقد چربی به این معنی نیست که اصلا چرب نیست .
    ضمنا کرم های ضدآفتاب همرنگ با پوست به دو صورت بی رنگ و رنگ پوست بازهم خارجی و داخلیش موجوده که باید ببینی روی پوستت کدومش جواب میده
    من مارک " اوریج " فاقد چربی و رنگ رو بهت توصیه می کنم اما الان باید بالای 13-14 تومن باشه
    اگر ارزون قیمت می خوای باید سراغ مارکهای داخلی بری که خیلی باهم متفاوت نیستند ولی به فروشنده باید بگی که نمی خوام سفید کنه . قائدتا نباید اینجا مارک خاصی رو پیشنهاد بدیم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. boy_man

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام نظرتون در مورد کرم مای ضد آفتابش چیست میشه کمی توضیح دهید من روزها ضد آفتاب میزنم و شبها لایه بردار سینره ولی انگار که نه انگار کاری انجام نمیده میشه لایه بردار بهترب معرفی کنید که اثراتش سریع تر باشه

9. boy_man نوشته است: سلام نظرتون در مورد کرم مای ضد آفتابش چیست میشه کمی توضیح دهید من روزها ضد آفتاب میزنم و شبها لایه بردار سینره ولی انگار که نه انگار کاری انجام نمیده میشه لایه بردار بهترب معرفی کنید که اثراتش سریع تر باشه

سلام

دوست عزیز شما باید لایه بردار رو مطابق پوستتون ( چرب یا خشک ) انتخاب کنید و بسته به شدت ضایعه از 10 یا 15 و یا درصدهای بالاتر که دست ساز هستند زیر نظر متخصص استفاده کنید .
    مارک مای مارک بدی نیست و بین کرمهای ارزان قیمت مارک خوبی محسوب میشه . اگر پوستتون چربه برای لایه بردار هم می تونید از مای استفاده کنید البته تاکید می کنم اینکه 10% باشه یا 15% و ... همه و همه باید زیر نظر پزشک باشه

10. boy_man

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی از پاسختون
    نمیدونم تو پست های قبل متوجه شدید یا نه پوست من چرب و تیره هست یه لایه برداری خودتون به من معرفی کنید که زود جواب بده الان دارم از کرم لایه بردار سینره استفاده میکنم و کرم ضد آفتاب مای میخواستم بدونم منی که میخوام پوست صورتم هم روشن بشه و هم لک های آن که جای جوش هست باید چی استفاده کنم بعدشم در مورد چرب بودن پوستم چه تجویزی دارید میشه کمی توضیح دهید
    ممنونم

11. شما وقتی لایه برداری کنید خود به خود چربی صورتتون هم گرفته میشه
    من که گفتم مارک " my " ( ضد آفتاب ، لایه بردار و ... ) برای پوست چرب بد نیست و در مورد سینره چیزی نمی دونم .
    ضمنا انتظار معجزه نداشته باشید . با 15% ش هم باید لااقل - لااقل - 3-4 ماه هر شب پیش برید تا نتیجه بگیرید .

در طول روز و زیر آفتاب ضدآفتاب فراموش نشه و مواقعی که بیرون نمی رید در طول روز ، مرطوب کننده فاقد چربی استفاده کنید .

12. boy_man

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    جناب سامی تشکر
    یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم من جوش زیر پوستی یکم زیاد دارو مخصوصا رو گونه هام چیکار کنم برای رهایی از اینها چون هر وقا گونه هام پوستش را فشار میدم یه چیزها سفید میزنه بیرون حالا نمیدونم جوش سر سیاه هست یا چیز دیگه میشه راه حلی ارائه کنید

13. boy_man نوشته است: جناب سامی تشکر
    یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم من جوش زیر پوستی یکم زیاد دارو مخصوصا رو گونه هام چیکار کنم برای رهایی از اینها چون هر وقا گونه هام پوستش را فشار میدم یه چیزها سفید میزنه بیرون حالا نمیدونم جوش سر سیاه هست یا چیز دیگه میشه راه حلی ارائه کنید

سلام

عزیزم درمان جوش چیزی نیست که من از اینجا بهت بگم ولی

جوش سرسیاه که مشخصه . سر جوش بر اثر اکسید شدن بصورت دونه سیاه رنگ دیده میشه
    جوش زیر پوستی هم همرنگ پوسته بدون التهاب . فقط کمی متوره و وقتی فشارش میدی همون داستانی میشه که گفتی

برای رفع هردوی اینها همون لایه برداری هم مفید ( با رعایت شرایط )
    از طرفی اگر از داروخانه کرم اسکراب ( ایرانی هم بود اشکالی نداره ) تهیه کنی و مطابق دستور بروشور آخر استحمام روی پوستت ماساژ بدی ، اونوقت منافذ پوست باز میشه و این جوشها شکل نمی گیره

سعی کن زیادی خوددرمانی نکنی . نتیجه عکس می گیری یکوقت

14. boy_man

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بازم سپاسگزارم جناب سامی
    یه سوال دیگه من هر دو روز یک بار میرم حمام و صورتم را اصلاح میکنم میخواستم بدونم با توجه به فرمایشات شما که آخر حموم از کرم اسکراب استفاده کنم مشکل اصلاح صورت من چی میشه منظورم اینه که من صورتم را آخر حمام اصلاح میکنم یعنی اول اصلاح کنم بعد از کرم اسکراب استفاده کنم یا اول کرم اسکراب بعد اصلاح
    میشه منو یاری کنید

15. boy_man نوشته است: بازم سپاسگزارم جناب سامی
    یه سوال دیگه من هر دو روز یک بار میرم حمام و صورتم را اصلاح میکنم میخواستم بدونم با توجه به فرمایشات شما که آخر حموم از کرم اسکراب استفاده کنم مشکل اصلاح صورت من چی میشه منظورم اینه که من صورتم را آخر حمام اصلاح میکنم یعنی اول اصلاح کنم بعد از کرم اسکراب استفاده کنم یا اول کرم اسکراب بعد اصلاح
    میشه منو یاری کنید

خواهش می کنم

شما در آخر حمام اصلاح کن ، بعد کرم رو روی صورتت بذار ( به مقدار کافی ) و به آرامی ماساژ بده
    کرم اسکراب لازم نیست روی پوست بمونه . بعد از 1-2 دقیقه ماساژ صورتتو می شویی و میای بیرون . این کرم حاوی مواد ساینده مثل شن ریزه هست که سلولهای مرده روی پوست رو بر میداره و ضمن کمک به لایه برداری شما خودش هم نوعی لایه برداری انجام می ده و با باز کردن منافذ پوست باعث میشه جوشهای سر سیاه و کمدون ها ( زیر پوستی ها ) به تدریج از بین بروند .
    خیلی هم لازم نیست فشار بدی .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید