شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عواقب رابطه جنسی خطرناک و پیشگیری

1. سلام
    من 2 روز پیش با یه خانومی رابطه جنسی داشتم که ایشون قبلا ام رابطه داشته
    حین رابطه گازهای بدی به بدن من می گرفت و حتی زبونمو آنچنان گاز گرفت که الانم داره درد میکنه اینکار یه کم نگرانم کرد ولی نگرانیه اصلی وقتی بود که تا اومدم بجنبم خوابید روم و مبهلشو مالید به آلتم البته زود کشیدمش کنار ولی خوب 10 ثانیه رو شد ولی بعدش زود کاندوم گذاشتم
    نمیخوام داستان تعریف کنم اما اینکار بعد از رابطه که سرد شدم نگرانم کرد و الانم داره نگرانیم بیشتر میشه چون هستن آدمایی که بخوان بقیه رو بیمار کنن
    نگران هپاتیت و ایدزم
    کی برم آزمایش بدم؟ ایدز و از کجا بفهمم چون به این زودیا معلوم نمیشه؟
    کلا جیکار کنم تکلیفم معلوم بشه بتونم اگه چیزی هست پیشگیریش کنم
    یه چیز دیگم که هست بعد از رابطه جلو کولر نشستم و بد سرمایی خوردم و داشتم علائم ایدزو میدیدم یه کم ناراحتم کرد چون شبیه بودن به آنفولانزا (ایشالا که سرما خوردگی باشه)
    ممنون

2. علي جان بين يك هفته تا 4 هفته آزمايش p24 انتي ژن ايدز رو شناسايي مي كنه بهترين زمان 2 هفته بعد مي باشد كه اگه باشه مثبت مي شه (قبل از ساختن آنتي بادي)
    در ضمن من به علت مورد مشابهي كه داشتم تقريبا با 10-11 تا آزمايشگاه و دكتر در تماس بودم براي ابتلا بايد حجم كافي از ويروس به بدن وارد بشه نه يه دونه و دو دونه
    آزمايشگاه نو ر يا آزمايشگاه بهار و چند تاديگه از آزمايشگاههاي معتبر اين آزمايش رو انجام مي دن
    در ضمن اصلا و ابدا تو سايتها نرو چون چيزي رو عوض نمي كنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام رفیق
    جواب دوست گرامی کاملا درست ولی من هم خواستم چند نکته رو متذکر بشم
    1- ترس برادر مرگ...اگر قبل از برقراری هر رابطه جنسی روی شریک جنسی خودت کمی دقت بیشتری بکنی و با چشم باز و اطمینان کنارش بخوابی هرگز نگران این موارد نخواهی بود
    2- میزان ابتلای آقایان به ایدز از طریق روابط جنسی نسبت به خانمها خیلی کمتر .....
    واضحتر بیان کنم اگر خانمی سالم کنار مرد ناقل ویروس ایدز بخوابه و آمیزش داشته باشه امکان اینکه در بار اول مبتلا بشه بسیار بالاست
    ولی اگر مردی سالم کنار زن بیمار بخوابه و امیزش کنه تعداد دفعات خیلی خیلی بالا باید باشه......
    3- اگر امیزش مقعدی صورت بگیره  میزان خطر رو بسیار بالا میبره
    4- بهترین زمان برای تست ایدز یکماه پس از آمیزش و بار دوم 6 ماه پس از اونه
    بهتر با اسم مستعار و در یک آزمایشگاه خصوصی اینکارو انجام بدی تا استرس های شناخته شدن به عنوان یک فرد مبتلا رو نداشته باشی
    5- هزینه آزمایش بین 30 تا 50 هزار تومن متغیر ........
    6- قبل از آمیزش .....به شریک جنسی خودت بگو چی میخوای مخصوصا در رابطه با گاز گرفتن....اکثر مردها از این کار بیزارن و خانمهای زیادی از این موضوع خبر ندارن
    7- عزیز من هرگز بعد از دو روز حتی اگر مبتلا  شده باشید عوارض ایدز بروز نمیکنه......
    پس مطمئن باش اون فقط سرماخوردگی ساده بوده و بیشتر مشاهدات به خاطر ترس تشدید شده
    موفق و شاداب باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید