شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درخواست اطلاعات راجع به ترمیم بکارت

1. سلام
    واسه من یه مشکل پیش اومده اینکه اتفاقی بین من و دوستم پیش اومده که الان مجبورم راجع به ترمیم بکارت دنبال اطلاعات باشم  شما می تونین در این مورد کمک کنین؟ می دونم اینکار غیر قانونیه و نمیشه گفت اما چیز دیگه به ذهنم نرسید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. memoljoon نوشته است: سلام
    واسه من یه مشکل پیش اومده اینکه اتفاقی بین من و دوستم پیش اومده که الان مجبورم راجع به ترمیم بکارت دنبال اطلاعات باشم شما می تونین در این مورد کمک کنین؟ می دونم اینکار غیر قانونیه و نمیشه گفت اما چیز دیگه به ذهنم نرسید

این راهنمایی خلاف قوانین سایت هست و بعید میدونم کسی کمک کنه ولی از شواهد پیداس از 100 هزار تومن به بالا دست مزد میگیرن
    اگر هم کسی بخواد کمکتون کنه با پیغام شخصی مطلع میشید که اونم احتمالش کمه

3. من فقط تصحیح می کنم که مبلغ حداقل چندبرابر 100 هزار تومن هست
    دندون عقل رو با مبلغی بیش از این می کشند ، چطور یک جراحی محدود و البته غیرقانونی رو با 100 هزارتومن انجام بدهند ؟ بعید می دونم یارانه ای به این بخش تخصیص یافته باشه !
    مبلغ لااقل چندین و چند برابر 100 هزارتومن هست .

باید به مطبهای مختلف مراجعه کنید تا بلکه کسی این عمل رو انجام بده
    و تاکید دارم که هرمدلی ترمیم کنید قابل تشخیص هست

بیش از این نمی تونم کمک بکنم .

4. سلام دوباره
    اصلا فکر نمیکردم به سوال نامربوط من که تو یه بخش نامربوط مطرح شد جواب بدین خوب مسلم این چیزا رو نمیشه گفت واقعا ممنونم اما جوابتون کمک زیادی بهم نکرد اگه براتون امکان داره تو پیام شخصی یا حتی ایمیل بیشتر راهنمایی کنین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید