شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بعد از ترک استمنا

1. سلام.من از 15 سالگی استمنا را شروع کردم. جنسیت مذکر .سال اول دو سه روزی یکبار بعدا" هفته ای یا ماهی یک بار این کار رو انجام می دادم  .الان   20 سال دارم  هفت هشت ماهی است که ترک کردم می خواستم بدونم چه چیزهایی رو از دست دادم .چگونه می توانم قوای از دست رفتم رو بدست بیارم  سلامت روانم رو چگونه بهبود بخشم.؟؟

در اینکار انزال داشتم ایا این دلیل بر انزال زناشویی هم خواهد بود.درمانش را از حال میتوان شروع کرد؟؟

زیر پوست التم جوشهایی شبیه سنگ ریزه زده چیه؟؟ راه درمانی دارد؟؟
    ممنون.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. phoenix7891 نوشته است: سلام.من از 15 سالگی استمنا را شروع کردم. جنسیت مذکر .سال اول دو سه روزی یکبار بعدا" هفته ای یا ماهی یک بار این کار رو انجام می دادم  .الان   20 سال دارم  هفت هشت ماهی است که ترک کردم می خواستم بدونم چه چیزهایی رو از دست دادم .چگونه می توانم قوای از دست رفتم رو بدست بیارم  سلامت روانم رو چگونه بهبود بخشم.؟؟در اینکار انزال داشتم ایا این دلیل بر انزال زناشویی هم خواهد بود.درمانش را از حال میتوان شروع کرد؟؟زیر پوست التم جوشهایی شبیه سنگ ریزه زده چیه؟؟ راه درمانی دارد؟؟
    ممنون.

سلام،
    در مورد استمنا به طور مفصل قبلا صحبت شده است، جستجو کنید؛ با این حال شما هیچ مشکلی ندارید، چیزی در شما از دست نرفته! به زندگی عادی خود ادامه دهید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. ممنون از جوابتون.همه اون جواب ها در مورد عوارض استمنا بحث ميكنند اما هيچ كدام نمي گويند بعد از ترك استمنا چه كار بايد كرد تا با اثرات ان  مبارزه كرد  اعم از عوارض جسمي نظير انزال يا اثرات رواني (مخصوصا" هنگام خواب) براي جلوگيري از مشكلات احتمالي در زندگي زناشويي صحبت كنيد.
    ايا  ميتوان در درمان اين انزال از حال يعني قبل ازدواج  كوششي را انجام داد؟؟؟
    ايا الان كه ترك كردم باز هم پيري زودرس قواي جنسي را خواهم داشت؟؟
    ضمنا" در مورد جوش هاي بحث شده هيچ توضيحي نداديد؟؟خواهش مي كنم اگر بحث را به منبعي ارجا مي دهيد ادرس ان منبع  را ذكر كنيد .توضيح كامل شما سپاس فراوان ما را در پي دارد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. phoenix7891 نوشته است: ممنون از جوابتون.همه اون جواب ها در مورد عوارض استمنا بحث ميكنند اما هيچ كدام نمي گويند بعد از ترك استمنا چه كار بايد كرد تا با اثرات ان  مبارزه كرد  اعم از عوارض جسمي نظير انزال يا اثرات رواني (مخصوصا" هنگام خواب) براي جلوگيري از مشكلات احتمالي در زندگي زناشويي صحبت كنيد.
    ايا  ميتوان در درمان اين انزال از حال يعني قبل ازدواج  كوششي را انجام داد؟؟؟
    ايا الان كه ترك كردم باز هم پيري زودرس قواي جنسي را خواهم داشت؟؟
    ضمنا" در مورد جوش هاي بحث شده هيچ توضيحي نداديد؟؟خواهش مي كنم اگر بحث را به منبعي ارجا مي دهيد ادرس ان منبع  را ذكر كنيد .توضيح كامل شما سپاس فراوان ما را در پي دارد.

سلام،
    هیچ یک از مواردی که نام بردید، عارضه نیست؛ بلکه فعالیت طبیعی بدن است. شما در خطر هیچگونه مشکلی نیستید، قوای جنسی شما دچار پیری زودرس! نخواهد شد. در مورد احتلام (خروج منی هنگام خواب) قبلا صحبت شده، جستجو کنید. در مورد جوشها هم نمی توان بدون معاینه اظهار نظر نمود، می بایست جهت معاینه به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام. خسته نباشيد. سوالي دارم كه واسه كفتنش بايد كل خجالت رو كنار بزارم!
    من نزديكه 9ساله كه استمنا ميكردم كه يهو الان سرم به سنگ خورده و دارم ترك ميكنم.
    فقط از يه چيز ميترسم كه واسم سوال شده!
    آيا الان بعد هز اين همه مدت كه الان تركش كردم . ميتونم همون قواي جنسيه سالم رو داشته باشم؟
    توو اين مدت چه بلاهايي سرم اومده؟
    ايا اسپرم و مني ام  هنوز سالمه؟
    در مابقيه طول عمرم . چه مشكلاتي خواهم داشت؟

6. komakkon نوشته است: سلام. خسته نباشيد. سوالي دارم كه واسه كفتنش بايد كل خجالت رو كنار بزارم!
    من نزديكه 9ساله كه استمنا ميكردم كه يهو الان سرم به سنگ خورده و دارم ترك ميكنم.
    فقط از يه چيز ميترسم كه واسم سوال شده!
    آيا الان بعد هز اين همه مدت كه الان تركش كردم . ميتونم همون قواي جنسيه سالم رو داشته باشم؟
    توو اين مدت چه بلاهايي سرم اومده؟
    ايا اسپرم و مني ام  هنوز سالمه؟
    در مابقيه طول عمرم . چه مشكلاتي خواهم داشت؟

سلام
    این سرم به سنگ خورده رو خوب اومدی دوست من ( شوخی کردم )

و اما پاسخ :

ببین دوست عزیز خودارضایی هیچ عارضه پزشکی تایید شده ای نداره . یعنی اگر در مدلاین های معتبر پزشکی 7 شبانه روز دنبال عوارض خودارضایی بگردی هیچی پیدا نمی کنی
    منظورم این نیست که یک و یک و یک ، دو و دو و دو ... ادامه بده یا بیشترش کن و حتی در این شک نکن که استمنای افراطی ضررهای خودش رو داره اما در مورد خودت فقط می خوام بگم نگران نباش هیچ مشکلی برای قوای جنسیت و تولید مثل ت در آینده پیش نیومده و نمیاد
    تو هنوز هم سالمی
    و اگر بشکل وسواسی نگران آینده هستی می تونی بقول خودت خجالت رو بذاری کنار و بری آزمایشگاه و تست آنالیز اسپرم بدی
    نگران نباش

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  7. سلام.
    من هم همینطور.همین الان سرم به سنگ خورد ... به خاطر همین هم اومدم ثبت نام کردم. خیلی سعی می کنم که تکرار نکنم و سر خودم رو به کارهای روزمره گرم کنم اما شیطون دست بردار نیست.
    ولی سوال دارم:
    وقتی برای مدت زیادی به حالت انزال نزدیک می شم ولی خودارضایی نمی کنم در ناحیه ی بیضه و زیر شکم احساس درد می کنم.اول از بیضه سمت چپ بعد درد به سمت بالا حرکت می کنه. بعد از انزال هم درد باقی می مونه و درد بیشتری می گیره...
    علتش چیه؟ مشکلی ایجاد می کنه؟ راه درمانش چیه؟
    از اینکه نوشتید خجالت رو کنار گذاشتید ممنونم. چون باعث شد من هم همین کارو انجام بدم...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. Mro229 نوشته است: سلام.
    من هم همینطور.همین الان سرم به سنگ خورد ... به خاطر همین هم اومدم ثبت نام کردم. خیلی سعی می کنم که تکرار نکنم و سر خودم رو به کارهای روزمره گرم کنم اما شیطون دست بردار نیست.
    ولی سوال دارم:
    وقتی برای مدت زیادی به حالت انزال نزدیک می شم ولی خودارضایی نمی کنم در ناحیه ی بیضه و زیر شکم احساس درد می کنم.اول از بیضه سمت چپ بعد درد به سمت بالا حرکت می کنه. بعد از انزال هم درد باقی می مونه و درد بیشتری می گیره...
    علتش چیه؟ مشکلی ایجاد می کنه؟ راه درمانش چیه؟
    از اینکه نوشتید خجالت رو کنار گذاشتید ممنونم. چون باعث شد من هم همین کارو انجام بدم...

سلام

درد زیر شکم و آلت در پی تحریک شدن و ارضا نشدن مسئله غیرعادی نیست و درمانش هم به اینصورته که یا در قرار گرفتن در معرض تحریک جلوگیری کنید یا وقتی تحریک شدید ارضا هم بشید !
    ولی اگر درد در بیضه همیشگی هست و ربطی به تحریک شدن ندارد اونوقت بهتره به متخصص اورولوژی مراجعه کنید .

9. سلام دوستان می خواستم بدونم ایا بهد از ترک عوارضی مثل لرزش دست از بین می رود خواهشا به این سوال من پاسخ بدهید با تشکر.

10. AlexMercer نوشته است: سلام دوستان می خواستم بدونم ایا بهد از ترک عوارضی مثل لرزش دست از بین می رود خواهشا به این سوال من پاسخ بدهید با تشکر.

اره اقا انشالله از بین میره

11. اگر در انجام این عمل زیاده روی بشه دچار ضعف عمومی بدن میشید که یکی از این مشکلاتی که در اثر زیاده روی خودارضایی ممکنه بوجود بیاد همین لرزش دست ها هست که اگر به خودتون برسید و سعی کنید دیگر این کار رو ادامه ندید و اوغات خودتون رو سی کنید با چیزهایی از قبیل ورزش و تفریحات سالم پر کنید .این مشکل هم برطرف میشه .
    در خود ارضایی چون از قوه تخیلتون بهره میگیرید علاوه بر انرژی طبیعی که در هنگام نعوذ و انزال طبیعی و از دست میدید به ناچار یک انرژی مضاعف دیگر هم بخاطر به کار گیری همزمان قدرت تخیلتون از بدنتون تخلیه میشه که باید بتونید جبرانش کنید.

12. سلام دوست عزیز
    خود ارضایی به تنهایی نمی تواند دلیل محکمی برای لرزش دست شما باشد به پزشک متخصص مراجعه بفرمایید به دلیل اینکه لرزش دست از علل مختلفی میتواند باشد.که نمیتواند آن را فقط به خود ارضایی ربط داد.
    تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-2508.html

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  13. سلام
    بنده مدت زيادي که ورزشکار و پرورش اندام کار ميکنم و از مشکل استمنا رنج ميبرم .يکي از دوستان روشي رو کفته که براي تجديد قوا و برگردوندن نيرو خوردن مني خودمو توصيه کردن و ايشون گفتتن که ورزشکارهاي بزرگ دنيا هم هنظير همين کار رو انجام ميدن.
    سوال بنده اينه که ايا اين خوردن منی خود . به تجديد قوا کمکي ميکنه؟ضرر داره يا خير؟

14. ahmad_allame نوشته است: سلام
    بنده مدت زيادي که ورزشکار و پرورش اندام کار ميکنم و از مشکل استمنا رنج ميبرم .يکي از دوستان روشي رو کفته که براي تجديد قوا و برگردوندن نيرو خوردن مني خودمو توصيه کردن و ايشون گفتتن که ورزشکارهاي بزرگ دنيا هم هنظير همين کار رو انجام ميدن.
    سوال بنده اينه که ايا اين خوردن منی خود . به تجديد قوا کمکي ميکنه؟ضرر داره يا خير؟

به هیچوجه پایه و اساس علمی ندارد .

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  15. سلام
    فکر نمیکنم خوردن منی باعث تجدید قوا بشه!!!!!!!!!در اینصورت به قول یکی از کاربرا کنسرو میکردند و می فروختن دیگه.شما میتونید به تاپیک های زیر مراجعه کنید
    منی چیست؟
    http://www.roham.ws/web/ftopicp-588.html#588

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید