شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

معاینه ی همزمان با استمنا

1. سلام آقای سامی ممنون میشم جواب این پست بدین.شما در جواب rima68 گفتید که باز کردن لبهای کوچک میتونه به بکارت آسیب بزنه من خیلی نگران شدم چون من همزمان با استمنا لبهای کوچک باز میکردم و تو آیینه میدیدم بعد با فشار آب در حالتWC خود ارضایی میکردم(شرمنده که اینقدر رک گفتم)اگه خود ارضایی با فشار آب به پرده آسیب نمیزنه چطور معاینه که فقط نگاه کردنه میتونه آسیب بزنه؟!!دارم دیوونه میشم.در ضمن من 3روزه که در دهانه واژن احساس درد عجیب وکمی سوزش دارم که از روز آخر پریودم شروع شده البته نتونستم پد بهداشتیمو به موقع عوض کنم.رعایت نکردن بهداشت میتونه باعث این درد باشه؟؟درضمن من دیگه خود ارضایی نمیکنم چون هر موقع جلو ضرر بگیری منفعته.ترک کردم راحت شدم بدون تمرین یا تمرکز خاصی فقط یه اراده میخاد توصیه من به کسایی که میخان ترک کنن اینه که باید یه تصمیم کبری بگیرن تا موفق شن.دیگه خسته شدم میخام دلو به دریا بزنمو برم دکتر بالاتر از سیاهی که رنگی نیست.فقط کاش میدونستم فایده این پرده کوفتی چیه که همه زندگیمون یه طرف این فسقلی یه طرف.....*مرسی از شما*

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. golijoon77 نوشته است: سلام آقای سامی ممنون میشم جواب این پست بدین.شما در جواب rima68 گفتید که باز کردن لبهای کوچک میتونه به بکارت آسیب بزنه من خیلی نگران شدم چون من همزمان با استمنا لبهای کوچک باز میکردم و تو آیینه میدیدم بعد با فشار آب در حالتWC خود ارضایی میکردم(شرمنده که اینقدر رک گفتم)اگه خود ارضایی با فشار آب به پرده آسیب نمیزنه چطور معاینه که فقط نگاه کردنه میتونه آسیب بزنه؟!!دارم دیوونه میشم.در ضمن من 3روزه که در دهانه واژن احساس درد عجیب وکمی سوزش دارم که از روز آخر پریودم شروع شده البته نتونستم پد بهداشتیمو به موقع عوض کنم.رعایت نکردن بهداشت میتونه باعث این درد باشه؟؟درضمن من دیگه خود ارضایی نمیکنم چون هر موقع جلو ضرر بگیری منفعته.ترک کردم راحت شدم بدون تمرین یا تمرکز خاصی فقط یه اراده میخاد توصیه من به کسایی که میخان ترک کنن اینه که باید یه تصمیم کبری بگیرن تا موفق شن.دیگه خسته شدم میخام دلو به دریا بزنمو برم دکتر بالاتر از سیاهی که رنگی نیست.فقط کاش میدونستم فایده این پرده کوفتی چیه که همه زندگیمون یه طرف این فسقلی یه طرف.....*مرسی از شما*

عزیزم در این شرایط خودارضایی با فشار آب و یا باز کردن لبها همانقدر که احتمال اسیب هست امکان عدم اسیب هم هست
    چون ما نمیدونیم که امکان دخول و فشار چه حد بوده و بهترین راه همان معاینه از نزدیک هست
    پس بدونید که بهترین کار را انجام خواهی داد و دکترها اولا محرم راز بیمارشون هستند و اونقدر از این موارد معاینه برای انها در روز هست که نه دلیل معاینه را میپرسند و نه کاری دارند و مطمین باش بعد معاینه شما هم، هرگز توی اتاق انتظار برای بیماران دیگر توضیحی نمیدهند
    عزیزم به دکترها اعتماد کن من متاسف هستم خیلی هم حتی دیشب در جلسه ایی این موضوع را بیان کردم که متاسفانه زنان ایرانی با ندونم کاری و دایم منع شدن، ناخود اگاه خودشان را به چاه میاندازند و چون همیشه بکارت و حفظش مهم بوده سعی کردند با اطلاعات غلط به دخترها بیاموزند که بکارت خود را حفظ کنید شما سعی کن هم به خودت و هم به انسانهای خداترس و باسواد مثل دکترها اعتماد کنی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام

در ابتدا باید بگم فایده وجود بکارت در حال حاضر بطور دقیق ثابت نشده اما پزشکان حدس و گمانهایی در این رابطه می زنند . از نظر من یک حسن دارد آنهم اینست که سطح شعور مردها را بخوبی نشان می دهد .
    درادامه

من هیچوقت نگفتم صرفا بازکردن لب های کوچک باعث آسیب به بکارت می شود
    عرض من همیشه این بوده که معاینه توسط خود شخص و یا افراد غیرمسئول و غیر متخصص دیگر می تونه - دقت کنید که می تونه - باعث آسیب رسیدن به بکارت بسود
    پس صرف معاینه و نگاه کردن و فوت کردن و سوت زدن و ... هرگز باعث آسیب به بکارت نمی شود بلکه برخورد احتمالی انگشت حین معاینه توسط غیرمتخصص می تواند به بکارت آسیب بزند

با شرحی که شما دادید مشکلی نیست . الباقی رو هم بخوبی دوست خوبم bluesea توضیح دادند

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. با سلام.
    سامی عزیز از اینکه جواب همه دوستان را بموقع میدهی سپاسگذارم !
    در پست ات نوشته ای راهی برای تست سطح شعور آقایان است !
    میتوانی منظورت را واضحتر بیان کنی ؟

5. marilyn_manson نوشته است: با سلام.
    سامی عزیز از اینکه جواب همه دوستان را بموقع میدهی سپاسگذارم !
    در پست ات نوشته ای راهی برای تست سطح شعور آقایان است !
    میتوانی منظورت را واضحتر بیان کنی ؟

سلام

ممنون از لطف شما
    راستش در این زمینه خیلی دوست ندارم بحث کنم چون نظر شخصی خودم هست و نه بحث علمی و پزشکی و ...
    بنظر من تاکید داشتن روی بکارت به معنی اینکه سالم بودن اون غشای نازک گویای سلامت و شرافت اخلاقی افراد هست ، تاکیدی بسیار غیرعلمی و غیر اخلاقیست . این نظر شخصی منه و هرکس دیگری می تواند نظر خودش را داشته باشد که قطعا محترم هست
    ولی بنظر در سایت پزشکی
    نه من حق دارم نظرم رو تبلیغ کنم و نه دوستانی که قائل به این قضیه هستند .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. منم دقيقا با آقا سامي موافقم.
    داشتن شرافت با بكارت كلي توفيق داره.
    اگه كسي بكارتشو از دست بده به اين معنيه كه شرافتشم از دست رفته؟
    آيا آقاياني كه براي اطلاع از سلامت همسر خود برگه سلامت پزشكي قانوني رو معتبر ميدونند سطح شعوري بالايي دارند؟
    اگه يك زندگي بنيانش به اين مسائل باشه محكوم به شكسته.
    ارزش به نظر من اينه:
    داشتن شرافت واقعي و اعتماد به طرف مقابل(كور نباشيد).قرار نيست دو نفر فقط براي جواب دادن به قانون خلقت با هم بمونند و اين عمل نيازمند شرايط خاصي باشه مثل برگه سلامت پزشك قانوني كه  از اسناد واجب اين قرارداد محسوب ميشه!!!!!(آيا ازدواج با بستن يك قرارداد فرقي نميكنه؟)
    هر كسي ارزش دوست داشتن و دوست داشته شدن رو داره.
    حتي اگه در گذشته اشتباهي كرده باشه ميتونه خودشو اصلاح كنه و از خيلي مثلا با شرافتا شريف تر زندگي كنه.
    بابا اومدي تو اين دنيا طبق خواست خودت زندگي كني نه اين كه راهي رو كه همه طي كردند طي كني و از اونور سن بري بيرون(كنايه از مردن).شما نميخوايد منشا اثر باشيد و تو زندگي مثل يك آدم معمولي كه همه چي براش تعريف شده نكنيد؟
    اين چيزي نيست كه ما به خاطرش اومديم تو اين دنبا؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. حرفاتون قبول اما ایا اگه خودتون با کسی ازدواج مردین که این مساله رو داشت در موردش فکر بد نمی کنین؟با خودتون رو راست باشین

8. من هم تقریبا موافقم.....................اما من دختر هایی را میشناسم که برای حفظ این پرده..کارهای جنسی با دوست پسرشون ازمقعد و  گاهی دحد لمس و حتی تلفنی انجام میدن...................پس حتما سالم بودن پرده نشاندهنده شرافت نیستتتتتتتتتتتتتتتتتت. اقایون دقت کنند.

9. saide نوشته است: من هم تقریبا موافقم.....................اما من دختر هایی را میشناسم که برای حفظ این پرده..کارهای جنسی با دوست پسرشون ازمقعد و گاهی دحد لمس و حتی تلفنی انجام میدن...................پس حتما سالم بودن پرده نشاندهنده شرافت نیستتتتتتتتتتتتتتتتتت. اقایون دقت کنند.

من نمیخواستم وارد این موضوع شم ولی مثل اینکه خانمها برای توجیه رابطه جنسیشون قبل ازدواج دست به یه سری فلسفه های جالب میزنن و میگن داشتن بکارت ملاک شرافت نیست!!!!!!!
    حال من این سوال رو دارم آیا شرافت چیزی جز این نیست که ما جلوی یه هوس زود گذر رو بگیریم
    به نظر شما این صحیح است طرف قبل ازدواج با پسری پیش کسی دیگر بخوابد و اندامش را بر او عرضه کند
    همه میدونن رابطه جنسی که بین زن و شوهر اتفاق میافتد یه رابطه عاشقانه عمیق است نه زود گذر و سطحی
    در ضمن اکثر پسرا تمایل دارن با دوست دخترشون رابطه جنسی داشته باشند
    پس از خانوما یکی بیاد معنی شرافت رو توضیح بده شاید ما نمیفهمیم
    روابط جنسی که از رو عشق و دوست داشتن نباشه چیزی جز یه هوس زود گذر و پوچ نیست و آیا این ارزش دارد؟؟؟
    من منکر این قضیه نیستم که حق طبیعی که خدا در ما قرار داده سرکوبش کنیم بلکه میتوانیم با کمی صبر و حوصله این میل رو در اختیار خودمون قرار بدیم نه اینکه میل ما رو در اختیار خودش قرار بده
    اگه واقعا کسی فردی را دوست داشته باشد حاظر به عذاب کشیدن اون فرد نیست که چرا خودش لذت ببره فقط(در مورد رابطه از مقعد)
    گرچه الان دیگه در موقعیتی هستیم که پاک بودن یا نا پاک بودن قبل ازدواج تشخیص آن سخت است
    نکته آخر هم آیا خانها حاضرند با کسی ازدواج کنن که در گذشته با چندین دختر همبستر شده؟؟؟!!!

10. آقایون چرا نمی خواین قبول کنین...زن و مرد هردو انسان اند؟و هر دو خودشون تصمیم میگیرند چه کار کنند چرا آقایون 24 ساعته در حال نظر دادن در مورد اینید که خانوما قبل ار اردواجشون چه کار می کنند؟در حالیکه کاملا مشهوده خانوم ها لااقل توی ایران خیلی متعهد تر هستند
    آپارتاید جنسی رو کنار بذاربد و به همه به چشم یک انسان نگاه کنید نه زن یا مرد بودن.

11. با سلام . پرده بکارت بافت مخاطی هست که تقریبا در فاصله 1-2cmاز مدخل واژن قرار دارد ودر انواع مختلف (حلقوی -پل دار -ستاره ای ......)وبا ضخامت متفاوت که معمولا  فقط ورود جسم خارجی(انگشت دست -نوک پنیس با فشار -چوب-تصادفات منجر به شکستگی استخوانهای لگن....) می تواند باعث پارگی یا آسیب آن شود.افتادن از بلندی- -فشار آب.... نمی تواند باعث پارگی پرده شود.عدم رعایت بهداشت فردی در دوران پریود به علت ph ویژه خون می تواند باعث سوزش در این ناحیه شود.

12. سلام
    من با آقای saman و natan موافقم. شرافت با بکارت کلی فرق می کنه. اگر بکارت برای زنان مهمه برای مردان هم مهمه ولی متاسفانه امروزه کم مردی را می توان پیدا کرد که این رابطه را تجربه نکرده باشد(در مورد زنان اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر کنم یدلیل قوانین کشوری که در آن زندگی میکنیم تعداد خانمهایی که آن را تجربه کردند کم باشه) . پس یعنی ( قصد توهین به هیچ کس را ندارم)  این تعداد آقایان را که گفتم شرافت ندارند؟ پس سعی کنید بکارت و باکره بودن را معیاری برای ارزیابی شرافت قرار ندهیم.

13. جناب آقاي clooney:
    شما گفتيد بدن خودشو به پسر عرضه كنه؟
    بينم آيا اين طرز تفكر شماست:يك زن وظيفه اي كه داره اينه كه به بهترين نحو خودشو به شوهرش عرضه كنه و نيازهاي اونو برطرف كنه؟و شوهر هم براي همين براش مايحتاج زندگي رو فراهم ميكنه؟

ببينم زندگي رو رابطه جنسی استواره يا رو عشق؟
    كدومش مهمه؟
    اگه كسي شما رو دوست نداشته باشه ولي پاك ترين فرد عالم باشه و روي آفتاب رو هم نديده باشه شما از زندگيتون احساس رضايت ميكنيد؟
    يا اينكه كسي شما رو دوست داشته باشه؟
    شما فيلم the girl next door رو ديديد؟
    اين درسته كه زندگي با فيلم فرق داره ولي هر فيلمي آخرش يك پيامي داره.
    آيا شما بعد از ديدن اين فيلم احساس بدي داشتيد يا خوب؟
    آيا زندگي همش رو تخت خوابه يا در خارج از اون هم جريان داره؟
    وقتي تو تخت خواب نيستيم ديگه به رابطه جنسی احتياج نداريم،بيشتر به عشق و دوستي احتياج داريم كه نديدن روي آفتاب توسط همسرمون دردي رو دوا نميكنه...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید