شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی و ... (لطفا راهنمایی کنید)

1. با عرض سلام و خسته نباشید
    من حدود 2 سال است که عمل واریکوسل بیضه چپ انجام داده ام و قبل از آن هم تا به حال خود ارضایی می کنم (تقریبا هفته ای دوبار ) ولی بعضی مواقع عوارضی دارد از جمله دردی از ناحیه زیر شکم سمت چپ به بیضه چپم بوجود می آید که بعد از خود ارضایی فردایش که شلوار می پوشم بوجود می آید و گاهی بلافاصله بعد از آمدن منی... بعد از عمل هم به دکتر درد را گفتم که به سونوگرافی نوشت و یک کیست روی بیضه چپم وجود داشت که گفت مورد خاصی نیست و درد بدلیل التهابه...
    علت این درد چی می تونه باشه؟
    همچنین هنگام خود ارضایی مایعه منی من پرتاب نمی شه و حدود 15 دقیقه بعد از خارج شدن منی هم چند قطره ای منی میاد...

در ضمن من دچار کمردرد هستم و در طول روز احساس پوکی در قسمت کمر می شوم که به نظرم از خود ارضاییه. در این مورد چه می شه کرد؟؟

با تشکر فراوان، منتظر راهنمایی دکتر صادقی عزیز هستم...

2. سلام

واریکوسل احتمال برگشت پذیری داره
    از طرفی اون کیستی که ایشون گفتند طبیعیه ، در اوائل واقعا هم طبیعی می تونه باشه اما نباید به امان خدا رها بشه و بعد از تجویز دارو بازهم باید بررسی بشه که آیا اون کیست از بین رفته یا خیر ؟
    بهرحال نباید درد داشته باشید و باید مورد بررسی قرار بگیرید

خارج شدن منی بدون پرتاب ، مسئله عجیبی نیست .
    و خودارضایی باعث پوکی استخوان نمی شود ، واگر درد مزمنی در ناحیه کمر دارید بهتره اون رو هم مورد بررسی قرار بدید . آقایان ایرانی بندرت دچار پوکی استخوان می شوند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. منظورم پوکی استخوان نیست منظورم احساس کرختی و پوک بودن و گاهی مواقع درد در ناحیه کمره...
    تو سونوگرافی هایی که به منظور چکاپ هم انجام دادم دوباره واریکوسل دیده نشده و فقط یه کیست روی بیضه چپ بوده که داروی خاصی هم براش دکتر تجویز نکرد...

دکتر صادقی عزیز هم لطفا در صورت امکان نظری بدهند...
    با تشکر فراوان

4. mostafa_n نوشته است: منظورم پوکی استخوان نیست منظورم احساس کرختی و پوک بودن و گاهی مواقع درد در ناحیه کمره...
    تو سونوگرافی هایی که به منظور چکاپ هم انجام دادم دوباره واریکوسل دیده نشده و فقط یه کیست روی بیضه چپ بوده که داروی خاصی هم براش دکتر تجویز نکرد...

دکتر صادقی عزیز هم لطفا در صورت امکان نظری بدهند...
    با تشکر فراوان

سلام دوست عزیز
    جوابهای سامی جون همواره مورد تایید دکتر هستش!!!به احتمال زیاد جواب دکتر هم همینه(تایید میکنه)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام اقا مصطفی
    خب خدا رو شکر که مجددا واریکوسل ندارید.

این دردی که ازش ناراحتی بخاطر تخلیه منی شما از کیسه منیتونه! که با یکمی استراحت و تغذیه مناسب این حالت از بین میره.
    برای کیستت هم حتما به پزشک راجعه کن تا بزرگتر نشه و خدای نا کرده دچار مشکل نشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید