شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تغییر رنگ ولو (لبهای کوچک)

1. با سلام
    رنگ لبهای کوچک من تیره شده و به قهوهای می زند  . آیا دلیل خاصی دارد و برای تغییر رنگش چه کار می توانم بکنم .؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. afsane نوشته است: با سلام
    رنگ لبهای کوچک من تیره شده و به قهوهای می زند  . آیا دلیل خاصی دارد و برای تغییر رنگش چه کار می توانم بکنم .؟؟؟

سلام،
    چنین تغییراتی در طول زندگی ممکن است رخ دهد. نشانه غیر طبیعی نیست.

3. tabtab

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام<xml><o></o>

من دختری 25 ساله هستم. به تازگی عقد کردم. مشکل من اینه که لبه های کوچک من نامتقارن هستند.لب کوچک سمت راستم حالت طبیعی دارد و در داخل لب بزرگ قرار دارد ولی لب سمت چپم تیره تر و بزرگتر از لب سمت راستم است و بیرون لب بزرگ قرار دارد.همسر من علاقه زیادی به انجام رابطه جنسی در دوره عقد دارد ولی من به دلیل این مشکلم مدام  بهانه می ارم و از انجام این کار خودداری می کنم. خیلی خجالت می کشم که همسرم برای اولین بار آلتمو ببینه .میترسم ببینه و ازم بدش بیاد.<o></o>

البته من خودم علاقه به انجام رابطه جنسی دارم و تا الان 5 سال است که خود ارضایی می کنم. ولی به دلیل این مشکلم از رابطه جنسی واقعی با همسرم می ترسم . تورو خدا کمکم کنید.<o></o>

تا الان 2بار به پزشک زنان مراجعه کردم و هر دو بار با خجالت زیادی آلتم رو نشون پزشک دادم اونا گفتند که طبیعیه و این موضوع ارثیه. ولی خودم به خاطر این مشکلم خیلی خیلی ناراحتم<o></o>

سوال:<o></o>

1)چیکار کنم؟<o></o>

2)اگه همسرم علت عدم تقارون و پرسید چی بگم؟<o></o>

3)اگه خوشش نیومد چیکار کنم؟<o></o>

4)میشه بگید مثلا از 10 تا زن چند تا شون مشکل منو دارن؟<o></o>

5)ممکنه مردی به این دلیل زنشو تلاق بده ؟یا جذب زنای دیگه ای بشه؟<o></o>

ممنون<o></o>

4. tabtab نوشته است:
    سلام<xml><o></o>

من دختری 25 ساله هستم. به تازگی عقد کردم. مشکل من اینه که لبه های کوچک من نامتقارن هستند.لب کوچک سمت راستم حالت طبیعی دارد و در داخل لب بزرگ قرار دارد ولی لب سمت چپم تیره تر و بزرگتر از لب سمت راستم است و بیرون لب بزرگ قرار دارد.همسر من علاقه زیادی به انجام رابطه جنسی در دوره عقد دارد ولی من به دلیل این مشکلم مدام  بهانه می ارم و از انجام این کار خودداری می کنم. خیلی خجالت می کشم که همسرم برای اولین بار آلتمو ببینه .میترسم ببینه و ازم بدش بیاد.<o></o>

البته من خودم علاقه به انجام رابطه جنسی دارم و تا الان 5 سال است که خود ارضایی می کنم. ولی به دلیل این مشکلم از رابطه جنسی واقعی با همسرم می ترسم . تورو خدا کمکم کنید.<o></o>

تا الان 2بار به پزشک زنان مراجعه کردم و هر دو بار با خجالت زیادی آلتم رو نشون پزشک دادم اونا گفتند که طبیعیه و این موضوع ارثیه. ولی خودم به خاطر این مشکلم خیلی خیلی ناراحتم<o></o>

سوال:<o></o>

1)چیکار کنم؟<o></o>

2)اگه همسرم علت عدم تقارون و پرسید چی بگم؟<o></o>

3)اگه خوشش نیومد چیکار کنم؟<o></o>

4)میشه بگید مثلا از 10 تا زن چند تا شون مشکل منو دارن؟<o></o>

5)ممکنه مردی به این دلیل زنشو تلاق بده ؟یا جذب زنای دیگه ای بشه؟<o></o>

ممنون<o></o>

سلام

1- تنها کاری که می تونید بکنید جراحی زیبایی هست که توصیه نمی کنم چون اولا مشکل خاصی نیست . دوما همونطور که پزشک فرمودند طبیعیه و حالت وراثتی داره و هیچ ربطی به خودارضایی نداره
    2- بفرمایید رفتم دکتر گفته حالت وراثتی داره و مشکلی نیست ( لازم نیست روی خودتون عیب بذارید دوست عزیز . واقعیت رو بگید )
    3- خودتون اگر حساسیت بخرج ندید اصلا ازتون سوال نمیشه چون تقریبا همه می دونن که ظاهر آلت تناسلی استاندارد نداره . اگر هم موضوع برای دو طرف غیرقابل تحمل بود با یک جراحی اصلاحی نسبتا ساده مشکل حل میشه
    4- از هر 10 تا زن 3 تاشون این شکلی هستند ! خانم هیچ آمار خاصی در این مورد گرفته نشده که من بخوام به شما بگم ولی درصدی از خانمها این حالت رو دارند . عدم تقارن همچین مورد نادری نیست ولی شما زیادی حساس شدید
    5- اگر مردی زنشو به این خاطر طلاق بده . همون بهتر که این زندگی سر نگیره . اومدیم فردا ریزش مو گرفتید یا خدایی نکرده جایی از بدنتون سوخت . شوهرتون باید طلاقتون بده ؟ تازه اینها به نوعی ایراد هستند و چیزی که شما می گی اصلا ایراد نیست . برای خودتون ارزش بیشتری قائل بشید
    و هیچوقت از ترس طلاق داده شدن ، به بدن خودتون پیله نکنید .
    با اطمینان می گم اگر مردی زنی رو دوست داشته باشه و علاقه باطنی در بین باشه به هیچوجه این مسائل به چشم نمیاد ولی اگر کسی کسی رو قلبا قبول نداشته باشه ممکنه مدل ابروشم بهانه کنه برای دعوا و طلاق

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  5. سلام
    منم می خواستم همین مشکلو مطرح کنم
    تقارونی که بین لبهای کوچم نیست لبه هاشم تیره یا اصلاً بگم سیاهه مثل یه خط که پهنای 2 میلی متری داره , در قسمت بالای این لبها به اندازه نوک سوزن همین سیاهی دیده میشه

ممنون

6. forogh نوشته است: سلام
    منم می خواستم همین مشکلو مطرح کنم
    تقارونی که بین لبهای کوچم نیست لبه هاشم تیره یا اصلاً بگم سیاهه مثل یه خط که پهنای 2 میلی متری داره , در قسمت بالای این لبها به اندازه نوک سوزن همین سیاهی دیده میشه

ممنون

سلام

تیرگی آلت تناسلی اغلب دلایل ژنتیکی و وراثتی دارد و بندرت بیماریهای قارچی باعث تیرگی اون ناحیه میشه
    در مورد شما احتمال قریب به یقین حالت وراثتی و ژنتیکی داره و قائدتا نیازی به پیگیری نداره
    شما تنها خانمی نیستید که اندام تناسلیتون این مدلی هست و بهتره خودتون رو همینگونه که هستید بپذیرید و مطمئن باشید که اگر کسی شما رو دوست داشته باشه اصلا به این مسائل اهمیت نمیده
    و درنهایت اگر این مسئله عذابتون میده می تونید به جراح زنان و یا متخصص زیبایی مراجعه کنید . میشه یک کارایی کرد اما از من بپرسید ارزش نداره خودتونو بابت این مسائل به دردسر بندازید .

هزینه اینکار هم دقیقا به پزشک و کلینیک بستگی داره و هیچ استانداردی نداره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. سلام منم مشکل tabtab  رو دارم خواهش میکنک اگه کسی عمل لابیوپلاستی(کوچک کردن لبهای کوچک یا متقارن کردن آنها) راهنمایی کنه البته من میخوام بعد از ازدواج عمل کنم
    خانم tabtab همسرتون بعد از دیدن آلت شما چه عکس العملی نشان داد؟براش عادی بود؟
    شنیدم عملش خیلی درد داره

8. سلام منم دقیقا مشکل tabtab رو دارم میخوام بعد از ازدواج عمل لابیوپلاستی (کوچک کردن لبها و یا متقارن کردن آنها) کنم
    خواهشا کسایی که این عمل را انجام دادن بیان و راهنمایی کنن
    خانم tabtab همسرتون بعد از دیدن آلت شما چه عکس العملی نشان داد آیا بدش آمد ؟چی گفت؟براش مهم نبود؟

9. با سلام
    دوست عزیز  ضمن تایید اظهارات دوستون جناب سامی ،فقط میتونم بگم که از کاه یک کوه نسازید و خودتونو با عمل جراحی که زیادم حیاتی نیست و جای حساسی هم هست ،در گیر نکنید! چون به عوارض جانبیش نمی ارزه!!  
    موفق باشید.

10. سلام آقای aliyan بعضی خانمها  بعد از زایمان طبیعی به خاطر کش آمدن لبها میرن عمل میکنن نظرتون در این مورد چیه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید