شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علاقه مندی به مرد متاهل آیا هوس است؟

1. دوست خوبم سلام

من نمی خوام که حرفهای دوستان بالا را تکرار کنم ولی چون خودم متاهل هستم حتی فکر اینکه همسرم در محیط کار با کسی رابطه داشته باشه دیوونم می کنه حتی 5/0% .
    پس سعی کن رابطه ات را کم کنی و کمتر ببینی
    چشمی که نمی بیند      دلی ماتم نمی گیرد

2. با سلام  
    دوست گرامی با تایید گفته های تمامی دوستان فقط میتونم بگم جهت خلاصی از این وضع بهترین حالت جابجائی  از محل کار ویا تغییر  کار تان است شاید بگوئید امکان نداره ! ولی فکر میکنم اگه آدم حتی بیکار هم بشه ولی سراغ اینکار نره خیلی بهتر و پسندیده تر ه و اینو بدون اگر هر کسی از کاری که اشتباه و گناه درش هست صرفه نظر کنه ولو به قیمت بیکاری ، خدای منان حتماً در آینده پادا ششو  چند برابر میده . شک نکن. ودیگه اینکه حتماً در اولین فرصت مناسب ازدواج کن .
    موفق باشید.

3. فقط یه سوال؟
    اگه متاهل بودید دوست داشتید یه دختری تو محیط کار به همسرتان علاقه مند بشه و با هم بیرون بروند حتی اگر کار دیگه ای صورت نگیرد که در ادامه و تعمیق روابط حتماً وضع بدتر خواهد شد

اگر دوست دارید و از این مسئله که دست بالای دست زیاد است و نمیترسید و به خدا اعتقاد ندارید  میتوانید با هوس خود گام در راه صدمه وارد کردن به زندگی یک زوج بردارید .

4. ببين دوست عزيز من شخصا اين رابطه رو تجربه كردم با اين تفاوت كه اون از زنش جدا شده ما سه سال با هم يه رابطه سالم داشتيم اون هم به من ابراز علاقه كرده بود و هم ازم خواهش ميكرد كه با هم بريم بيرون ولي من هم به خاطر موقعيت كاري ايشون كه استادم بودن هم به خاطر موقعيت اجتماعي خودم باهاش نميرفتم من با نظر سامي جان كاملا موافقم ايشون مردن و خوب جنس خودشونو ميشناسن ببين عزيزم من حتي يه دقيقه هم باهاش بيرون نرفتم ولي اون شروع كرد به پيشنهادهاي بي موردي كه من كاملا مخالف بودم مثه عشق بازي مثه .....بعد از اون به خاطر علاقه ي زيادي كه بهش داشتم و اونم به من داشت و ميدونست زير بار اين حرفاي بي موردش نميرم ازم خواستگاري كرد و با مخالفت صد در صد خانوادم مواجه شدالان حدودا 3 ماهه از هم خبر نداريم ولي توي اين رابطه تنها كسي كه داغون شد و از نظر روحي ضربه ي شديدي خورد من بودم يه چيزي رو هميشه تو ذهنت قرار بده مردي كه يه بار ازدواج كرده خيلي از پرده ها و حجابهايي كه قبل از ازدواجش داشته رو ديگه نداره و خيلي راحت تن به هر كاري ميدن بدونه اين كه موقعيته طرفشونو درك كنن واسه همينه كه موافق صد در صد سامي جان هستم اگه واسه خودت ارزش قايلي به نظر من از سر كارتم بگذر و تجربه اي كه من كردمو نكن نميگم دوسش ندارم نبودش داره داغونم ميكنه ولي عشق اون به من جز هوس هيچي نبود درست بر خلاف من ببين رابطه ي من با اونم اولش مثه شما بود اولش از اينكه توي دلمون همديگرو دوست داشتيم شروع شد بعد علني شد و بعد هم پيشنهادهاي ناجورو بعدم صرف اينكه بگه من نيتم پاكه اومد خواستگاري كرد تا در دهنه منو بندازه در صورتي كه ميدونست خانوادم مخالفن....با نديدن ميتوني كنار بياي با اين موضوع هر چند كه خيلي سخته ديگه خودم دارم تجربه ميكنم داغونم كرده .من دانشجوي حقوقم طي تجربياتي كه طول تحصيلم دستگيرم شده 90 درصد ازدواجا فقط براي رفع نياز جنسيشونه اينكه ميگن ميخوايم به تكامل برسيمو اين حرفا........همش حرفه مفته وقتي هدف از ازدواج اين باشه ميخواي هدف از دوستي چي باشه.................اين ايميلمه اگه ميدوني كمكي از دستم بر مياد ايميل بزن.sima.tavallaei@yahoo.com موفق باشيد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام دوستان
    ببین تنها حرفی که میتونم بگم اینه که:
    اگر توی زندگی اول احساسو در نظر بگیری و منطق رو بعد از اون در نظر بگیری,با مشکلات عدیده ای روبرو میشی!
    توی زندگی زناشویی ایندتون متوجه میشی که با تصمیم گیریهای احساسی میتونه چه مشکلاتی رو به وجود بیاره

نباید با یک نظر به شخصی(متاهل) دل ببندی تا حدی که خودت هم بخاطرش موضع گیری کنی!!!
    اگر میتونی جلوی احساساتتو بگیر(البته برای شما با این طرز فکر سخته,ولی امکان پزیره)و اگر هم نتونستی با مراجعه به یک روانکاو,از ایشون کمک بگیرید.

6. من به دلایلی که مشخصه ، زیاد در این مورد صحبت نمی کنم
    فقط اینکه بنظر من
    بخاطر این حس اونم در این شرایط کاری جامعه ، لازم نیست از کارتون بگذرید
    این صورت مسئله رو پاک کردنه . شما بهتره ، احساساتتون رو کنترل کنید . اومدیم فردا توی خانواده  از یک مرد متاهل خوشتون اومد . از خانواده باید بیاید بیرون ؟!
    کنترل احساسات هرکسی دست خودشه

7. revolte

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من واقعا در عجب منطق شماها هستم....اولا که دست خودم نیست کارم رو بذارم کنار یعنی نمیشه.
    ثانیا من نامزد دارم.

8. سلام عزيزم.
    من اين علاقه شما رو به هيج وجه هوس نمي دونم كاملا دركت ميكنم اما توصيه ميكنم از همين جا برگردد و بيشتر جلو نرو خودت بهتر راهش رو ميدوني هيچكس مثل خودت نميتونه بهت كمك كنه ما فقط ميتونيم نظر شخصيمونو بهت بديم. عزيزم من، هر چه بيشتر پيش بري بيشتر خودت و اذيت ميكني اون آقا يك عشق و يك همراه و شريك براي زندگيش انتخاب كرده مثل همه آدمهاي متاهل ديگه ممكنه يك شخص متاهل بعد ازدواج متوجه بشه مثلا اگر با فلان شخص بود خوشبخت تر بود اما اون انتخابشو كرده شما بايد به قول يكي از دوستان هدف خودت و از اين ملاقات بيرون از كار مشخص كني با خودت رو راست باش هم خودت ميدوني و هم من كه شديدا دوست داري اون هم به شما ابراز علاقه كنه و اينجا شروع اون ماجراي خطرناكه كه همه دارن شما رو از اون نهي ميكنن شما اونو دوست داري و كافي كه اونم حتي براي كنجكاوي و حتي صادقانه ابراز علاقه كنه و اينجاس كه به ضرر دو تاتونه چون اين رابطه هيچ عاقبتي جز ناراحتي نداره كه اگه تا حالا اين كارو نكرده يعني خيلي منطقيه و درست فكر ميكنه .
    ببين پيشنهاد من اينه كه اين عشق و علاقه رو توي دل خودت نگه دار و به هيچ وجه اونو ابراز نكن حتي در صورت ابراز كردن اون آقا با اين كارت ميتوني كم كم با اين مسئله كنار بياي حداقل الان نميدوني تو رو دوست داره يا نه كه اين خودش به فراموش كردنش خيلي كمكت ميكنه اما واي به روزي كه اونم ابراز علاقه كنه كه در درجه اول تو رو از بين ميبره .من خودم خيلي مستقيم با چنين مسئله اي رو برو بودم و نتيجه اونم ديدم كه بجز ناراحتي و عذاب دختر چيزي به همراه نداشته مردها با اين موضوع خيلي راحت كنار ميان چون چيزي رو از نظر خودشون از دست نميدن اما دختر نه چون احساسشو درگير ميكنه كه بهتره اين احساس براي كسي باشه كه حتي اگر بخواي به اون ابراز علاقه كني و اونم متقابلا اميد كوچكي به پايان خوبش داشته باشي و.......................... اگه بخوام برات بيشتر بگم خيلي طولاني ميشه.

توكل كن خدا هميشه با ماست

مهتاب

9. اگه نامزد داری پس این علاقه مندی چیه؟
    اگه این رویه رو ادامه بدی سر نامزدت چی میاد؟
    با ادامه این کار سر خودت و زندگیتو ایندت چی میاد؟
    من 1 پیشنهادی دارم: سعی کن به نامزدت بیشتر توجه کنی و روابطت رو باهاش صمیمیتر کنی و اون چیزائی رو که در وجودش کم داره و یا احیانا نداره رو بهش بگو تا این نواقص رو در وجودش تصحیح کنه و خودتم بهش کمک کن و سعی کن فکر همکارتون رو از سرت بیرون کنی تا عشق بین خودت و نامزدت به معنای واقعی رشد کنه و مطمئن باش که دیگه بغیر از نامزدت به هیچ کس دیگه ای فکر نمیکنی و حتی دلت نمیاد به کس دیگه ای نگاه کنی چه برسه به اینکه منتظر دعوت از طرف کسی باشی تا...

دوست عزیز هوس و ترحم و دوست داشتن و عشق و خواستن, فقط کلمه نیستند بلکه هر کدومشون  میتونن کارهای خیلی بزرگی رو به انجام برسونن!
    پس بخواه که این هوس از بین شما و نامزدتون از بین بره و با دوست داشتن نامزدتون,عاشق همدیگه باشید و نسبت به هیچ هوسی(نسبت به هر شخص)ترحم نداشته باشید.

10. فکر کنید ببینید فردا که متاهل شدید آیا راضی هستید همسرتون با خانمی بیرون برند؟
    زشتی ها و کم و کاستیهای این مرد متاهل رو ببینید
    لیاقت شما بیشتر از یک مرد متاهله

11. با سلام
    دوست گرامی حالا که مشخص شد که نامزد هم دارید  بنظرم ،دارید در وهله اول هم  خودتون و هم نامزدتونو گول میزنید و این خیلی خطر ناکه چون دقیقاً این عمل روی زندگی آینده تون تاثیر بعد که چه عرض کنم مخربی را خواهد گذاشت.
    ضمناً اینو هم بگم که همونطور که یک زن به رابطه داشتن همسرش با یک زن دیگه حساسه ،  مرد هم صد وشاید هزار برابر اون حساسیتش گل میکنه و اونوقته که مصیبتت شروع میشه .اول باید جواب وجدان،احساس،عاطفه،خرد،وووو خودتو جور کنی وبعد از ازون هم تازه باید  اطرافیانتو قانع کنی و اینو میدونی و میدونیم که شاید ما خودمون بتونیم خودمونو قانع یا گول( و یا هرچیز دیگه ای که مصداق داره)، بکنیم و یا بزنیم ولی افراد و خویشاوندان و دوستانمونو به همین راحتی نمیتونیم توجیه کنیم و اینجاست که تمامی انگهای موجود در این رابطه که کم هم نیست رو بهمون مچسبونن .
    پس برادرانه میگم اصلاً حتی فکر گرایش به ایشون رو در ذهنت نپرورون .از قدیم گفتن هر آنچه که بر خود نمیپسندی بر دیگران هم مپسند.بیشتر به نامزدت برس و بس.
    در آخر با اینکه سخته ،بازهم میگم حتی در صورت بیکاری(در صورت امکان اگر مسئله مالی نداری) هم برای ساختن آینده ای بهتر و بدون دغدغه ، از شر این عمل بگذر.
    موفق باشید.

12. چرا خانم ها نبايد با آقايون متاهل ارتباط برقرار كنند؟

برخي از خانم ها تمايل دارند كه با مردهاي متاهل ارتباط برقرار كنند و اين كار را تنها به خاطر ريسك و هيجاني كه در بردارد انجام مي دهند. واقعاً تاسف آور است. گاهي اوقات اين افراد اصلاً متوجه نيستند كه تا چه اندازه ضرر و زيان به بار مي آورند. بعضي وقت ها يك چنين خانم هايي تنها به برقراري رابطه ي جنسي و پول فكر مي كنند. در برخي موارد ديگر هم كار به جايي مي رسد كه يكي از طرفين نسبت به ديگري احساس پيدا كرده و به او علاقمند مي شود. اين براي همسر اول انصاف نيست كه يك نفر ديگر از راه برسد و شوهر او را با خود ببرد. همسر اول در كل اين ارتباط بي گناه است.

اين حق خانم نيست كه آسيب هاي عاطفي شديدي را تحمل كند و شاهد آن باشد كه همسرش با زن ديگري ارتباط برقرار كرده. زمانيكه يك زن با احتساب به اين امر كه طرف مقابل داراي زن و زندگي مي باشد، باز هم با او ارتباط برقرار مي كند، فقط در پي رسيدن به نيات پليد و شيطاني خودش است. اصلاً برايش اهميتي ندارد كه ممكن است همسر اول اين آقا چه آسيب هايي را متحمل شود. اين زن فقط نيتش اين است كه زندگي او را از هم بپاشاند. يك چنين زن هايي معمولاً سعي مي كنند رفتارهاي خودشان را به طرق مختلف توجيه كنند و خيانت موجود را پيش برده و زندگي زن و شوهر را از هم بپاشند.

اكثر خانم هايي كه خيانت پيشه مي كنند و با مردهايي كه داراي همسر هستند ارتباط برقرار مي كنند اين كار را تنها به دليل احساس قدرت انجام مي دهند. با اين كار احساس مي كنند كه قدرت آن را دارند تا مرد را از همسرش جدا سازند. البته گاهي اوقات اين كار جواب نمي دهد و در اكثر موارد مرد از همسر اولش جدا نمي شود. در چنين حالتي معمولاً مرد دوباره با احساس شرمندگي به سوي همسر اولش باز ميگردد و سعي مي كند كه رابطه اي را كه خراب نموده مجدداً بازسازي كرده و روابط خود را با همسرش بهبود بخشد. البته در برخي موارد هم ديده شده است كه وقتي خانم با مردي متاهل ارتباط برقرار كرده، خودش هم نمي دانسته كه اين مرد متاهل است. برخي از مردهاي متاهل در مورد وضعيت تاهل خود به خانم هاي ديگر دروغ ميگويند.

به هر حال اين امكان وجود دارد كه چه مرد و چه زن هر كدام به نقطه اي برسند كه احساس گناه به آنها دست بدهد و از خيانت كردن خود پشيمان بشوند. اگر اين احساس گناه شدت پيدا كند، يكي از طرفين به اين ارتباط پايان مي دهد. برخي از آقايون تنها به اين دليل كه قادر به تحمل تعارض و دوگانگي در زندگي خود نيستند به يك چنين ارتباطي پايان مي دهند. احساس گناه مانند كنه به جانشان مي افتد و آنها را رها نمي كند. البته در اين ميان مردهايي هم وجود دارند كه به هيچ وجه احساس گناه نمي كنند و هيچ تمايلي هم به بهبود رابطه از خود نشان نمي دهند. اين قبيل افراد معمولاً از همسر اول خود جدا مي شوند و سپس با معشوقه ي خود ازدواج ميكنند. البته زمانيكه هيچ اميدي براي بهبودي رابطه به چشم نمي خورد، شايد طلاق بهترين گزينه ي انتخابي باشد.

همسر اول معمولاً در يك چنين شرايطي احساس خشم، و عصبانيت مي كند و اغلب اين حس را پيدا مي كند كه شايد تقصير او بوده كه همسرش به او خيانت كرده و به اين امر فكر ميكند كه چه خطايي از او سر زده است؛ اما حقيقت اينجاست كه همسر اين آقا هيچ كار اشتباهي انجام نداده، خيانت به اين دليل اتفاق افتاده است كه آقا تصميم گرفته به همسر خود خيانت كند. مردي كه خيانت مي كند اين كار را عليرغم ميل باطني همسر خود انجام مي دهد.

اگر يك مردي از زندگي خود احساس رضايت نمي كند، بايد درخواست طلاق بدهد نه اينكه به همسر خود خيانت كند. واقعاً جاي تاسف است كه چرا برخي از آقايون زندگي مشترك خود را آنقدرها كه بايد و شايد جدي نمي گيرند.

آسيب زماني به حد اعلاي خود مي رسد كه شوهر، زن دوم را باردار مي كند. بارداري مشكلات را هزار مرتبه پيچيده تر مي كند. اين مسئله براي همسر اول غير قابل تحمل است.

خيانت را تنها زماني مي توان بخشيد كه هر دو نفر تصميم بگيرند كه واقعاً به صورت صميمانه بر روي از بين بردن آن كار كنند. براي اينكه فرد بتواند طرف مقابل را ببخشد، زمان لازم دارد. بازسازي اعتماد و اطمينان مستلزم گذر زمان است. اگر كسي كه يك بار خيانت كرده بود، مجدداً اين كار را انجام دهد، واقعاً جاي تامل وجود دارد چرا كه يك مرتبه از خطاي او چشم پوشي شده و اين بار دومي است كه مجدداً يك چنين خطاي نابخشودني را تكرار مي كند

http://www.yozarsif.com

13. من هم نظرم رو بگم همیشه ما آدمادوست داریم خودمون رو گول بزنیم جواب این خانم واضح و مبرهنه البته میگم که ایشون مثل همه ما دوست داره به خودش دروغ بگه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید