شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

احتمال حاملگی

1. yasmina333 نوشته است: بعد از چند ساعت نزدیکی به روش اورژانسی که فکر میکنم غلطتم باشه قرص خوردم ساعت 9 شب 4تا قرص و ساعت 5 صبح 4 تای دیگه خوردم البته ساعت 7 صبح حالم بد جوری بهم خورد قرص ها ld بود .میخوام ببینم حامله هستم و اینکه اگه نباشم چه تاریخی پریود میشم دیگم نیخوام قرصارو بخورم چون مرگو جلو چشمام دیدم انقدر حالم بد بود .
    تاریخ اتمام آخرین پریودم 28/03/88

با سلام!
    دوست عزیز شما بهتر بود سوالتون رو تو قسمت احتمال بارداری مطرح می کردین تا زودتر جواب بگیرین!
    در هر صورت با توجه به این که نزدیکی در روزهای بین 9 تا 10 سیکل شما بوده احتمال بارداری بسیار پایینه!
    البته اگر سیکل منظمی داشته باشین!
    اگر راجع به روش اورژانسی هم توی همین سایت جستجو می کردین حتما به نتایج خوبی می رسیدین و جواب همه ی سوالاتتون رو می گرفتین. فاصله ی بین قرص ها باید 12 ساعت باشه! برای کمتر شدن حالت تهوع هم همراه با قرص ها میشه از ویتامین ب 6 استفاده کرد.
    در ضمن بدونین که با استفاده از این روش نظم هورمونی بدن به هم می ریزه و ممکنه این بار شما با کمی تاخیر و یا زودتر از موعد خونریزیتون شروع بشه!
    تکرار می کنم که احتمال بارداری شما بسیار بسیار پایینه!
    موفق باشی!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    اگر پریودتون منظم باشه و اگر نزدیکی رو همین دیروز  انجام داده باشید اونوقت شانس بارداری همینجوریش صفر هست . البته اگر نامنظم هم باشه بازم شانس بارداری در شما زیاد نیست

روش اورژانسی رو چرا مطابق دستور انجام ندادید ؟!

باید بین قرصها 12 ساعت فاصله می بود و از طرفی اگر دوساعت بعد از خوردن قرصها بالاآورده باشید مهم نیست اما اگر قبل از دوساعت بوده باشه باید قرصها رو تکرار می کردید ( 5 تا 7 دوساعته اگر درست و دقیق نوشته باشید )

با اینکه روش اورژانسی دقیق اجرا نشده اما با عنایت به زمان رابطه و تمهیداتی که چیدید بنظر میرسه شانس بارداری در شما نزدیک به صفر باشه و نباید نگران باشید اما اختلالاتی در روند پریودتون ایجاد میشه که نباید نگرانتون بکنه

اینکه دقیقا کی پریود می شید رو نمی تونم بگم چون استاندارد نداره
    اما احتمالا خونریزی پیش از موعدی رو تجربه می کنید و پریود بعدیتون تا 10 روز ممکنه به تاخیر بیوفته و نباید نگران باشید

3. sarvenaz1025 نوشته است: با سلام
    ممنون از سایت خوبتون، من 27 سالم و3 ساله ازدواج کردم و  پریودی های منظم با فاصله 28 روز دارم و معمولا در روز 14 دل درد کمی دارم
    این دفعه در روز هفتم پریودیم ( روز آخر) نزدیکی مشکوک داشتم که البته مطمئنم مایع منی در وازن ریخته
    با توجه به دوره پریودیم آیا احتمال حاملگی هست در ضمن بعد از نزدیکی احساس تهوع بهم دست داده و تا یکی دو روز بعدش هم کمی  ادامه داشت

در ضمن من به دلیل زخم کوچک دهانه رحم داروی تریپل سولفا مصرف باید بکنم که می خواستم بعد از پاک شدن شروع کنم ولی حالا با این وضع می ترسم مصرف کنم چون اگه حامله باشم برای بچه خطرناک لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

با سلام!
    دوست عزیز اگر شما سیکل منظمی دارین احتمال بارداری در شما در روز هفتم سیکل در حد صف رو یا شاید بشه گفت که احتمال بارداری صفره!
    نزدیکی برای کسانی که مشکلی در دستگاه تناسلی دارند ممکنه ایجاد آزار و اذیت کنه و در بعضی مواقع آسیب بیشتری وارد کنه!
    ممکنه شما به خاطر زخم دهانه ی رحم با نزدیکی، اذیت شدین و حالت ناخوشایندی بهتون دست داده.
    داروتون رو هر چه زودتر و سر موقع استفده کنین و بعد هم مجددا به پزشکتون مراجعه کنین. بهتره تا بهبودی اگر به دلایلی خواستین نزدیکی داشته باشین از کاندوم استفاده کنین!
    موفق باشی!

4. سلام عزیزم
    فاصله بین قرصها باید 12 ساعت باشه. اگر هم تا 4 ساعت اول بعد از  خوردن قرص ها استفراغ صورت گرفت دوز دارو باید تکرار شود. برای جلوگیری از تهوع هم باید نیم ساعت قبل از مصرف ld قرص متو پر کلرید مصرف کنید و 6 ساعت بعد هم باز قرص متو پرکلرید را مصرف کنید. برای تعین زمان  تخمک گذاری هم  روز 14+2 یا 14_2 بعد از پریودی احتمال بارداری زیاد میشود البته با شرط منظم بودن سیکل ها.

5. سلام
    من 21 خرداد رابطه محافظت شده داشتم . اما دستم به مني آغشته شده بود و بعد از 10 دقيقه كه دستم خشك شده بود و دستم به چندجا از جمله پتو خورده بود ، به كليتورس و واژن و اطرافش ماليدم . نيم ساعت بعدش واژنم رو شستم . 40 ساعت بعد 2 قرص HD و 12 ساعت بعد 2 قرص HD ديگر خوردم .
    9 يا 10 خرداد هم پريود شده بودم . الان حالم خيلي بده . از ترس باردار شدم نميتونم زندگي كنم . اگه باردار بشم خانوادم منو ميكشن ! شبا از ترس خوابم نميبره . با يه دكتر ماما صحبت كردم گفتش خيالم راحت باشه با خوردن قرص ها . اما هنوز ميترسم . آخه 40 ساعت بعد خوردم قرص ها رو .
    نمي خوام باردار شم . از آزمايش خون هم ميترسم .
    توروخدا دكتراي اينجا كمكم كنيد . من تمام پست هاي اين انجمن رو خوندم اما باز ميترسم . يكي بهم بگه كه اين قرص ها جواب ميده يا نه ؟! آيا اسپرم از خارج ميتونه خودشو به داخل رححم ببره ؟! آيا اونقدر قدرت داره كه تا اونجا برسه ؟! چيكار كنم ؟! توروخدا دارم ميميرم . زندگيم در خطره ؟!؟!
    يكي راهنماييم كنه . آروومم كنه . نميخوام دلمو خوش كنيد اما ميخوام ببينم ميشه باردار نشم ؟! اميدوار باشم ؟!؟ من 23 سالمه . خيلي ميترسم . حتي اگه شد بهم پيغام خصوصي بزنيد راهنماييم كنيد .
    ديگه نميدونم چيكار كنم . ميخوام خودكشي كنم . يكي به دادم برسه ! آيا راهي هست كه بتونم جلوي بارداريمو بگيرم ؟!

6. سلام دختر خوب
    این حرفا چیه که میزنی خودکشی‌ کدومه ؟ قوی باش . رابطه‌ای که داشتی درروز‌های کم خطر بوده ، با استفاده از روش ارژانسی دیگه نباید نگران باشی‌چون به روش صحیح این کارو انجام دادی ، این بار ممکن به دلیل ترس ازبارداری و استرس پریودت عقب بیفته اما برای اینکه از این جهنم در بیای یه آزمایش بدی خیالت راحت می‌شه .
    انجام آزمایش هم ترسی‌ نداره ، این حرف‌ها مال بچه‌ها است
    دفعه‌های بعد مواظب باش که اینقدر خودت رو عذاب ندی.

7. سلام دختر خوب
    من دلت رو نمیخوام خوش کنم اما با روش اورژانسی احتمال بارداری 2% هست
    با شرایطی هم که شما گفتی به نظر من صفر هستش ..... اما تنها چیزی که الان
    آرومت میکنه تست خون هست .... یکروزه بهت جواب میدن ........ هر چی هم همه
    بهت بگن باردار نیستی متاسفانه این فکر رها نمیکنه آدمو .... تست خون بده . فکرش ترسناکه
    اما انجام دادنش خیلی راحت تره .........آروم میشی

8. اولا خودکشی اصلا معنی نمیده!!!!!!!
    این حرفا چیه آدم اینقدر بی اعتماد به نفس نمیشه
    با توجه به توصیفاتی که کردید احتمال بارداری خیلی خلی کم است
    در مورد بارداری اگر منی وارد واژن بشه یا زمانی که در ایام تخمک گذاری باشید و اطراف آن ریخته بشه احتمال بارداری است
    لین فکرهای بی خود و پوچ رو از خود دور کنید به احتمال زیاد هم با توجه به مصرف قرصها تغییراتی رو شاهد خواهید بود اما مطمئن باشید باردار نیستید
    خیلی هم میترسید و وسواس دارید یه آزمایش خون بدید یا لا اقل از بی بی چک برای تست بارداری استفاده کنید
    به هیچ عنوان هم فکرها و توهومات بی خود نکنید
    موفق باشید

9. با سلام
    در مشاوره اي كه با يك متخصص زنان انجام شد.ايشان گفتند احتمال بارداري پس از پاك شدن خانمها تا قبل از 14روز صفر نمي باشد.مي خواستم بدانم چطور ممكنه بارداري رخ دهد در صورتي كه بدن خانم ها روز چهاردهم بعد از پاك شدن اقدام به آزاد سازي تخمك مي كند و آيا اينكه ممكنه تحريك جنسي زياد خانم ها زمان آزادسازي تخمك را  جابجا كند.

10. سلام.
    فورری....       فورری.......
    نامزدم چند روزی است درد در ناحیه پهلو و به خصوص زیر شکم دارد.با انجام آزمایش خون دکتر پی بردکه مقدار کمی خون در ادرار ایشان وجود دارد و احتمال شن کلیه داد ولی با انجام سونوگرافی همه چیز نرمال بود.
    این در حالیه که ما در 2ماه اخیر 2 بار نزدیکی مشکوک داشتیم که در باره اول به طور دقیق و طی مصرف چهار قرص hd استفاده کردیم و باره دوم نامزدم تنها یک قرص hd بلا فاصله پس از نزیکی مصرف کرد و از خوردن سه قرص دیگر اجتناب کرد.(نزدیکی باره دوم از عقب (مقعد) بوده و بدون استفاده از کاندوم و با فاصله و خارج از مقعد ارضا شدم)
    در هر ماه پس از مصرف قرص نامزدم به فاصله یک هفته پس از مصرف قرص پریود شده و هم در موقع طبیعی و نرمال خود با چند روز اختلاف پریود گشته.یعنی دوبار پریود در یک ماه.
    الان بیش از یک ماه از آخرین نزدیکی ما میگذره.
    میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود دارد؟
    آیا سونوگرافی که واسه شن انجام داده با سونوگرافی واسه تشخیص بارداری متفاوت است؟

11. t12345 نوشته است: با سلام
    در مشاوره اي كه با يك متخصص زنان انجام شد.ايشان گفتند احتمال بارداري پس از پاك شدن خانمها تا قبل از 14روز صفر نمي باشد.مي خواستم بدانم چطور ممكنه بارداري رخ دهد در صورتي كه بدن خانم ها روز چهاردهم بعد از پاك شدن اقدام به آزاد سازي تخمك مي كند و آيا اينكه ممكنه تحريك جنسي زياد خانم ها زمان آزادسازي تخمك را  جابجا كند.

سلام

برای اینکه تخمکگذاری لزوما سرساعت مشخص انجام نمی شود
    یعنی اینجوری نیست که حتما در روز مشخصی انجام شود
    بخصوص وقتی پریود ها منظم نیست
    و از اونجایی که تخمک چند روزی فعال هست
    لذا 3-4 روز قبل و بعد از تخمکگذاری روزهای پرخطری هستند و هرچه پریود نامنظم باشه روزهای پرخطر بیشتر و روزهای امن کمتر می شوند .

کلا حساب کردن روی دوره ی امن برای رابطه بدون محافظ روش درستی نیست و احتمال شکستش بالاست

12. amir_shz نوشته است: سلام.
    فورری....       فورری.......
    نامزدم چند روزی است درد در ناحیه پهلو و به خصوص زیر شکم دارد.با انجام آزمایش خون دکتر پی بردکه مقدار کمی خون در ادرار ایشان وجود دارد و احتمال شن کلیه داد ولی با انجام سونوگرافی همه چیز نرمال بود.
    این در حالیه که ما در 2ماه اخیر 2 بار نزدیکی مشکوک داشتیم که در باره اول به طور دقیق و طی مصرف چهار قرص hd استفاده کردیم و باره دوم نامزدم تنها یک قرص hd بلا فاصله پس از نزیکی مصرف کرد و از خوردن سه قرص دیگر اجتناب کرد.(نزدیکی باره دوم از عقب (مقعد) بوده و بدون استفاده از کاندوم و با فاصله و خارج از مقعد ارضا شدم)
    در هر ماه پس از مصرف قرص نامزدم به فاصله یک هفته پس از مصرف قرص پریود شده و هم در موقع طبیعی و نرمال خود با چند روز اختلاف پریود گشته.یعنی دوبار پریود در یک ماه.
    الان بیش از یک ماه از آخرین نزدیکی ما میگذره.
    میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود دارد؟
    آیا سونوگرافی که واسه شن انجام داده با سونوگرافی واسه تشخیص بارداری متفاوت است؟

سلام

سونوگرافی که احتمالا مثانه و کلیه رو دربر داشته و به رحم کاری نداشته پس نمی تونسته تشخیص بارداری بده
    از طرفی با توضیحات شما در مرتبه اول بعلت استفاده از روش اورژانسی ( 2*2 اچ دی مجموعا 4 تا ) بارداری رخ نخواهد داد
    و در مرتبه دوم اون یک قرص هیچ کاری برای جلوگیری نکرده اما با توضیحات شما اصلا احتمال بارداری هم وجود نداشته

خلاصه بنظر نمی رسه ایشون باردار باشند ( با توضیحات شما ) و پریودها هم همینو می گن

اما بازم بهتره ایشون اگر یکهفته از رابطه گذشته تست خون بتا بدهند و یا اگر 21 روز از رابطه آخر گذشته از داروخانه نوار بی بی چک تهیه کنند و توی خونه از طریق ادرار چک کنند که باردار هستند یا خیر ! این فقط جهت آرامش خیالتونه
    تاکید دارم با توضیحات شما امکان باداری داخل رحمی و خارج رحمی وجود ندارد

13. سلام من در روز 8 مقاربت داشتم که با توجه به مصرف قرص اچ دی از روش اورژانس هم استفاده کردم چون شنیدم در هفته اول این قرص ها درست کار نمیکند روش اورژانس هم کامل انجام دادم البته منی مطمئنم وارد نشد اما مایع قبل از منی وارد رحم شده قاعدگی دوره قبل من 21 روز بود در این دوره در روز 18 و 19 خونریزی همراه با درد همانند دوره های قبل داشتم اما در روز 20 فقط لک دیدم باید بگم که همیشه پرییودم 3 روز بود اما این بار 2 روز و روز 3 فقط لک . از بی بی چک استفاده کردم روی بی بی چک (خارجی بود) نوشته شده بود 5 تا 10 روز بعد مقاربت جواب میده من 5 بار در 5 روز اولین ادرار رو آزمایش کردم و جواب منفی بود و باید بگم جواب آخر رو وقتی گرفتم که 12 روز از نزدیکی گذشته بود چقدر این جواب ها قابل اعتماده؟ آیا ممکنه باردار باشم؟ ممنون

14. roshanakk نوشته است: سلام من در روز 8 مقاربت داشتم که با توجه به مصرف قرص اچ دی از روش اورژانس هم استفاده کردم چون شنیدم در هفته اول این قرص ها درست کار نمیکند روش اورژانس هم کامل انجام دادم البته منی مطمئنم وارد نشد اما مایع قبل از منی وارد رحم شده قاعدگی دوره قبل من 21 روز بود در این دوره در روز 18 و 19 خونریزی همراه با درد همانند دوره های قبل داشتم اما در روز 20 فقط لک دیدم باید بگم که همیشه پرییودم 3 روز بود اما این بار 2 روز و روز 3 فقط لک . از بی بی چک استفاده کردم روی بی بی چک (خارجی بود) نوشته شده بود 5 تا 10 روز بعد مقاربت جواب میده من 5 بار در 5 روز اولین ادرار رو آزمایش کردم و جواب منفی بود و باید بگم جواب آخر رو وقتی گرفتم که 12 روز از نزدیکی گذشته بود چقدر این جواب ها قابل اعتماده؟ آیا ممکنه باردار باشم؟ ممنون

با سلام!
    شما مصرف قرص های ضد بارداری رو تازه شروع کردین که گفتین این قرص ها در هفته ی اول درست کار نمی کنند؟
    شما تا به حال برای نامنظمی سیکلتون به متخصص زنان مراجعه کریدن؟
    مشکل خاصی ندارین؟
    در دوره های اول استفاده از قرص های ضد بارداری لک بینی و به هم خوردن سیکل ماهانه و خونریزی طبیعیه و اگر این موضوع در دوره های بعد تکرار شد حتما به متخصص زنان مراجعه کنین. البته توصیه ی من اینه که به طور کلی برای بررسی و معاینه ی بالینی و آزمایش های هورمونی به متخصص زنان مراجعه کنید!
    شما در روزهای 8 تا 11 با توجه به سیکل 21 روزه باید تخمک گذاری داشته باشین! آیا علامت های تخمک گذاری رو دارین؟ مثلا ترشحاتتون در طول سیکلتون تغییراتی  داره؟
    در مورد بی بی چک بر خلاف چیزی که روشون نوشته ، معموال بعد از 21 روز از لقاح و تقریبا یک هفته بعد از گذشتن از تاریخ سیکل ماهانه - در سیکل های منظم 28 روزه - جواب دقیق و قطعی میدن و آزمایش بتای خون در حدود 7 روز بعد از لقاح ج.اب قطعی میده!
    موفق باشی!

15. amandaa

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من در 15 اردیبهشت اول به صورت لخته قهوهای و بعد از 2 هفته پرود معمولی شدم و تا 3 هفته هم لکه بینی داشتم و الان هم 5 روز هست که خونریزیم مثل پریود هست و زیاد. 30 اسفند هم که 2 روز از تموم شدن پریود میگذشت کمی از احساس میکنم اب اولیه مردانه به الت تناسلیم خورد احتمال بارداری در من هست با توجه به زمان رابطه و چگونگی پریودم و لکه بینیم؟جایی خوندم که پریود شدن دلیل بر عدم بارداری نیست احساس میکنم کمی شکمم جلو امده و هیچ علایم دیگه ای ندارم نمیدونم شاید از بخاطر اینکه فقط چاق شدم. برای قطع لکه بینین سیپروترون مصرف کنم؟چند ورق و ز کی مصرف کنم تا کی؟سال قبل هم کیست تخمدان داشتم که سیپروترون دکتر تجویز کرد 2 ورق که لکه بینی قطع شده بود اما بعضی وقت ها نامنظمی پریود داشتم لطفا دوستانی هم که اطلاعاتی دارن کمکم کنن این مسائل زندگیم رو بهم زده ایا امکان داره حامله باشم با این وضع؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 24
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید