شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات سینه

1. سلام
    می خواستم بدونم علت خارج شدن ترشحات از سینه چی می تونه باشه ؟ (ترشحات آبکی و کمی کدر)
    آیا امکان داره از علامت های حاملگی باشه ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mina20074u نوشته است: سلام
    می خواستم بدونم علت خارج شدن ترشحات از سینه چی می تونه باشه ؟ (ترشحات آبکی و کمی کدر)
    آیا امکان داره از علامت های حاملگی باشه ؟

سلام،
    علل مختلفی (خوش خیم و بدخیم) می تواند باعث ترشح از سینه شود. یک طرفه یا دوطرفه بودن آن نیز مهم است. بهتر است برای ارزیابی بیشتر به پزشک مراجعه نمایید.

3. سلام
    من 24 سالمه و 1 سال و نه ماه هست كه ازدواج كردم. جديداً به پركاري تيروئيد مبتلا شدم و اسكن تيروئيد هم انجام دادم.براي درمان قرص متي مازول مصرف مي كنم و به دليل اضطراب بسيار زباد دكتر براي من قرص كلرديازپوكسايد رو تجويز كرد الان مدت 15 روز هست كه اين داروها رو مصرف ميكنم. تقريباً 4روز مي شه كه متوجه شدم ترشح بدون رنگ كمي كدر از سينه سمت راستم خارج مي شه.البته با فشار دادن. اين ترشح از سه تا حفره از سينه من خارج مي شه. دوران قاعدگي من 10 روزه هست و من الان 4 روز هست كه پاك شدم. مي خواستم بدون آيا اين ترشح خطرناك هست؟ آيا بايد حتماً به پزشك مراجعه كنم؟ اين ترشح از تأثيرات داروها روي بدنم مي تواند باشد؟
    ممنون مي شم اگه زود تر جواب بديد و من رو از نگراني بيرون بياريد.

4. mamary

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .
    هرگونه ترشحی از سینه باید بررسی بشه .من فکر می کنم بهتر ه به یک متخصص زنان یا غدد مراجعه کنی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  5. سلام دوستان
    از قبل از عادت ماهانه اردیبهشتم یعنی از قبل 10 اردیبهشت دارم از سینه درد می میرم. اوایل یعنی تا یکی دو هفته پیش توده داخل سینه هام خیلی کم بود. الان تقریباً 75 درصد سینه هام توده هست. آیا امکان بارداری وجود داره. البته ترشحات سینه هام کم شده. یا می تونه مشکل دیگه ای داشته باشه. واسه فردا نوبت دکتر دارم. می خوام اگه امکان بارداری هست تا قبل از اینکه برم دکتر برم آزمایش بدم
    اگه لطف کنید زود تر جواب بدید ممنون می شم.

6. سلام
    با اجازه اقای دکتر من مطلبی مینویسم که از روی تجربیاته و ممکنه غلط باشه ولی چون خودم مشکل پرولاکتین بالا رو دارم و مطالب زیادی راجع بهش خوندم بنظرم ممکنه شما مشکل هرمونی داشته باشید پر کاری ترویید هم یه عامل پرولاکتین بالاست مثل اینکه .
    با توجه به اینکه پریود هم شدید شما دیگه حامله نیستید پس دلیلی نداره ترشحتون زیاد باشه به متخصص زنان مراجعه کنید تا علت یابی بشه

7. akvil عزيز سلام

من يه چيزي رو يادم رفته بود كه بگم. تقريباً 1 ماه پيش من رفتم دكتر بعد از آزمايش و اسكن تيروئيد تشخيص داده شده كه من تيروئيد پر كار دارم ولي مقدارش خيلي كم بود. از اون موقع دارم شبي 1 عدد متي مازول و براي استرس و اضطراب شبي 1 عدد كلرديازپوكسايد مصرف مي كنم. يعني منظور شماا اينه كه اين توده به خاطر مصرف اين قرص هاست؟

8. تیروئید پرکار می تونه روی سطح پرولاکتین تاثیر بذاره و در نهایت باعث ایجاد ترشح از سینه بشه
    و افزایش غده های سینه هرچند عمدتا خوش خیم هستند اما حتما باید مورد بررسی قرار بگیرن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  9. باسلام سینه چپم گاهی اوقات ترشح خیلی کم  به رنگ اب هست پریود 28 روزه 14 روز تخمک گذاری می کنم عکس رنگی گرفتم مشگلی ندارم شوهرم سه روز عمل واریکوسل کرد 2ماه قبل ای یو ای کردم جواب نگرفتم ایا ممکن مشگل از من باشه که بچه دار نمی شیم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید