شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علاقه مندی به مرد متاهل آیا هوس است؟

1. revolte

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    علاقه مند شدن به مرد متاهل در محیط کار آیا هوس است؟
    واقعا باید چه کار کرد؟چاره چیه؟برای بی تفاوت شدن؟

2. سلام

یکوقت هست شما توی دلت این آقا رو دوست داری
    خب این مسئله عجیبی نیست
    من هم که مجردم ممکنه از خانم متاهلی خوشم بیاد . حتی  در زمان تاهل هم این اتفاق ممکنه برای من رخ بده اما تعهد و اخلاقیات به ما یاد آوری می کنه که صرف اینکه یک کسی رو دوست داریم یا بدلیلی برامون جذابه مجوز ایجاد رابطه نیست . و شرع و اخلاق و عقل همه و همه می گه رابطه با فرد متاهل درست نیست .
    اینجا خویشتنداری مطرح میشه و فکر می کنم فرق اصلی ما و سایر مخلوقات خدا همین تعقل و اخلاقگراییست .

اما یکوقتی هست اون آقا هم ابراز علاقه می کنه و خواهان ایجاد رابطه هست
    این دیگه واویلاس ...
    بنظر من اینجور مواقع خود خدا هم نمی تونه کنترل ماجرا رو درست در دست بگیره ...
    در این مورد باید یادآور بشم که
    مردی که ( زنی که ) در یک زندگی مشترک که هنوزم پابرجاست ، معنی تعهد رو نمی فهمه و بهش پایبند نیست اونوقت به یک عشق چند روزه و هوس غیر رسمی ، به هیچوجه پایبند نخواهد بود و شما و موقعیت و آبروتون و همه رو در کسری از ثانیه خواهد فروخت .

خلاصه
    در هر صورت وارد زندگی دیگران شد کار اخلاقی و درست نیست و تجربه ثابت کرده ، نتیجه خوشی هم نداره

تشکر شده توسط : 14 کاربر
  3. revolte

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام مرسی از جواب شما باید اضافه کنم من توی دلم این آقا رو دوست دارم اصلا هم قصد ندارم وارد زندگی این آقا بشم.خود این آقا هم توجه خاصی به من داره اما مطمئن نیستم علاقه داره یا نه.منم نه می خوام باهاش رابطه جنسی داشته باشم نه چیز دیگه.اما واقعا دوس دارم منو به بیرون دعوت کنه که این کارو نمی کنه شاید هم میترسه.
    حالا اگه من بزای ایشون یک هدیه بگیرم کار اشتباهی کردم؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام دوست من بله کار بسیار اشتباهی هست که براشون کادو بگیرید یا اگر یک موقع شما را دعوت کرد قبول کنید لطف کنید و این دوست داشتنو از دلت بیرون کن که تماما یه هوس زودگذر هست که باعث نابودی زندگی هر دو میشه

5. هر مسئله ای که باعث شود رابطه ای ولو در حد " بریم بیرون " ایجاد شود ، بین شما و یک مرد متاهل اشتباه است .
    و اینم فراموش نکن دوست من
    که همه مسائل از همین " فقط بریم بیرون " شروع می شه و بعد از مدتی کنترل رابطه از دست شما و اون آقا خارج میشه و کار به " بریم خونه " می کشه !

سعی کن منطقی فکر کنی
    و احساساتت رو هم کنترل کن
    اگر چیزی جز باختن در انتظارت بود ، حتما توصیه دیگه ای بهت می کردم .
    اولین چیزی هم که می بازی اخلاقه و در مورد الباقیش نظری نمی دم ...

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  6. من خودم یه بار به یکی از استادام خیلی علاقمند شدم و مدتی هم طول کشید. البته من تو دلم دوسش داشتم و حتی روز استاد واسش کادوی کرون قیمتی خریدم. و حاضر بودم فداش شم. کم کم که ازش دور شی حتما اونو یادت میره. سعی کن کمتر ببینیش.حتما فراموشش می کنی.

7. revolte

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام...مرسی از جواباتون متاسفانه من موقعیت کاریم طوریه که با ایشون مجبورم در تماس باشم
    اما آقای سامی شما انگار زیادی پیش رفتین...من فقط گفتم دوس دارم ایشون پیشنهاد بدن که بریم بیرون اما ایشون تو این یه سال همچین پیشنهادی نداد و مطمئنم هرگز همچین پیشنهادی نمیده اونوقت شما سریع حدس زدین که اگه هم یه روز بگه بریم بیرون پس فردا میگه بریم خونه؟به همین جسارت؟شما خودت تا حالا شده همچین کاری کنی؟
    به همبن سادگی میشه آدمارو شناخت و به راحتی در مورد همه نظر داد به راستی؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. revolte نوشته است: سلام...مرسی از جواباتون متاسفانه من موقعیت کاریم طوریه که با ایشون مجبورم در تماس باشم
    اما آقای سامی شما انگار زیادی پیش رفتین...من فقط گفتم دوس دارم ایشون پیشنهاد بدن که بریم بیرون اما ایشون تو این یه سال همچین پیشنهادی نداد و مطمئنم هرگز همچین پیشنهادی نمیده اونوقت شما سریع حدس زدین که اگه هم یه روز بگه بریم بیرون پس فردا میگه بریم خونه؟به همین جسارت؟شما خودت تا حالا شده همچین کاری کنی؟
    به همبن سادگی میشه آدمارو شناخت و به راحتی در مورد همه نظر داد به راستی؟

من دوست ندارم بحث رو شخصی کنم
    نظرم رو گفتم و تجربیاتی داشتم و دیدم

در فرهنگ ما و اصولا در تمام فرهنگ ها ، شرعا و اخلاقا صحیح نیست که یک مرد متاهل با زن مجردی قرار عاشقانه بذاره . داستان قرار کاری چیز دیگریست که لااقل بین شما و ایشون نیست ( بین ایشون و شما رو نمی دونم )
    اینم که آینده ی چنین رابطه ای به کجا ختم میشه قابل انکار نیست و فکر کنم همه دوستان از این مدل دوستی های بدون منظور رو در اطرافشون دیدن و تجربه کردن که آخرش خیلی هم با منظور شده !
    مگر اینکه شما اصرار داشته باشید که عاشقانه ایشون رو  دوست دارید و دوست دارید با ایشون بیرون برید اما اجازه نخواهید داد حتی دستتون رو لمس کنه و ... و من در مورد اینحرفها هیچ موضعی نمی گیرم . نه رد می کنم نه تایید
    فقط نظر خودمو گفتم

ضمن اینکه دوست عزیز ، بنظر من بهتره بخاطر آخر ماجرا که من فکر می کنم به خونه ختم میشه و شما اصرار دارید خیر ! رگ گردنتون بیرون نزنه . همین آغاز ماجرا باندازه کافی اشتباه ، غیرمنطقی و غیراخلاقی هست و لازم نیست ما بابت آخر جریان چونه بزنیم !
    من می پذیرم که شما دوست دارید صرفا با ایشون بیرون برید و داستان در همین حد باقی می ماند ... اما در همین حد هم مرتکب اشتباه بزرگی می شید و بازنده اصلی خود شما هستید .
    هشدار می دم جدا از اتفاقاتی که در زندگی زناشویی یکنفر دیگه رخ خواهد داد ، برای شما هم چیزی جز یک باخت سنگین از هر لحاظ که فکر کنید ، متصور نیستم .

من آنچه بنظرم می رسید به شما انتقال دادم حالا شما خواه پند بگیر و خواه ملال ...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. revolte

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی از توجه تون اما لطف کنید پست اول همین تاپیک رو مطالعه کنید.....
    نوشتم چه کار باید کرد برای بی تفاوت شدن...اما اینقد موضع گرفتید که سوال من یادتون رفت
    بازهم ممنون

10. tarapink

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام عزیزم من اسم این کار شما رو هوس نمی دونم چون شاید واقعا اینجوری نباشه اما اون رو هم یک کار درست وپسندیده نمی دونم ببین عزیزم فکر کن خودت ازدواج کردی وعاشقانه همسرت رو دوست داری ودر محیط کار همسرت یکی از همکاراش به اون علاقمند شده خوب در این وضعیت تو چکار میکنی؟ مسلما تصورش هم برات سخته پس اگه تو خودت رو جای همسر اون اقا تصور کنی هرگز به خودت اجازه همچین کاری رو نمی دی چون می دونی که ممکن با اینکار یه خونواده رو از هم بپاشی وفکر نمی کنم که تو به خاطر یه احساس که اساس اون اشتباه راضی به این کار بشی پس اگه به این مورد فکر کنی خودش باعث بی تفاوت شدنت میشه ودر اخر انچه را که بر خود نمی پسندی بر دیگران هم مپسند   و همیشه توکلت به خدا باشه و ایمان داشته باش در تمام لحظات بهت کمک میکنه امیدوارم موفق باشی عزیزم

11. reza_54

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    نظر بنده اینه که دوستی زن با مرد اگه معقول باشه اشکالی نداره گرچه بعضی از مردها از همون اول دنبال عشق بازی هستن ولی هر انسانی بجز نیازهای جنسی نیازهای دیگه ای هم داره که میتونه به صورت مشروع از همکاران دوستان و... اونا رو کسب کنه که اگه در حد نرمال باشه اشکالی نداره وفقط باید مواظب بود در صورت نظر بد طرف مقابل خیلی سریع رابطه رو قطع کرد.

12. سلام
    به نظر من شما بايد يكم خويشتن داري پيشه كني تازماني كه ازدواج كني البته در سن كنوني شما دختر ها خيلي احساساتي عمل ميكنند
    بايد به شما بگويم بايد باخودت رو راست باشي شما از اينكه يك مرد متاهل شما را به رستوران ويا كافه دعوت كند چه خواسته اي داري آيا فقط يك مهماني دوستانه است يا نه آيا نظر طرف مقابل شماهم همين است
    اگر كسي از اشنايان شما ويا آن آقا شما را با هم در يك كافه ببيند چه خواهد شد راجب شما ويا او چه فكرها خواهند كرد البته در دروازه را ميشود بست ولي در دهان مردم را نه
    پس به شما توصيه ميكنم از فكر اين جور دعوتها و مهربانيها بيايي بيرون
    اگر كسي هم بياد به خواستگار شما مسلما مياد محل كارشما وراجب شما تحقيق ميكنه واگر از اين علاقه شما بويي ببرد مير و ديگه بر نميگرده پس بهتر به اينده خودت فكر كني نه به اون آقا كه اينده خودش را بايكي ديگه شريكه

13. سلام دوست عزیز
    معمولا آقایونی که متاهل مشوند اکثر مواقع ظاهر آراسته ای دارند و اصول روابط اجتماعی با خانوم ها را بیشتر رعایت میکنند شاید این موضوع بر روی شما تاثیر گذار بوده و باعث شما شما ایشان را شخصی متمایز با دیگر افرادی که مجرد هستند بدانید.
    اینو همیشه در ذهن خودتان جای دهید که این آقا یک زوج است نه یک فرد و خانوم ایشان مالک ایشان میباشد و شما حق هیچ گونه مالکیتی ندارید.
    موفق باشید

14. نمی خام بالا منبر برم و نصیحتت کنم.
    اما هرچه بیشتر بهش فکر کنی بدتر میشه اینجا کسی با شما دشمن نیست اما از یک طرف خدتونو جایه همسر اون آقا بگدارید و از طرفی جایه
    همسر آینده خدتون ... در نهایت انشاا... شما هم زوجی خواهد داشت مطمئنا اگر رابطه ای پیدا شود (با همکارتون) که صد در صد شکست خواهد
    خورد این شمایید که تا آخر عمر شرمنده همسر خود خواهید بود . و اینکه باور کنید هرچه قدر جلو تر برید بیشتر ضربه میخورید.

پس با یه یا علی کسی که میوه ممنوعه شماست دور بریزید و منتظر عشق درست و زوج واقعی خودتون باشید و بیاید اینجا تا ماهم حضورشو در
    کنارتون تبریک بگیم.
    موفق باشید

15. من این وسط یه چیز می دونم که بقیه نمبینن. ببینید دوستان وقتی ادم به یکی علاقه مند میشه شاید نتونه که بیاد و حرفای شما رو درک کنه یعنی احساس بیشتر از عقل دستور میده

اگه کسی میتونه بیشتر راهنماییش کنید چون من درکش میکنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید