شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لذت نبرن از دوخول

1. سلام
    من یک ماهه ازدواج کردم از معاشقه با شوهرم خیلی لذت میبرم اما نسبت به دوخول هیچ حسی ندارم و لذت نمیبرم شوهرم هر کاری که مایل باشم انجام میده و با نظر خودم الت رو وارد میکنه در دوران عقد با مالش کلیتوریس باالت از هر 5 بار یک بار به ارگاسم میرسیدم در اون دوران دوخول نداشتیم و حالا هم به همسرم چیزی نگفتم چون وقتی این کار رو برام انجام میده خودش هم ارضا میشه و اصلا به دوخول نمیرسه می خواستم علتش را بدونم و این که من باید چی کار کنم؟
    از شما به خاطر سایت خوبتان تشکر میکنم .

2. سلام
    دوست عزیز در مورد مسئله شما من بهتر میدونم به پزشک زنان مراجعه کنید چون یکسری راهنماییها باید انجام شود که خارج از قوانین سایت است.

3. اصل شناسایی نقاط حساس بدن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دوست عزیز به نظرم رابطه جنسی شما شرطی شده است سعی کنید به رابطه دخول بیشتر بپردازید.
    مدت زمان نزدیکی را بیشتر کنید تمرکزتان را در مورد ارضا شدن با دخول بیشتر کنید.

5. با سلام
    بنظرم مدت تحریک پذیری شما کم است یعنی در وهله اول همسرتان، در مدت کم ودر حین این عمل، تحریک و به انزال میرسد و متاسفانه شما ارضا  نمیشوید. لذا پیشنهاد میکنم به ایشان ،نقاطی که خودتان نسبت به آن بیشتر حساس هستید ، را گوشزد نمائید تا مدت زمان بیشتری صرف شود و در وهله دوم چون بیشتر از این نمیتوان در این مورد صحبت کرد(طبق قوانین) لذا به یک دکتر متخصص و یا کتوب راهنما که در بیشتر کتابخانه ها و یا کتابفروشیها موجود است مراجعه نمائید .
    انشالله معضل-(که البته مشکل خاصی نیست )-حل خواهد شد.
    موفق باشید.

6. من فكر ميكنم روش چگونگي انجام رابطه جنسي آقايون واسه لذت بردن خانوما خيلي تاثيرگذاره.سعي كنيد با شوهرتون در ميون بذاريد چون خيلي مهمه.موفق باشيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید